Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
20 minut temu, michael112 napisał:

Ja widzę tylko cenę promocyjną - pierwszy miesiąc za 20 zł. Jest napisane że potem cena wzrasta, zgodnie z jakimś regulaminem, którego nie sposób się doszukać, przynajmniej mi się nie udało.

Piękne to, zaakceptuj regulamin, którego nie miałeś szans przeczytać. ;)

Piszesz o pakiecie Canal+, a nie o Netflix.

25 minut temu, swordfish napisał:

To ile kosztuje pakiet C+, HBO i Netflix? Czy jest tylko wybór Netflix w planie HD? Czy da radę później upgrade'ować do pakietu Premium 4K i jaka będzie cena za komplet?

C+ 45, a pierwszy miesiąc 20. HBO 10.  Netflix Standard 20.

9 minut temu, michael112 napisał:

@Wodnik Szuwarek Zgoda, ale to cena za pierwszy miesiąc.

 

Chyba że... potem wzrasta cena tylko pakietu CANAL+, a dopłata do Netflixa dalej wynosi 20 zł. To by było nawet logiczne, bo dopłaty za HBO, Eleven i Fun&News też się nie zmieniają po promocji.

Jeśli to się potwierdzi, to muszę przyznać że naprawdę dobrze to znegocjowali, cena o ponad połowę niższa. Jak kogoś interesują kanały z C+, to się opłaca.

 

Zastanawiam się, czy to działa także jak korzystasz z tych słynnych voucherów które hulają po internecie (sam jeszcze mam i nie wykorzystałem :P).

To wtedy by było C+Netflix: pierwszy miesiąc 30 zł, drugi, trzeci i czwarty 50 zł i dopiero od piątego miesiąca 65 zł?

 

Ciekawe, jak to technicznie wygląda. Dostajesz jakiś kod do zarejestrowania się w portalu Netflixa i potem możesz korzystać bezpośrednio ze strony i aplikacji Netflxa? Czy biblioteka jest tylko "przetransportowana" na strony C+ online?

I druga sprawa: czy jak ktoś potem zrezygnuje z C+, to czy może na tym samym koncie w Netflixie zacząć opłacać subskrypcję bezpośrednio u NF?

Wzrasta tylko C+. Z voucherem tak jak piszesz.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po zakończeniu okresu promocyjnego pozostaje cena HBO po 10 zł i Netflix HD po 20 zł, to mamy w tym momencie jedną z najbardziej atrakcyjniejszych ofert kupna serwisów VOD w zestawie. Chętnie poznałbym szczegóły regulaminu tej nowej promocji. Musiała pojawić się dopiero teraz, bo wcześniej tego Netflixa nie było. Jak dorzucą Viaplay w cenie niższej niż 34 zł, to chyba w tym momencie C+ rządzi w pakietyzacji na rynku. Można spokojnie rezygnować z ofert kablówek. Nikt nam w okolicach 100 zł nie da pakietów serwisów filmowych z ofertą kanałów C+. 

A jeśli gdzieś się da, to proszę o linka do oferty do 75 zł, abym mógł przez internet oglądać C+, HBO i Netflix HD. Jeśli ktoś zacznie płakać, że nie ma tych podstawowych kanałów naziemnych, nie ma pakietu Polsat i TVNu, sportu, kanałów lajfstajlowych, to odpowiem, że śmieci reklamowe z gniotami paradokumentalnymi i z reality-show mnie nie interesują. Chcę mieć dostęp do filmów i seriali na życzenie bez reklam i z napisami. W takim zestawie z C+, to te "zwykłe" kanały są zbędne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, swordfish napisał:

Jeśli po zakończeniu okresu promocyjnego pozostaje cena HBO po 10 zł i Netflix HD po 20 zł, to mamy w tym momencie jedną z najbardziej atrakcyjniejszych ofert kupna serwisów VOD w zestawie.

 

Ciekawe jeszcze czy po rebrandingu na HBO Max zostanie to HBO za 10 zł ale jako Max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta weszła dzisiaj. 

Pakiety od drugiego miesiąca cenowo wyglądają następująco:

CANAL+ 45zł

Netflix 20zł

HBO 10zł

Eleven 10zł

Fun&Info 20zł

 

Pakiety można dobierać w dowolnych konfiguracjach. Zawsze bazowym jest pakiet CANAL+. Pierwszy miesiąc tego pakietu to 20zł. 

Wszystkie oferty zawierają rabat 5zł za zgody marketingowe. 

