Skocz do zawartości

TVC i TVC Super


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tu możemy szybciej potwierdzi ktoś czy dobrze myślę 🤔

TVC w ramach naziemnego MUX-L3 nadaje bez ID (puste pole z nazwą kanału) i chyba to skutkuje że część odbiorników "nie widzi" i ignoruje sygnał nie zapisując go na liście kanałów !!!

Wczoraj po skanowaniu TVC zniknęło z listy w tv Samsung, dzisiaj przeskanowanie T-HD 210 z Tv Mobilnej PB i również brak na liście TVC.

@PowerTV na własne życzenie traci potencjalnych widzów i chyba można to określić działaniem na szkodę TVC. Odbiorniki skanowane aby zapisać Wydarzenia 24 i znika z listy kanałów TVC wspomniane wyżej w moim poście.

Więc potwierdzi ktoś że brak ID kanału może tak skutkować że odbiornik może nie widzieć sygnału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVC działa poprawnie 👍 to był pierwszy taki  przypadek w z jakim miałem styczność w telewizji naziemnej. Wcześniej trafiałem na takie sytuacje z satelity dlatego zwróciłem uwagę na brak ID stacji.  Mały błąd a skutkował brakiem odbioru u części odbiorców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem na tym tunerze. Mianowicie od wczoraj co najmniej brak głosu na kanale TVC z Hot Birda 10892 H 27500. Co może być tego przyczyną? Próbowałem wyszukać kanał od nowa. Restart tunera i nic. Na starym Cryptoboxie 652 combo głos jest a tu nie. Pomoże ktoś? Moje oprogramowanie to open atv 6.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jest pierwszy efekt odpalonego EPG w formacie dla mojego CryptoBox'a. Analizując około 11:00 EPG w poszukiwaniu czegoś na czym mógłbym zawiesić oko zatrzymałem się na programie o początkach pana Adolfa.

 

Gdyby nie informacja dostępna na EPG, ani bym nie wziął pod uwagę TVC, a tak ... .

 

@PowerTV - to tak pod rozwagę dla Ciebie. Dzięki takiej "małej, nie istotnej" rzeczy, zatrzymałeś widza (dwóch). I nie tylko sam fakt dostępności (film dokumentalny), ale i jakość (Hitler i Niemcy. Chora namiętność: Początki). To sprawiło, że obejrzałem w całości. Gratulacje. :beer:

 

Pamiętaj o Adventure ;-) (póki co jeszcze nic na nim nie oglądałem).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...