Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
10 godzin temu, dvbx napisał(a):

Wg informacji z fb (grupa fanów) C+ wie o problemie i podobno jutro ma być ok.

Już naprawili i działa.  Jednak aktualizacja 7.0.2 została usunięta z APPS, czyli na dniach pewnie będzie 7.0.3.

 

Teraz się przyjrzałem i to jest jednak stara wersja, a nie ta nowa. Usunęli aktualizację i zainstalował się stary build. Czyli problem z nową wersją aplikacji na Tizen 5.0 nie został rozwiązany.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2023 o 15:42, szunaj napisał(a):

W klubie CCC nic nie widzę a te za 10pln. się skończyły. :( No nic poczekam może coś jeszcze wpadnie.

Przez rok masz c+ online za 20zł miesięcznie, wystarczy założyć konto na https://www2.hm.com/pl_pl/index.html
Po założeniu konta w głównym panelu musisz poszukać odnośnika do promocji.

Kod działa na już istniejącym koncie canal + online, tylko trzeba się spieszyć bo oferta ważna do końca stycznia.

 

 

JkqFAQ9.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 godzin temu, Cinemaniac4K napisał(a):

Ciekawe ile Canal+ jeszcze wytrzyma? Zaraz zaczną to darmo dodawać do bułek w osiedlowym sklepiku... :) 

Dzięki tej usłudze jest duży rabat na Netflix i HBO Max. Finalnie się opłaca pod warunkiem, że jest też duży rabat na podstawę. Samego C+ nigdy bym nie subskrybował, bo nie ma tam nic co by mnie interesowało, ani sportu ani filmów i seriali.

4 godziny temu, Mariusz123 napisał(a):

W Canal+ Online najgorsze jest to, że gdy chcemy obejrzeć  np mecz Ekstraklasy z odtworzenia to jesteśmy skazani na 25 fps i właściwie 0 satysfakcji.

Jakość 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Wielkiego Szlema ma Eurosport i Polsat. Reszta to podrzędne turnieje, nawet tysięczniki. C+ ma WTA, ale Świątek olewa coraz więcej turniejów oprócz tych obowiązkowych. ATP mnie średnio interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

. Reszta to podrzędne turnieje, nawet tysięczniki

Tysięczniki z Indian Wells i Miami to lipa? Nawet turnieje 250 potrafią byc dobrze obsadzone. Ja akurat lubię oglądać w akcji młodych i perspektywicznych zawodników zamiast po raz tysięczny Nadala z Djokovićem.

Edytowane przez Kirk
Hamuj się z tekstami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie napisałem, że lipa, tylko turnieje podrzędne w stosunku do Wielkiego Szlema. Np. u Arabów są dobrze obsadzone turnieje ze względu na wysokie honorarium, ale ranga takiego turnieju jest żadna w porównaniu z Wielkim Szlemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Tak jak w skokach narciarskich jest Turniej Czterech Skoczni i reszta, podobnie w lekkoatletyce jest Diamentowa Liga i reszta, tak samo w tenisie ziemnym jest Wielki Szlem i reszta. Jak tego nie rozumiesz, to już nie zrozumiesz 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...