Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aandinTo co pisze @Bushikennie dotyczy meczów WTA Tour, z wyjątkim wybranych spotkań dostępnych w formie 3 min. skrótów oraz niektórych meczów polskich tenisistek możliwych do obejrzenia w ciągu 7 dni po ich zakończeniu. 

Meczów Grand Slam nie obejrzysz post factum, ponieważ Eurosport w Canal+ Online nie ma Catch-Up, czy też biblioteki VOD, a o Polsat Sport możesz zapomnieć (Wimbledon).

 

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, praspp napisał:

@aandinto co pisze @Bushikennie dotyczy meczów WTA Tour, z wyjątkim wybranych spotkań dostępnych w formie 3 min. skrótów oraz niektórych meczów polskich tenisistek możliwych do obejrzenia w ciągu 7 dni po ich zakończeniu. 

Czyli rozumiem,że mecze polskich tenisistek są do obejrzenia w biblioteczce  przez 7 dni od premiery a reszta nie, oprócz kilku skrótów.W Polsacie i Eurosporcie akurat nie jest źle bo sobie nagram na dekoder i obejrzę na drugi dzień.A z WTA mam problem.Wiem gdzie są streamy w dobrej jakości ale jak jest różnica czasu to nie siedzę po nocach aby oglądać.Dlatego te informacje są dla mnie bardzo ważne bo to jedyna przyczyna dla której być może zdecyduję się na C+ online.Babka w punkcie chce mi jeszcze promo zrobić.Pierwszy miesiąc za 10 zł nastepne dwa po 30 a reszta po 45 i możliwość rezygnacji w dowolnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jakiś czas temu na forum był poruszany wątek meczów na Canal + Premium i Canal + Family i zacieć, szarpania w aplikacji na Tizen w Samsungach. Odpowiedź jaką dostałem na maila jest bardzo zaskakująca:

Dzień dobry, pracownicy działu technicznego CANAL+ mieli okazję zweryfikować działanie wspomnianych kanałów, podczas audycji sportowych. Nie zauważono nieprawidłowości. Przypominam, że kanały, Canal+PREMIUM oraz Canal+FAMILY są to kanały filmowe, na których czasem udostępniane są transmisje sportowe. W związku z tym, na wydarzeniach sportowych mogą występować zacięcia obrazu, gorsza jakość obrazu przy bardzo wysokich parametrach w ustawieniach TV. Kanały udostępniane są w mniejszej liczbie FPS. Z kolei kanały sportowe, takie jak np. Canal+ Sport, posiadają większą liczbę FPS, dlatego obraz jest bardziej płynny.

Czyli wiemy że udostępniamy lipę i nic z tym nie zrobimy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/7/2021 at 11:31 AM, Krzysiek11:) said:

Nie wiem, czy już było:

159

 

Do 31.10.2021 r. można skorzystać z promocji Pakiet CANAL+ za 20 zł miesięcznie przez ROK - oferta dla osób poniżej 26 roku życia - CANAL+ promocja dla młodych

 

Czy możesz wziąć pełny pakiet? Canal+, HBO, Fun News, Netflix, Polsat/eleven sport? 

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 20:47, aandin napisał:

Czyli rozumiem,że mecze polskich tenisistek są do obejrzenia w biblioteczce  przez 7 dni od premiery a reszta nie, oprócz kilku skrótów.W Polsacie i Eurosporcie akurat nie jest źle bo sobie nagram na dekoder i obejrzę na drugi dzień.A z WTA mam problem.Wiem gdzie są streamy w dobrej jakości ale jak jest różnica czasu to nie siedzę po nocach aby oglądać.Dlatego te informacje są dla mnie bardzo ważne bo to jedyna przyczyna dla której być może zdecyduję się na C+ online.Babka w punkcie chce mi jeszcze promo zrobić.Pierwszy miesiąc za 10 zł nastepne dwa po 30 a reszta po 45 i możliwość rezygnacji w dowolnym czasie.

