Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ktoś płaci i to niemało za usługę Canal+, siada przy telewizorze, aby zrelaksować się przy polskiej klasyce, a tu obraz jakiś mocno niewyraźny, ale rozumiem, że wszystko jest w porządku, bo rzekomo Canal+ umywa rączki przekierowując odpowiedzialność na Kino Polska. Witamy w 2022 roku, w cudownym świecie streamingu, rewelacja.
To jest zwykły catchup KP, film jest darmowy jak ktoś ma KP w ofercie. C+ tu w żadnym wypadku nie zawinił, nie pisz głupot.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawop napisał:

To jest zwykły catchup, film zaraz znika z oferty. C+ tu w żadnym wypadku nie zawinił, nie pisz głupot.

Głupszej linii obrony nie dało się chyba wymyślić. Nie wiem jak można czegoś takiego bronić. Są chyba jakieś granice przyzwoitości. 

 

15 minut temu, Pawel napisał:

Być może Kino Polska nie dysponuje kopiami po rekonstrukcji cyfrowej (o ile były rekonstruowane) stąd jakość taka a nie inna.

Nie chodzi o rekonstrukcję cyfrową tylko marne bitrate 2,5 Mbps. Na telewizorze obraz beznadziejny. Sam film opisany jako HD.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Kino Polska w Canal+ Online ma 1080p i ok. 5 Mbps.

 

"Między ustami a brzegiem pucharu" w Canal+.

146f5f96072d2.jpg

 

Wrzucam dla porównania zrzut z catch-up Vectry, gdzie jest 1080p i 7,8 Mbps.

bfdb913427738.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do abonentów łączonych pakietów C+online. Jak to wygląda z Netflixem i HBO? Ich zawartość jest w odtwarzaczu C+ czy trzeba korzystać z oddzielnych aplikacji? Czytałem też, że w wersji online możliwy jest dostęp do niektórych meczów z Polsatu/Viapalay - one też pojawiają się w aplikacji C+ czy trzeba jakoś łączyć konta? Obecnie korzystam z Playera i tam np. treści HBO i C+ są dostępne w playerowej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vespula HBO ma wybrane treści dostępne bezpośrednio w C+ Online (a wszystkie w osobnej apce HBO Max). Netflix jest tylko osobno. Polsat Sport Premium po zakupie odpowiedniego pakietu.

Wybrane pozycje z Viaplay (całe Premier League i 3 mecze w kolejce Bundesligi) są dostępne online tylko dla abonentów satelitarnych z pakietem C+ i jeszcze tylko przez miesiąc.

Co będzie potem nie wiadomo, miesiąc to najwidoczniej jeszcze za dużo czasu żeby coś określić i zaoferować w przypadku tej platformy ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może ktoś miał podobny problem. W panelu zarządzania C+ online niezależnie od przeglądarki nie mam widocznych aktywnych pakietów, możliwości ich wyłączenia oraz dodawania nowych usług. Przyznam się szczerze, że dawno tego nie sprawdzałem. Kiedyś były opcje jak dokup pakiet FILM, FUN&INFO etc. 

Teraz widzę tylko w zakładce "Moje usługi" aktywna usługa "Eleven Sports" ale opcja zarządzaj (button) jest niedostępna i wyszarzana. Zakładka "moje konto" też przekłamuje ponieważ napisana jest kwota 10 zł a płacę 65 zł za C+ online. Miałem jeśli dobrze pamiętam pakiet FILM + Eleven i to by się zgadzało 65 zł.

 

Pytanie co zrobić żeby np. widzieć wszystkie możliwe usługi do wykupienia i przykładowo zrezygnować z tego Eleven (  nie jest mi już potrzebny) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżki będzie można uniknąć w przypadku dobrania netflixa z reklamami ;-) ponoć w tym roku ma to wejść gdzie będą emitowane 4min reklam raz na godzinę. Jeżeli da to 20-25% zniżki to warto będzie się skusić
O czym Ty piszesz? Netflix z reklamami jest zapowiedziany w USA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, vigoo napisał:

Wczoraj Player, dziś C+. Pocieszające jest to, że tylko dla nowych. Trzeba będzie się pilnować żeby przypadkowo nie anulować jakiegoś "potrzebnego pakietu". Osobiście mam "pełny c+" + HBO + Netflix. Gdyby liczyć ceny po podwyżce to wzrost byłby BARDZO wysoki 24 zł.  Chyba kogoś pogrzało.

Ciekawe czy to 10 zł więcej za Netflix dotyczy obu planów (standard, premium)?

HBO w c+ online za 20 zł traci na atrakcyjności. Za taką cenę można je dostać niemal w każdej sieci komórkowej. Pomijam fakt, że HBO Max po ostatnich zmianach stało się wydmuszką serwisu który niedawno zawitał do Polski.

Inflacja odbija się czkawką, na każdym polu...

Edytowane przez matinen
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, matinen napisał:
Pomijam fakt, że HBO Max po ostatnich zmianach stało się wydmuszką serwisu który niedawno zawitał do Polski.


Trochę słabo, że tak robią, ale wycofali kilkadziesiąt mniej znanych produkcji. Jakby o tym nie napisali, to nawet byś nie tego zauważył.
HBO Max dalej jest bardzo atrakcyjnym serwisem, tylko stracili wizerunkowo.
Co do ceny, to te 20 PLN w C+Online, już nie jest tak atrakcyjne, ale może się to zmienić, jeśli HBO Max też podniesie ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...