Skocz do zawartości

Music Box Polska


Tomo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty nie rozumiesz, że Ty i Twoi znajomi nie macie telemetrów, więc dla tej stacji nie istniejecie. Ważne, że w tabelce są na szarym końcu, więc z reklam mają mało pieniędzy. Możesz się zachwycać tym kanałem, ale nie pisz w kółko tego samego. Oglądaj kanał do woli póki jeszcze są.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się rozmawia z osobą, która zaprzecza rzeczywistości i neguje wszystko pomimo przedstawionych dobitnych faktów. Żeby stacja zaistniała w świadomości innych osób, w tym LGBT, potrzebna jest spora kampania reklamowa, na którą raczej ich nie stać. Może ktoś ich odkryje przypadkiem jak Ty przełączając kanały u swojego operatora, ale to za mało, aby zyskali na popularności i tym samym oglądalności. Powtórze się jeszcze raz, rezygnacja z emisji na satelicie, to moim zdaniem ruch stronę likwidacji stacji w wersji polskiej na naszym rynku. Ktoś kto chce rozwijać swoją stacje, to dba o jak największy zasięg techniczny, a nie go ogranicza.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym LGBT to sobie strzelają w stopę, OUTtv również miał zawojować rynek.

Nie dawno mówili, że jakaś draq queen będzie w programie na Music Box Polska.

Ale co wy z tymi pozycjami? Kanał jest tam gdzie wszystkie muzyczne, więcej, w UPC ostatnio został przeniesiony i rozpoczyna muzyczne na pozycji 700. A i tak zero. Ale najważniejsze, że kanał świetny
Pozycja 700+ to trochę daleko, najpierw powinni być wyżej w ramach rozpromowania się, choć to nierealne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiada się ktoś, kto nie ma swojej strony zabezpieczonej protokołem SSL, przez co po wejściu w link nie chce mnie przerzucić na FB, bo informuje o niezabezpieczonym połączeniu. Do tego brak informacji, gdzie Was oglądać z pozycją kanału.

 

STARS.TV odniosło sukces, bo na satelicie było na wyższych pozycjach niż 700 i dało się poznać przez to.

 

Myślę, że Music Box Polska będzie istniał (choć nie jestem ekspertem), za reklamę biorą mniej niż inni, ale ona ma określony target. Wiadomo, że przychody będą dużo mniejsze, ale jeżeli na moim osiedlu istnieje nadal telewizja analogowa wraz z lokalnym kanałem (większość to ciut większe miasto) i się to spina Vectrze, to Music Box Polska będzie na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszystkie stacje mają pod górkę.Jest ich po prostu dla mnie za dużo.Obecnie z ,,muzik box polska' nie korzystam,bo nadaje na nie ,,moich falach".  Rzeczywiście wolę do słuchania,,stars tv,'czy nawet czeskie ,,retro' ( z naziemnej),gdzie w telewizorze mam opcję wyłączenia ekranu i mogę skupić się nad komputerem.Do oglądania nowości i samego oglądania muzycznych klipów wybieram stacje z wyższą jakością dzwięku i obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie wydanie Viva Planet

 

1. DJ Jean - The Launch

2. Carolina Marquez - The Killer Song

3. Tom Novy feat. Virginia - I Rock

4. Sash! feat. Tina Cousins - Mysterius Times

5. Vengaboys - We're Going to Ibiza

6. Reamon - Supergirl

7. Culture Beat - Crying in The Rain

8. Paul Van Dysk - For An Angel

9. Modern Talking - Last Exit to Brooklyn

10. Alice Deejay - Back in my life

11. Barcode Brothers - Dooh Dooh

12. Klubbheads - Kickin' Hard

13. Dj Tonka - Don't Be Afraid

14. La Bouche - Be My Lover

15. Fragma - Toca Me

16. A'Teens - Halfway Around The World

17. Dj Sammy - Boys of Summer

18. Booty Love - Some Kinda Rush

19. E- Type - This is the way

20. Future Breeze - Why Don't You dance with me

21. No Mercy - Morena

22. Maxx - Get A Way

23. E-Rotic - Max

24. Kate Ryan - Desenchantee

25. September - September All Lover

26. Dj Bobo - Where is your love

 

Fani tego typu muzyki powinni być zadowoleni. Sporo rzadkich klipów w bardzo dobrej jakości.

 

Edytowane przez Pawelgor
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tytułów kojarzę z VIVA Germany. Ja też już nie słucham takiej muzyki, czasem odpalam z sentymentu. Zdecydowanie jestem za innymi klimatami, których nie jest w stanie mi zapewnić żadna telewizja muzyczna nadająca w Polsce.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bloo411 napisał(a):

Większość tytułów kojarzę z VIVA Germany. Ja też już nie słucham takiej muzyki, czasem odpalam z sentymentu..

Z sentymentu, to można odwiedzić szkołę podstawową w której nie było się z 20-30 lat a nie słuchać muzyki.:-D Dobra muzyka sprzed lat zostaje na zawsze u człowieka.

A co do Music Box Polska, to gdzie on nadaje, że się tak niektórzy tym jarają, a inni przeciwnie.

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawelgor napisał(a):

Gust ewoluuje. Nabieramy doświadczenia, odkrywając nowe nieznane. Mając 15 lat - 20 lat jarał mnie DJ Bobo

Oczywiście, zgadza się. Mając 15-20 lat jarałem się np. Sandrą czy Enigmą i nadal się jaram. :smile: Nic nie stoi na przeszkodzie:wink:

Edytowane przez djclassic
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...