Skocz do zawartości

Novelas+


goldenboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 24.03.2021 at 13:16, Telewizor said:

Do jakiego pakietu trafił kanał? Na ich stronie https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet nie znalazłem w żadnym pakiecie, o ile dobrą stronę przeglądam. ; - )

Żeby mieć program Novelas+ w C+Online najpierw musisz być ich abonentem Canal+ tv satelitarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia. :-) Wygląda na to, że jeszcze nie zaktualizowali tej strony. Byłem ciekawy, w którym pakiecie pojawił się ten kanał. Powinien być chyba w "FILM", ale w "FUN&INFO" są kanały FOX, AXN itp., więc może tam będzie dostępny. Może zanim skończą się obecne seriale, to będzie już zaktualizowane. Wierni widzowie tureckich seriali w moim domu będą mieć zastępstwo, to może skończą się narzekania na seriale w TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 16:45, PIOTR36 napisał:

Super że Novelas+ już jest dostępny dla kablówek.Jestem ciekawy kiedy UPC będzie miał go w swojej ofercie ? ;)

Żebyś się nie zdziwił  jak kanał wpadnie do pakietu Max Premium.

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 13:10, Jantar napisał:

@MisterRondel A to uważasz, że faceci takich seriali nie oglądają? No to popatrz na komentarze na youtube i na forach tematycznych. Żebyś się przypadkiem nie zdziwił....

 

Może niektórzy oglądają, chociaż ja tego nie rozumiem, dla mnie to poniżej godności jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie rozumiesz podstawowych pojęć. Godność to nie jest coś co się zaspokaja. To coś co się ma. Zaspokaja się potrzeby.

Po drugie - podałeś przykład w ogole nie trafiony. To nie ma żadnego związku. Chodziło mi o to, że tak samo jak faceci nie czytają np kobiecych książek (romansów, harlequinów, jak zwał tak zwał) tak samo nie oglądają telenowel. One też są głównie do kobiet kierowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisterRondel Źle się wyraziłam, ale i tak wiadomo, o co chodzi. A chodzi o to, że to są stereotypowe role kobiety i faceta, które funkcjonowały przez dekady, a które obecnie coraz bardziej się zacierają. Coraz więcej facetów sięga po książki, filmy, czy seriale dla kobiet i nie uważają tego za coś poniżej ich godności. Tak samo, jak coraz więcej facetów wykonuje domowe obowiązki, a nie zasiada z piwem przed telewizorem i dyryguje, co żona ma przygotować na obiad. Tak samo też coraz więcej kobiet wykonuje zawody, które jeszcze niedawno były przeznaczone wyłącznie dla facetów, czy też ogląda różnego rodzaju sporty, filmy, seriale i programy przygotowywane z myślą wyłącznie o męskiej widowni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem facetem i nie uważam oglądania telenowel za coś poniżej godności, przecież to zwykły serial, jednak szanuję zdanie innych. ;- ) Nie wszystkie tureckie seriale są takie, jakie czasami obserwuję w naziemnej, bo tak jak pisałem poprzednio mam w domu wiernych widzów chyba każdego serialu. Jednak kilka seriali było naprawdę dobrych np. "Marzę o tobie" - miła, lekka, wakacyjna, nieco zabawna produkcja i krótka w porównaniu do innych tureckich telenowel. 

 

Nie jestem dobry w szukaniu, ale z tego co poczytałem i znalazłem, to u nas i w państwach, gdzie jest Novelas są seriale wyprodukowane przez Kanal D (wydaje mi się, że tak się nazywa). Może w przyszłości będzie szansa na pojawienie się tureckiej wersji "Dr. Housa", byłbym ciekawy tej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukimann napisał:

Żebyś się nie zdziwił  jak kanał wpadnie do pakietu Max Premium.

:-D

Kanały tematyczne z + masz od pakietu Select w UPC, więc obstawiam, że jeżeli dodadzą Novelas+, to też od tego samego pakietu.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał:

@PIOTR36, patrząc na to jak uboga jest oferta programów TV w Playerze (brak wielu kanałów TV) i jak mozolnie jest ona rozwijana, to raczej dużo czasu minie zanim  tam się Novelas+ pojawi, o ile w ogóle się tam pojawi.

A kto jest właścicielem player?😁😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Bloo411 said:

@PIOTR36, patrząc na to jak uboga jest oferta programów TV w Playerze (brak wielu kanałów TV) i jak mozolnie jest ona rozwijana, to raczej dużo czasu minie zanim  tam się Novelas+ pojawi, o ile w ogóle się tam pojawi.

Ale akurat programy z grupy plus + chyba wszystkie mają,więc i ten powinni dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...