Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lakiman

VOD jest na łapu- capu, jeśli  chodzi o materiały na żądanie.

Brak niektórych sezonów,  wybrane odcinki programów .

Czasami treść nie odpowiada proponowanemu tytułowi.

Słabo to jest dopracowane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawop napisał:

Dla mnie najważniejsze to Nat Geo Play, Fox Play, AXN Now, Paramount Play

Fox Now i Nat Geo Play są w Playu jako pakiet podstawowy, natomiast żeby mieć Paramount Play trzeba wykupić pakiet Extra, który wynosi 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
14 minut temu, tyrla napisał:

Fox Now i Nat Geo Play są w Playu jako pakiet podstawowy, natomiast żeby mieć Paramount Play trzeba wykupić pakiet Extra, który wynosi 20 zł.

+ jakość " 4K " w Nat Geo Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mejveno napisał:

@kingofsouth Wszystkie kanały C+ z pakietu sportowego (Sport 1-4, nSport i Now) były jeszcze niedawno w 50 fps (wszyscy przecież na to czekali). A wczoraj odpaliłem w przeglądarce i znowu jest 25 klatek, poza tym jakby bitrate spadł...

Odpowiedź jest prosta:

Od dłuższego czasu w sieci jest dostępny decrypter Widevine L3.

Źródłem było to: https://github.com/tomer8007/widevine-l3-decryptor

Google zgłosiło roszczenie i poleciało, ale co raz się pojawi w sieci to nie zniknie ot tak. Pojawiło się wiele programów pozwalających ściągać zdeszyfrowane materiały z serwisów VOD w oparciu o w.w kod.

 

Przeglądarki wyższego poziomu nie obsługują. Dlatego ścieli jakość na urządzeniach których max to L3. 

Android TV ma poziom L1 i tutaj jest bezpiecznie.

Edytowane przez miyoxa2577
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także napisałem, że podstawkę masz w TVP Stream i w TVP VOD. Na żywo i potem z odtworzenia możesz obejrzeć programy własne takie jak "Wiadomości" czy "Pytanie na śniadanie". Nowe odcinki "M jak miłość" i innych telenowel są wrzucane na bieżąco do vod. 

Dostęp do większości programów z TVP Kultura jest w internetowej TVP Kultura 2. Problem zaczyna się z programami i filmami licencyjnymi. Brak dostępu do filmowej klasyki światowej i niektórych koncertów muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...