Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku pytałeś co jest w C+ to dostałeś odpowiedz🤣 Dla mnie 11 zeta czy 20 to żadna różnica. Jak wygląda blado to po co sie pytasz sprawdz program danych stacji😂

1 minutę temu, Gizior89 napisał(a):

To prawda, ogólnie teraz oferta sportowa średnio wygląda jeśli ktoś miałby brać za te 54zł miesięcznie

Ja za niecałe 90 groszy więcej mam Extra+C++C+4K+ MP+Viaplay🤣 A oferta za te 54 zeta to nie tylko sport. Niech sobie każdy oceni co go imnteresuje i na co go stać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

Człowieku pytałeś co jest w C+ to dostałeś odpowiedz🤣 Dla mnie 11 zeta czy 20 to żadna różnica. Jak wygląda blado to po co sie pytasz sprawdz program danych stacji😂

Oj tam, oj tam. Ekstraklasa wskoczyłaby do Viaplay to od razu by ją zaczął oglądać - tak jak po transferze ligi angielskiej z C+ do Viaplay - wtedy też zacząłby być jej fanem. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😐

Dokładnie jak PL była ze 30 lat w C+ była beee🤣 Gdy sie pojawiła w Viaplay za 10 zeta to już był full wypas😂 @Gizior89 mnie w C+ i PB interesuje oferta tv-sat a nie typowo sportowa i tylko przez internet. Majac wybór sat - internet sportu nie wybiorę przez internet😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Premier League to jest. Ale chociaż jest wybór. Czasem również w okresie zimowym oglądam koszykówkę, czy ręczną innych drużyn niż w TV (przynajmniej w Viaplay była Euroliga kobiet z BC Polkowice). Podoba mi się też, że pokazują Winnipeg Jets (szkoda, że teraz nie odnoszą takich sukcesów, mam ich bluzę, szkoda, że się lekko wybrudziła i jest nie do wyprania) i na Ratajskiego zerknę.


Dokładnie jak PL była ze 30 lat w C+ była beee Gdy sie pojawiła w Viaplay za 10 zeta to już był full wypas @Gizior89 mnie w C+ i PB interesuje oferta tv-sat a nie typowo sportowa i tylko przez internet. Majac wybór sat - internet sportu nie wybiorę przez internet
Jak już piszesz, to była bardzo niekompletna w ramach Premier League. Dało się obejrzeć każdy mecz MU, szczególnie te o 16:00 polskiego czasu w sobotę? W przeszłości (przed moim kontem na forum) miałem (a raczej mieliśmy w domu, bo byłem odpowiednio młodszy) m.in. nPremium i Polsat Futbol w lokalnej kablówce. Nadrabiałem sobie w ramach LM.

PS Zobacz sobie prawdziwe IPTV łączone z centralą plików EPIX (nie streaming), też jest w mieszkaniu. Opóźnienie jeszcze mniejsze niż na sat (sąsiedzi mają satelitę i zapewniam Cię - nie jest tak, że szybciej cieszą się z gola). Stabilność działania ciut gorsza, ale bez przesady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając satkę można zakombinować, albo jak ktoś woli "dojść do porozumienia" z konsultantem. Online, krótka piłka, abonujesz- albo rezygnujesz. Nikt nie będzie przekonywał na siłę namawiając do  pozostawienia usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Jest Premier League to jest. Ale chociaż jest wybór. Czasem również w okresie zimowym oglądam koszykówkę, czy ręczną innych drużyn niż w TV (przynajmniej w Viaplay była Euroliga kobiet z BC Polkowice). Podoba mi się też, że pokazują Winnipeg Jets (szkoda, że teraz nie odnoszą takich sukcesów, mam ich bluzę, szkoda, że się lekko wybrudziła i jest nie do wyprania) i na Ratajskiego zerknę.

