Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, aandin napisał(a):

Dlatego ja czekam na polską wersję Tennis Channel z WTA i ATP w pakiecie.

Byłoby miło, gdyby zawitał specjalistyczny serwis i u nas i miał wszystko co związane z tenisem.  A skoro tak się nie da, najlepiej, by WTA i ATP miał jeden serwis. C+, może nie jest ideałem, ale ma już WTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Falubaz był poza tym. Liczyłem że trochę lepiej będą zagospodarowane przerwy na równanie toru.

Fakt te skróty podczas Ekstraklasy fajne, że można w każdej chwili odtworzyć bez cofania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2023 o 14:57, cidik napisał(a):

na Apple TV 4K wszytkie 4 ekrany idą płynnie

I uruchamiają się błyskawicznie. Na Chromecast kręcą się kołeczka.

W dniu 12.08.2023 o 20:43, aandin napisał(a):

Ale C+ nie jest w stanie nawet porządnie WTA ogarnąć.

Kiedyś któryś z komentatorów mówił, że nie mogą pokazać meczu z kortu na którym było ciekawe zestawienie. To tak jakby mieli wybrakowane prawa do WTA.

W dniu 12.08.2023 o 16:17, kisiel95 napisał(a):

A Polsat już ma ATP

W kiepskiej jakości. Oby jak najszybciej stracili prawa.

Marne 25 kl./s i piękna kometa za piłką 😂

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Kiedyś któryś z komentatorów mówił, że nie mogą pokazać meczu z kortu na którym było ciekawe zestawienie. To tak jakby mieli wybrakowane prawa do WTA.

No właśnie to mnie zastanawia juz od dłuższego czasu. Widać,że coś jest nie halo. Nie dawno były chyba z 3 turnieje i dwa bardzo ciekawe mecze równocześnie. C+ pokazywał tem mniej ciekawy na dwóch kanałach w online. Nie widzę póki co by ogarnęli jeszcze ATP. Chyba, ze postawią na tenis  co nie jest całkiem wykluczone bo ta dyscyplina przeżywa akurat w Polsce renesans. Ja wiem,ze 80 % to tylko oglądsacze Hurkacza i Światek nie mający większego pojęcia o dyscyplinie. Oni odpłyną od tenisa wraz z końcem polskich zawodników tak jak było z biegami narciarskimi i Kowalczyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem reklamację do CANAL+ i to jest komedia, napisali, że jest aktywne zgłoszenie w tej sprawie. Ktoś wcześniej odpisał mi na zgłoszenie i sugerował zrobić reklamację, a oni odnoszą się, że jest zgłoszenie. Niezły nie powiem co. Sprawa kręci się trzy tygodnie w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Szlem to 4 turnieje. Jeden ma Polsat, a trzy ma Eurosport. Na Eurosport Extra są wszystkie mecze w turniejach i w 50 kl./s oraz bez reklam, czyli dokładnie tak jak powinno być. Polsat trzyma u siebie Wimbledon od 23 lat i oddać nie chce. W C+ niby wybrakowane WTA, ale jest te 50 kl./s oraz brak reklam na dodatkowych streamach.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś nie działało 1080p w apce na androida to może w przeglądarce oglądać - sprawdzone na chrome - trzeba włączyć w opcjach chrome wersję komputerową.

Screenshot-20230815-174153-Chrome.jpg

Na tablecie tak samo można zrobić - sprawdzone przez @salva w innym wątku.

Jest to z lekka chore, ale informatycy z c+ się nie popisali bo wielu ma tylko 540p które kuje w oczy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...