 

Netflix jest dostępny obecnie na 2 urządzenia,  czyli jest to pakiet standardowo dostępny za 43zł. Mimo to na stronie zapowiadają, że chcą wkrótce dołączyć ofertę na 4 urządzenia. 

 

Po wejściu na poniższą stronę w pierwszej kolejności informacje o ofercie Netflix w CANAL+Online w formie pytań i odpowiedzi:

https://pl.canalplus.com/pomoc/canalplus-online

 

Tutaj natomiast tabelka z cenami wszystkich konfiguracji pakietowych w pierwszym i kolejnych miesiącach korzystania z CANAL+Online:

https://pl.canalplus.com/pomoc/ile-zaplace-za-canal

 

Wrzucam jeszcze link do regulaminu promocji "Pakiet CANAL+ 20 zł 1M + Zestawy Usług + NETFLIX":

https://pl.canalplus.com/-/media/ncplus/files/dokumenty-do-pobrania/aktualne/telewizja-przez-internet/canal-plus-wp-pakiet-canal-20zl-1m-zestawy-uslug-netflix.pdf

 

W sumie oferta wydaje się być w miarę ciekawa.

 

  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, michael112 napisał:

canal-online-screen.jpg

 

Taka ciekawostka:

Mam w tej chwili konto bez aktywowanego pakietu.

Wyglądałoby na to że HBO, Eleven i Fun&News można wykupić bez pakietu C+, ale Netflixa już nie można.

U mnie przy aktywnym pakiecie C+ z vouchera, ta opcja Netflix jest tak samo wygaszona. Tym samym komunikatem każą mi najpierw aktywować usługę Canal+. Zaraz, ale ja ma aktywne C+, to co mam jeszcze aktywować?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Mam aktywne wszystkie pakiety i Netflixa mogę włączyć. Od sierpnia tylko C+ i zobaczę czy wtedy Netlix będzie do aktywacji czy tak jak u ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, kingofsouth said:

U mnie wczoraj był taki komunikat. Dzisiaj nie sprawdzałem , bo jestem w pracy.

Wczoraj wszystko działa.

Dzisiaj otrzymałem e-mail: "Twoja karta płatnicza nie przeszła weryfikacji, Musieliśmy anulować Twoje zamówienie, które złożyłeś 30-07-2021 09:45:01"

 

Nigdy nie złożyłem zamówienia!

Moje konto jest nadal aktywne!

 

Edytowane przez Malcolmjcrobinson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2021 o 22:32, swordfish napisał:

U mnie przy aktywnym pakiecie C+ z vouchera, ta opcja Netflix jest tak samo wygaszona. Tym samym komunikatem każą mi najpierw aktywować usługę Canal+. Zaraz, ale ja ma aktywne C+, to co mam jeszcze aktywować?;-)

 

Nadal przy voucherze nie da się kupić Netflixa? Ktoś jeszcze próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kupiony C+ z voucherem i mam aktywowany. Mogę oglądać kanały C+. Jak chcę dokupić Netflix, ta opcja jest u mnie wygaszona i napis: "Aktywuj usługę Canal+, aby móc kupić Netflix". Na górze ma Canal+ pakiet aktywny i obok przycisk "zmień". Pozycja Netflix ma wygaszony klawisz "Aktywuj". Chyba dla posiadających obecnie pakiet C+ nie działa. Należy chyba zrezygnować z przedłużania pakietu C+ i poczekać do końca okresu subskrypcji. I potem kupować całość C+ razem z Netflixem od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś przez przycisk "Dopasuj ofertę"? Mam 3 dni do końca pakietu Canal+(zaplanowane wyłączenie) i za Netflixa liczy 1,94 zł. Eleven Sports 0,97 zł. HBO 0,97 zł. Fun&News 1,94 zł. Takie info jeszcze

Do końca Twojego cyklu rozliczeniowego zostało 3 dni
Opłata za zakup nowych usług została proporcjonalnie naliczona
do końca obecnego cyklu.
Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał:

Mam kupiony C+ z voucherem i mam aktywowany. Mogę oglądać kanały C+. Jak chcę dokupić Netflix, ta opcja jest u mnie wygaszona i napis: "Aktywuj usługę Canal+, aby móc kupić Netflix". Na górze ma Canal+ pakiet aktywny i obok przycisk "zmień". Pozycja Netflix ma wygaszony klawisz "Aktywuj". Chyba dla posiadających obecnie pakiet C+ nie działa. Należy chyba zrezygnować z przedłużania pakietu C+ i poczekać do końca okresu subskrypcji. I potem kupować całość C+ razem z Netflixem od nowa.

Wlasnie zobaczylem ze na PC mam tak samo. Na komorce dziala normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...