Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Tak. Pakiet CANAL+ z ofertą Eleven Sports i Polsat Sport Premium: 54 zł na miesiąc - 648 zł płatne z góry (obniżka o 5 zł na miesiąc w porównaniu z ofertą na 6 miesięcy).

 

Tak jest, na ten nowy, roczny pakiet właśnie niecierpliwie czekam. Do tego wolę na 12m zamiast 6m aby tylko raz w roku bawić się w jakieś przedłużenia.

 

Mam natomiast pytanie, czy ma to znaczenie którego dnia miesiąca wykupi się C+ Online? Czy oni tak samo jak telewizja satelitarna idą pełnym miesiącem kalendarzowym czy jak ktoś wykupi np. w najbliższy poniedziałek 24 sierpnia to będzie miał dostęp dokładnie do 23.08.2024?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

Na Windows 11 c+ online działa w 720p

A na przystawkach opartych o Linuksa w 540p.

Kanały TVP 1 i TVP bez zmian, w 1080p na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni operatorzy, kablówki jak UPC, Vectra itd. dają kanały TVP z 50 FPS, ale z kolei blokują oglądanie poza swoją siecią. W C+Online na każdym łączu działa, ale często jak chcę coś obejrzeć, to wita mnie czarna plansza, że niedostępne z powodów licencyjnych. Także coś z tym TVP w streamingu jest nie tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze przygody z CANAL+ Online:

- Przy próbie zalogowania za pierwszym razem Access Denied
- Na telefonie max 540p mimo tego że mam Widevine Level 1
- Kanały TVP w małej ilości Hz
- Na laptopie oglądanie na stronie przy procesorze 4x1.5GHz niemożliwe (Windows 10 normalnie nie muli, telefon/tablet działa, problem tylko z C+ Online)

Oby Ekstraklasa to zrekompensowała.



[mention=55] Na Windows 11 c+ online działa w 720p


To jak Viaplay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

- Na laptopie oglądanie na stronie przy procesorze 4x1.5GHz niemożliwe (Windows 10 normalnie nie muli, telefon/tablet działa, problem tylko z C+ Online)

 

Zbyt leciwy ten laptop. Spróbuj pod przeglądarką Brave z włączonymi domyślnymi tarczami. Cudów nie będzie, ale może być nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Access Denied" mam cały czas na Google TV. Na innych systemach logowanie bezproblemowe.
Za którymś razem wejdzie
Zbyt leciwy ten laptop. Spróbuj pod przeglądarką Brave z włączonymi domyślnymi tarczami. Cudów nie będzie, ale może być nieco lepiej.
Viaplay działa normalnie na 720p, ok spróbuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Zuzia napisał(a):

@blaugrana18 Bez karty nie aktywujesz vouchera. Podepnij kartę, wbij kod, anuluj subskrypcję od razu, będziesz miał dostęp na miesiąc i tak. Potem bez problemu wbijesz kolejny kod z tej, czy innej promocji.

Mi chciało wziąć 25 zł z karty z tyłka i teraz jestem bez Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś w miarę sensowna promka.

Ale widać wyraźnie różnicę cen. Do tej pory co chwilę, przy byle okazji latały kody: 10 zł pierwszy miesiąc, potem 3 miesiące po 30 zł. Czyli teraz nie dość że drożej, to promocyjna cena jest tylko trzy miesiące, a nie cztery.

Do tego co jakiś czas chodziła promocja: 20zł przez rok.

W tej chwili to pierwsze kody od kilku miesięcy - nie licząc tych ze zgrzewek piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...