Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop

Zdazylem zauważyć, ze później Sky zapowiedział iż premiera u niego wcześniej 

Tak czy siak Gangi to koprodukcja AMC i Sky, wiec może w 2 sezonie się inaczej dogadali 

Pierwszego sezonu chyba już na C+ nie ma, wiec ciężko powiedzieć gdzie będzie w Polsce i kiedy. 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, iż mój roczny okres promocyjny na C+ Online dobiega końca (20 zł / m-c), otrzymałem na maila ofertę utrzymaniową. 29 zł / m-c przez kolejne 6 miesięcy. Nie klikałem żadnej rezygnacji, ani niczego. Taka miła niespodzianka.

Skorzystałem, bo C+ biorę w pakiecie z Netflixem. Wcześniej kosztowało mnie to 40 zł, a teraz 49 zł, więc nadal dobra opcja.

Normalnie Netflix kosztuje 43 zł / m-c.

Zrzut-ekranu-2022-09-30-161456.png

Edytowane przez reBR
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 16:10, reBR napisał:

W związku z tym, iż mój roczny okres promocyjny na C+ Online dobiega końca (20 zł / m-c), otrzymałem na maila ofertę utrzymaniową. 29 zł / m-c przez kolejne 6 miesięcy. Nie klikałem żadnej rezygnacji, ani niczego. Taka miła niespodzianka.

Skorzystałem, bo C+ biorę w pakiecie z Netflixem. Wcześniej kosztowało mnie to 40 zł, a teraz 49 zł, więc nadal dobra opcja.

Normalnie Netflix kosztuje 43 zł / m-c.

Zrzut-ekranu-2022-09-30-161456.png

Ja mam roczny plan jeszcze do 21 listopada. Pewnie czeka mnie to samo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał kod na zbyciu to poproszę na PW.

 Czy nadal można zrobić tak jak pisano wcześniej, tzn wziąść starter Orange  Flex, zapłacić 25 zł za miesiąc i dostanie się ten kod, a potem już nie opłacać telefonu i korzystać przez rok z C+ za 20 zł?

Edytowane przez aandin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, aandin napisał:

Jak by ktoś miał kod na zbyciu to poproszę na PW.

 Czy nadal można zrobić tak jak pisano wcześniej, tzn wziąść starter Orange  Flex, zapłacić 25 zł za miesiąc i dostanie się ten kod, a potem już nie opłacać telefonu i korzystać przez rok z C+ za 20 zł?

 

Ja tak zrobiłem, póki co Canal+ śmiga za 20 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 godziny temu, aandin napisał:

Czy nadal można zrobić tak jak pisano wcześniej, tzn wziąść starter Orange  Flex, zapłacić 25 zł za miesiąc i dostanie się ten kod, a potem już nie opłacać telefonu i korzystać przez rok z C+ za 20 zł?

Można, ale najtańszy plan za 25 zł jest do 08.11.2022, a potem znika. Zaraz za nim jest za 30 zł, ale od tego dnia mają być podwyżki, wiec będzie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2022 o 12:37, horas napisał:

 

Ja tak zrobiłem, póki co Canal+ śmiga za 20 PLN.

A można przenieść stary numer z Virgin i masz trzy miesiące za 1 zł. A później zrezygnować?

W dniu 4.10.2022 o 10:51, PIOOLE napisał:

A ile kosztują tam opcje dodatkowe tzn. HBO I NETFLIX?

HBO Max i Netflix HD po 20 zł, czyli biorą obie opcje płacisz  Canal+ 60 zł. Do podziału na dwie osoby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, creativeopinion napisał:

Na kanale footroll na youtube pod ostatnim filmikiem jest link do promocji 3 miesiace za 20 zl.

Dzieki za cynk skorzystalem. Ostatnio dostalem oferte od C+ pierwszy miesiac za 10 zl (wlasnie mi sie konczy) a kolejne za 30 zl.

Ta udostepniona przez Ciebie jest lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...