Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wczoraj otrzymałem odp. od przedstawiciela nadawcy Music Box Polska że jakość kanału na sat. nie zostanie już poprawiona i zostanie tak jak jest. Nie ma nawet szans na poprawienie jakości przynajmniej audio z obecnych 128 Kb/s na 192 Kb/s. :-( Nadawca zaprasza do emisji w internecie na ich stronie oraz do sieci kablowych w Polsce. :-( Wszystko przez koszty emisji z sat. Zapewne jakby przeszli na kodek HEVC to mogli by zaszaleć w tej materii ale przez za niskie nasycenie dekoderami 4K HEVC u operatorów sat. w Polsce nie jest to obecnie możliwe i skazało kanał na niższy zasięg odbiorców. :-( Cóż wielki to dla mnie zawód bo emisji z sat. nie dla się słuchać przez kiepską jakość audio. To nie dla moich uszu. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem newsletter na email. Piszą tam, że nie mieli tylu prezenterów nigdy jak teraz. 

Cytat

Krótko przedstawiamy, kogo zobaczycie na antenie:

Leon Myszkowski, DJ i producent muzyczny, poprowadzi najbardziej roztańczoną listę przebojów „Top Dance Chart”.

Tomasz Nakielski, tancerz i choreograf, wraz z Leną Ziembicką, poprowadzą “Fiku-Miku” czyli taneczne poranne ćwiczenia w programie “Budzik”.

Ramona Rey, ekstrawagancka wokalistka, zaprezentuje nowości oraz hity sprzed lat w programie poświęcony polskiej muzyce “Polish Muzykę”.

Paweł Tworek, dziennikarz i aktor, przedstawi najciekawsze premiery kinowe.

Monika Maszkiewicz, dziennikarka specjalizująca się w tematyce gwiazd i celebrytów wprowadzi Was w świat show-biznesu.

Karin Soiref, znana również jako Kerria, gibraltarska piosenkarka mieszkająca w Warszawie, przeprowadzi rozmowy z zagranicznymi artystami muzycznymi, aby opowiedzieć o tym, co dzieje się w ich życiu.

Natalia Capelik-Muianga, piosenkarka znana z takich programów jak „Mam talent” oraz „The Voice of Poland”, poprowadzi nowy program “Wyjątkowa trójka”. Premiera już niebawem.

Przypominamy również, że w telewizji Music Box trwa emisja nowego sezonu programu “Moja Playlista”. W nowej, odmienionej edycji swoje ulubione teledyski prezentują gwiazdy, takie jak: Viki Gabor, Natalia Nykiel, Alle Farben, Blanka i wiele innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2023 o 09:39, pc107 napisał(a):

Na chwilę obecną bitrate audio z satelity ma 192 kbps.

Pomarudziłem im na PW FB że to wstyd żeby kanał muzyczny miał audio z przepływności zaledwie 128 KB/s i prosiłem o ponowne rozważenie zmiany i podniesienia przynajmniej przepływności do 192 KB/s czyli tyle samo jak miał przekaz Music Box Polska w SD z tp C+Polska 10,834 V. Jak widać teraz dotarło do nich wreszcie i zmienili. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wy tu gadu gadu o jakości obrazu i dźwięku, oraz tym, że ciągle coś rzeźbią, a prawda jest taka, że jak kanału nie było na liście kanałów w Canal+ i Polsat Box, tak nadal nie ma. Brak w Polsat Box rozumiem i raczej nie powinien dziwić, jednak widać, że chyba i Canal+ się na nich wypiął p*pą tym razem.

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...