Jak już piszesz, to była bardzo niekompletna w ramach Premier League. Dało się obejrzeć każdy mecz MU, szczególnie te o 16:00 polskiego czasu w sobotę? W przeszłości (przed moim kontem na forum) miałem (a raczej mieliśmy w domu, bo byłem odpowiednio młodszy) m.in. nPremium i Polsat Futbol w lokalnej kablówce. Nadrabiałem sobie w ramach LM.

PS Zobacz sobie prawdziwe IPTV łączone z centralą plików EPIX (nie streaming), też jest w mieszkaniu. Opóźnienie jeszcze mniejsze niż na sat (sąsiedzi mają satelitę i zapewniam Cię - nie jest tak, że szybciej cieszą się z gola). Stabilność działania ciut gorsza, ale bez przesady.

Cieszy mnie że wiesz najlepiej co byyło pomimo że nawet nie miałeś do tego dostępu a wszystkie twoje informacje to to co wyczytałeś w internecie😂 Nioe uświadamiaj mnie bo już duzo widziałem a opóżnienie to nie jest dla mnioe dramatem. @Gizior89 co kto lubi ja ogólnie jak cos birę to najczęsciej na dłużej więc interesuja mnie niższe ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, lubiłem w okresie gimnazjum MU, to co nieco wiem. W dalszej rodzinie mieli i mają CANAL+. Oczywiście są różne IPTV (również z tego samego serwera wymiany plików), różniące się jakością i stabilnością. Ale czego spodziewać się po ekspercie, który zawsze określając prędkość/przesył napisze samo "mega". Mega czego? MB, czy Mbit? To dwie zasadniczo różne jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem w ramach LM :D A w C+ jak grali w sobotę o 16:00 polskiego czasu to nie.

Ja też lubiłem dużo rzeczy których na oczy nie widziałem U mnie w rodzinie mają słonia w klatce Jak nie wiesz w czym podaje się przepływowość trasmisji wideo to ja też nie ma  zamiaru cie uświadamiać
No na pewno nie należy napisać samo "mega", to jakbym na kilometr mówił samo "kilo".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych tygodniach w ofercie CANAL+Online ma pojawić się sporo nowych tytułów serialowych (lub nowych sezonów) - głównie za sprawą kolekcji BBC Player:

-Milczący świadek (nowy sezon),

-Niezapomniane (nowy sezon),

-Daff i Wazowski (3. sezon) - od 03.01.,

-Reyka (2. sezon) - od 04.01.,

-Mafia po fińsku (1. sezon) - od 08.01.,

-Happy Valley (3. sezon) - od 09.01.,

-Wyjęci spod prawa (2. sezon) - od 09.01.,

-Infiniti (1. sezon - produkcja CANAL+Original nominowana do Międzynarodowych Emmy) - 18.01.,

-Z pamiętnika położnej (4. sezon) - od 19.01.,

-Ślady (zapewne 1. sezon, bo 2-gi już jest w serwisie) - od 19.01.,

-Vera (12. sezon) - od 05.02.

-Kiedy Ślub? (nowa produkcja CANAL+Original) - od 09.02.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuci mnie, że od czasu wprowadzenia do Polski usługi BBC Player jest ona tak strasznie okrojona. Myślałem, że z czasem to się zmieni, ale tam nadal brakuje dużej ilości tytułów seriali BBC, a te co są, to udostępnione w okrojonej wersji (brak wszystkich sezonów). Wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Serwis nie jest aż tak bardzo popularny, coś za bardzo nie szukają klientów. Jak się nie mylę to abonenci Canal+ mają to za darmo, więc wydawca serwisu nie musi się tak starać..

W Play za free przy wyższych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Niby teoretycznie jest do kupienia też w Orange, bo w aplikacji Canal+ jest też  zakładka i możliwość zasubskrybowania.

Co nie zmienia faktu, że tam jest skromna biblioteka i jakość pozostawała trochę do życzenia. Brak 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...