Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał od dziś przeskoczył na 1920x1080 oraz nieco chyba podniesiono bitrate wideo to jakichś 1,74 Mbit/s (ostatnio grali z 1,3 Mbit/s). Piksele śmigają po obrazie - 1,74 Mbit/s to za mało, żeby podtrzymać dobre HD...

EPG obecne nie ma, trochę potestowali jakiś czas temu, ale wygląda, że nie weszli w to na stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paśmie wakacyjnym 2024 nieporównanie lepiej jest grane niż rok wcześniej w 2023r., kiedy to była zwykła playlista w ramach "Summer is Music". W tym roku w paśmie "Odlatowe Hity" jest zupełnie inna playlista, utwory letnie, mniej grane. Kanał bardzo dobrze gra przez te Wakacje. Pasmo "Dobra-Noc" jest również jednym z lepszych. Dużo klasyków R&B, Soul tam wypatrzyłem. Szkoda, że nikt tutaj nie wrzuca tracklisty jak w przypadku MTV Germany, bo uważam, że warto. Pojawiła się jakaś nowość, pasmo "Eurodance Zone". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2024 o 10:42, satmaniak2000 napisał(a):

W paśmie wakacyjnym 2024 nieporównanie lepiej jest grane niż rok wcześniej w 2023r., kiedy to była zwykła playlista w ramach "Summer is Music". W tym roku w paśmie "Odlatowe Hity" jest zupełnie inna playlista, utwory letnie, mniej grane. Kanał bardzo dobrze gra przez te Wakacje. Pasmo "Dobra-Noc" jest również jednym z lepszych. Dużo klasyków R&B, Soul tam wypatrzyłem. Szkoda, że nikt tutaj nie wrzuca tracklisty jak w przypadku MTV Germany, bo uważam, że warto. Pojawiła się jakaś nowość, pasmo "Eurodance Zone". 

 

Tak szkoda, że nie ma zapisków, bo tam lecą bardzo ciekawe rzeczy. Często lecą klipy co kojarzyłem tylko z nieistniąjęcego już MTV Base - tam było dużo R&B. Ten kanał wydaje mi się, nigdy nie był popularny w Polsce, ale chyba jednak tak bo Music Box sukcesywnie odgrzewa niektóre nuty niegdyś tam grane. 

Edytowane przez IDTH
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem się na prezentera stacji Music Box. Wysłałem im to co chcieli - nagrałem filmik o sobie, zbieram płyty, jestem na bieżąco z nowościami, jeżdżę po koncertach i jeśli są możliwości rozmawiam z gwiazdami. Powysyłałem też te 5 zdjęć, które chcieli z czterema znanymi osobami + jedno własne. Napisałem, że nie są problemem dojazdy do Warszawy na nagrania w studio. Dostałem odpowiedź w formie dwóch krótkich zdań - "Niestety szukamy prezentera w innym typie. Trzymam kciuki za dobre projekty!". Co to za stacja muzyczna, która nie chce żeby ktoś robił wywiad z gwiazdami, bądź "zwykłymi" ludźmi? Nie są zainteresowani też, abym przyjeżdżał do nich nagrywać jakieś cotygodniowe programy. To kogo oni mogą szukać? Jakiego typu prezentera? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2024 o 10:42, satmaniak2000 napisał(a):

Pojawiła się jakaś nowość, pasmo "Eurodance Zone". 

Eurodance Zone 05.09.2024

1. Captain Hollywood Project - Only With You

2. Magic Affair - Give Me All You Love

3. DJ Bobo - Let The Dream Come True

4. Capella - U Got 2 Let The Music

5. Real McCoy - Another Night

6. Masterboy - Feel The Heat Of The Night

7. Toy-Box - Tarzan & Jane

8. Whigfield - Gimme Gimme

9. E-Type - This Is The Way

10. Blue System - Leila

11. Reel 2 Real feat. The Mad Stuntman - I Lie To Move It

12. La Bouche - Sweet Dreams

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...