Skocz do zawartości

TVC i TVC Super


Gość bgmnt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
34 minuty temu, PowerTV napisał(a):

Kto ogląda filmy z Jackie Chanem w TVC? :)

Chętnie bym pooglądała, ale na razie mam co innego.

 

Natomiast czekam na serię dokumentów Stars of the silver screen - Gwiazdy srebrnego ekranu. Od tego samego producenta, co emitowani Mistrzowie muzyki filmowej.

 

Nie pogniewałabym się także za starą serię dokumentów Reżyserzy. Załączam screeny z mojego nagrania VHS, o którą mi chodzi.

348363491-1308181849765039-6619772045016

348378427-1060887654891634-7388073851243

 

@PowerTV Mógłbyś się tą serią zainteresować? Na TVC i na Filmax pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj przed północą przed emisja filmu CK Dezerterzy, jednak w EPG na  MUX L3 kabarety.

@PowerTV gdybym wiedział to chętnie bym ten film  obejrzał, na sat było prawidłowo EPG, jednak od połowy filmu nie ma sensu oglądać.

Skoro inni operatorzy mają poprawnie EPG to tym bardziej takie powinno być we własnym muxie.

 

Godzina 17:13 w EPG na MUX L3 jest od 17.05 Kabaretowy Szał, a faktycznie film Potop,

i jak tu oglądać TVC skoro samemu nadawcy nie zależy.

A skoro MUX L3 należy do MWE więc pełna odpowiedzialność za to spada na właśnie na MWE jako właściciela i operatora muxa oraz nadawcę TVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
10 godzin temu, truszek napisał(a):

Szykuje się drugi kanał bazujący na marce TVC 

https://satkurier.pl/news/235348/kanal-tvc-super-wkrotce-zadebiutuje-na-rynku.html

 

Strzelam, że to zmiany w koncesji dla pierwotnie planowanego kanału Zakupy24.

Co za bezsens kanały tworzy się na marce głównego kanału czyli Antena a nie regionalnego o ile można w ogóle mówić o marce TVC. Rozbudowywanie oferty na na marce kanału regionalnego wygląda jakby kanał miał być dla widza regionalnego. Już nie wspomnę o bezsensownej nazwie TVC Super co kompletnie jest oderwane od języka Polskiego. 

 

Kiedy zostanie odebrany TVC MUX lokalny w końcu kanałem lokalnym był NTL Radomsko a nie TVC kanał lokalny to kanał dla jednego miasta lub powiatu a regionalny dla województwa. 

Edytowane przez Jock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...