To o czym pisał @praspp że nie są dostępne to mecze z Eurosportu gdzie są tylko wielkie szlemy. Normalne mecze WTA są na C+ przecież.  Sprawdziłem mecze z aktualnego Indian Wells i są dostępne przez tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BushikenMam już ten C+ on line.Nie, meczów z Indian Wells w biblioteczce nie ma.Są mecze ekstraklasy i angielskiej.Mecze żużlowe ale meczów tenisowych nie ma. A szkoda bo grają w nocy i mogli by chociaż na 24 godziny wrzucić je tam do obejrzenia.Nawet bez komentarza.Uważam ,że w tym temacie C+ odwala totalną lipę.Muszę ich za to pochwalić  za jakość transmisji z Kaliforni.

Edytowane przez aandin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bushiken napisał:

To o czym pisał @praspp że nie są dostępne to mecze z Eurosportu gdzie są tylko wielkie szlemy. Normalne mecze WTA są na C+ przecież.  Sprawdziłem mecze z aktualnego Indian Wells i są dostępne przez tydzień.

To wskaż gdzie znalazłeś archiwalne mecze tenisowe WTA Indian Wells 2021 (nie 3 min. skróty) dostępne przez tydzień. No dobra, są dwa hity turnieju. Mecz Fręch i Linnete z 1 rundy. Koniec listy.😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał:

@BushikenMam już ten C+ on line.Nie, meczów z Indian Wells w biblioteczce nie ma.Są mecze ekstraklasy i angielskiej.Mecze żużlowe ale meczów tenisowych nie ma. A szkoda bo grają w nocy i mogli by chociaż na 24 godziny wrzucić je tam do obejrzenia.Nawet bez komentarza.Uważam ,że w tym temacie C+ odwala totalną lipę.Muszę ich za to pochwalić  za jakość transmisji z Kaliforni.

C+ kupił prawa do WTA Tour. Wielka pompa! Na kanałach linearnych koniec transmisji z Indian Wells o godz. 2, czyli 5 pm EST. (g. 17 w Kalifornii). Dzień turniejowy tak naprawdę dopiero się zaczyna. W C+ transmisja kontynuowana jest tylko w C+ Online bez komentarza PL na jednym z czterech dostepnych kanałów Event Channel, które nie posiadają Catch-Up. Archiwum brak. 3 kanały leżą odłogiem i się kurzą. Państwo komentatorzy C+ kładą się do snu. I tak co wieczór. Ale kogo to w C+ obchodzi? Wincej licencji, wincej. Żenada. Pieprzę to i ogladam co chcę jak chcę i kedy chcę w Tennis Channel.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@praspp Zgadza się.WTA w C+ to pomyłka.I ja tylko dlatego C+ online wziałem.Na szczęście pierwszy miesiąc za 10 zł i mogę zrezygnować kiedy chcę.Miałem nadzieję,że tych meczy będzie więcej.Po co niektóre komentują duety a inne są bez komentarzy?.Mnie to osobiście nie przeszkadza bo jak mam słuchać bełkotu Ignacika to lepiej nic.Myślałem,że właśnie w biblioteczce będą do obejrzenia najciekawsze mecze przynajmniej z poprzedniego dnia bo są w nocy a tu lipa.Jak wykupić legalny dostęp do Tennis Channel?Ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 19:33, PIOOLE napisał:

Skorzystałem dziś z tej promocji dl osób do 26 roku życia za 30 zł mam na rok w tej cenie c+ I hbo

Czyli Pakiet CANAL+, ELEVEN SPORTS i Polsat Sport Premium  wychodzi tylko 35 zł na miesiac? Nie bedzie znizki za 1 miesiac, tylko cena 35 zl od 1 miesiaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aandin napisał:

@praspp Zgadza się.WTA w C+ to pomyłka.I ja tylko dlatego C+ online wziałem.Na szczęście pierwszy miesiąc za 10 zł i mogę zrezygnować kiedy chcę.Miałem nadzieję,że tych meczy będzie więcej.Po co niektóre komentują duety a inne są bez komentarzy?.Mnie to osobiście nie przeszkadza bo jak mam słuchać bełkotu Ignacika to lepiej nic.Myślałem,że właśnie w biblioteczce będą do obejrzenia najciekawsze mecze przynajmniej z poprzedniego dnia bo są w nocy a tu lipa.Jak wykupić legalny dostęp do Tennis Channel?Ile to kosztuje?

Podejrzewam że trzeba kupić VPNa żeby udawać bycie z kraju gdzie pozwalają kupić subskrypcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...