Skocz do zawartości

Telewizja RAI


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Na włoskim forum wyczytałem że serwisy sportowe na RAI News 24 są kodowane także były tak podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Na kanałach RAI 1,2 zniknęły informacje o pozycji HD w DVB-T nadal jest pasek pod logo na RAI 3 choć nie było kilka godzin tego napisu.

Czy redakcja może interweniować w Orange,Canal+ i Polsat Box by podmienili wersje SD na HD?

Od grudnia 2020 roku nie mam dostępu do RAI Sport bo techniczy Orange nie chcą podmienić parametrów.

Na Hot Bird 13 są dwie wersje RAI Sport+ jedna z okienkami FTA druga bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk Odsyłam do tamtego forum.

https://www.digital-forum.it/showthread.php?194350-Rai-1-HD-Rai-2-HD-Rai-3-HD-disponibili-sulle-posizioni-101-102-103-dei-decoder-Sky&p=7284346&viewfull=1#post7284346

Nawet o Polsce jest coś wspomniane.

Jak kodowali wiadomości sportowe to były widoczne dla abonentów TivùSat czyli dla @SatExpert .

Edytowane przez Mateusz2006
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy RAI 3 przełączana się na ośrodek regionalny i z niego (wersja satelitarna) to na czarny ekranie przez chwilę widać logo RAI 3 bez dopisku o pozycji HD a potem się zapowiedzi się pojawiają już z logiem RAI 3 i dopisek o pozycji HD.

Kilka miesięcy temu to zauważyłem.

2:31 logo RAI 3 z liną WSS.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gdybym chciał mieć tylko FTA to może i bym tak zrobił, ale że interesuje mnie także oferta płatna, to mam płatną platformę, a też inna sprawa, że mi z włoskich kanałów do pełni szczęścia brakuje La7, ale dla jednego kanału nie będę Tivusata kupować. Owszem, jest to nieco niewygodne, że się nie da wyszukiwać kanałów FTA w dekoderach dedykowanych PC+, ale dobrze, że wreszcie te główne kanały RAI są dostępne w HD (trochę szkoda, że nie na Sanremo na przykład, ale cóż...w 2023 się już obejrzy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj personel techniczny z centrum produkcji telewizyjnej Rai w Rzymie strajkuje przeciwko redukcji etatów. Z tego powodu dzienniki są krótsze, jest ich mniej. Na przykład wydanie TG1 o 13:30 trwało tylko 5 minut (zazwyczaj trwa około 30), zaś następne wiadomości w Rai Uno będą dopiero o 20:00. Zazwyczaj w niedziele był jeszcze serwis o 17:00. Podobnie wygląda sytuacja w Rai Due i Rai Tre, ograniczony program ma także Rai News 24. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...