Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla subskrybentów


kingofsouth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
39 minut temu, Toma441 napisał:

 

Na portalu "media2" napisano, że PSP "ma być" dostępny od 26.08, czyli równie dobrze wcale "nie musi" 😉

Datę 26 sierpnia podał na Twitterze "Specjalista PR i Social Mediów Kanałów Sportowych · CANAL+ Polska". To musi być dzisiaj 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Toma441 napisał:

Z tym 26.08 to pewnie lipa. Jeśli oferta będzie we wrześniu to dobrze, przed 1 kolejką LM. Konsultanci nie mają pojęcia o żadnej tego typu ofercie :)

Oni nic nie wiedzą. Konsultanci, to ludzie z łapanki po jak najkrótszym szkoleniu i to nie tylko w Canal+. Dlatego u operatorów telefonii komórkowej czy bankach, teraz wszystko co mogą próbują zwalić czat, bo wtedy, pisząc krótkie zdania, dużo ciężej wykazać niewiedzę "konsultanta" niż podczas rozmowy telefonicznej.

Edytowane przez salva
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, salva napisał:

Oni nic nie wiedzą. Konsultanci, to ludzie z łapanki po jak najkrótszym szkoleniu i to nie tylko w Canal+.

Nawet nie mam do nich pretensji. Tylko raczej do jednego tych "ważniaków"  z C+,  który "wypuścił" do mediów datę nie wiadomo skąd, jak się okazuje bezpodstawnie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tyrla napisał:


Ciekawe jakby Viaplay puściło złą informacje to też byś marudził że to żałosna firma.

Jak na razie jest nią C+. Który obiecuje i się ośmiesza. 

15 minut temu, Pawop napisał:

Czy to C+ wydał taki komunikat?

Tak. To screen z odpowiedzi c+online na pytanie o ofertę PSP dla subskrybentów. 

50 minut temu, ircios napisał:

@Pawop Typowe zachowanie polaczka

Pisz o sobie w ten sposób. Ja żadnych "polaczków" nie znam. 

2 godziny temu, Pawop napisał:

Dlaczego żałosna? Ktoś palnął bzdurę, a Ty winisz za to C+. Zastanów się

Już któryś raz coś obiecują i nic z tego nie wychodzi. 

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ napisał coś w stylu, że poinformują w odpowiednim czasie. Ja pytałem czy C+ zamieścił wpis z datą 26 sierpnia.

Na początku było mi wszystko jedno gdzie będzie Premier League i nawet ucieszyłem się, że kontrakt jest na 6 lat. Jednak teraz zaczynam żałować, że te rozgrywki nie zostaną w C+. Co by nie powiedzieć C+ jest półkę wyżej niż Viaplay

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...