Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo zadowolony z odkrycia Music Box PL, kanał jest dopracowany graficznie co również mi się podoba! W ramach pakietu, ktory mam w smart TV i oglądam z niego Music Box, zyskałem jeszcze dostep do Club MTV, MTV 00s, MTV Hits - zobaczę co tam grają, ale na cuda nie liczę. Jakość Club MTV ze strumienia porównywalna do jakości MTV Germany SD z Astry 19,2E. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ludzie pisali, że już Viaplay upadnie.

Znam kanał, który jeszcze utrzymuje się też lokalnie w analogu, nie jest w Nielsenie, reklamy sprzedaje i żyje, co prawda obciął pewne rzeczy, ale nadaje od PN do PT godzinę dziennie program premierowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co te kłótnie. Przecież Music Box Polska niczego nie monopolizuje (jak Viaplay), kto ma ochotę ogląda, ja czasem zerknę, ale przyznam, że kanał średnio mi przypadł do gustu. Niech sobie nadają ile chcą, aż do samego końca. Kiedy nastąpi, o ile w ogóle - nie widzę sensu zaprzątania sobie tym głowy. 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, satmaniak2000 napisał(a):

No jak widać nie wszyscy są zadowoleni pewna osoba co kilka postów pisze, ze czuje, ze kanał się zwinie. 🤣🤣Tak jakby był w zarządzie i wszystko wiedział. Kanał nadaje i będzie nadawał i nie jest mu potrzebna satelita i koszty spadły, to co pisał Stars TV😎.

Koszta spadły i spadła oglądalność, która i tak jakaś wybitna nie była. A skąd Ty masz pewność, że kanał się nie zwinie z PL ? Wróżbita Maciej Ci powiedział, że kanał będzie nadawał? 🤣 . Nie masz takiej pewności jak potoczą się losy tego kanału. Możesz się cieszyć tym, że na dzień dzisiejszy stacja nadaje. Ponadto może Ci się to nie podobać, może podważać, ale mimo wszystko to Nielsen pokazuje jakie kanały w PL się oglądają i jakie zarabiają na emisji reklam. Nikt wiecznie też do biznesu dokładać nie będzie. Nie ma oglądalności, to kanał po jakimś czasie zawija wroty, albo przechodzi rebranding. Sytuacja z Muzo.TV jasno pokazała, nie ma oglądalności (Nielsen), to Polsat wziął ją zamknął. I nie było sentymentu, że jakaś tam grupka osób lubiła tą stację i uważała, że gra świetnie. Mi to jest obojętne, czy Music Box Polska będzie nadawać czy się zamknie. I tak rzadko ją włączam, bo słucham zupełnie innej muzyki, która nie jest stricte robiona pod listy przebojów. Zrozum jednak jedno, to że Ty oglądasz ten kanał, to nie znaczy, że robi to cała masa ludzi w Polsce. Twój przykład idealnie odzwierciedla jaką ludzie mają świadomość o tej stacji. Dużo osób nawet nie ma pojęcia, że istnieje coś takiego jak Music Box Polska. 

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał od dziś parę minut po północy włączył nowe, letnie logo. Belki do podpisów klipów również nieznacznie się zmieniły. Widzę, ze zamiast Same Hity pojawiło się pasmo Summer of Music. Przyznam, ze słabo to wygląda, bo liczyłem, ze w tym paśmie pojawia się dobrane, letnie klipy (niekoniecznie hity) Mogli zostawić pasmo Same Hity, a Summer of Music zrobić na zasadzie Pride Box, ze leciały typowe klipy pod tematykę. Widzę, ze również jest zmiana w emisji Viva Planet. Nie ma już emisji w niedziele o 22 po 2 godz, zamiast tego jest w sobotę o 17 - 1 godz. Zmiana na niekorzyść również. Są również zmiany godzinowe w emisji Kapsuły czasu. Widzę, ze zniknęło również pasmo Club Box. Zmiany w ramówce to lipa, cóż powiedzieć - LIPA! Ramówka Czerwcowa lepiej się prezentowała. Wychodzi na to, ze kanał zmienia ramówkę co miesiąc. 

Edytowane przez satmaniak2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...