Skocz do zawartości

Pakiet MINI ...


ROOB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Co do Polsatu News to akurat on powinien być od początku w Mini, a nie w MiniMaxie. A Polsat Play powinien się znajdować w tym samym pakiecie co Polsat Cafe, ponieważ są lifestylowe, to w ogóle bez sensu jak kanał kobiecy jest w Mini, a męski w MiniMaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien być po specjalnie większość ludzi bierze ten pakiet minimax aby popatrzeć na jakieś wiadomości z kraju i ze świata.

Specjalnie to większość ludzi jest naciągana na pakiet Mini Max przez Cyfrowy Polsat, byle tylko więcej płacili. A w rzeczywistości pakiet ten od pakietu Mini różni się jedynie ceną - 10 zł więcej za 4 kanały to według mnie przegięcie ze strony Cyfrowego Polsatu. Na dodatek niemal zawsze któryś kanał spośród tych 4 jest odkodowany, tak więc abonenci pakietu Mini zawsze są do przodu 10 zł ze stratą jedynie 2 kanałów (tak jak w obecnym przypadku).

A co do Polsat News - już wyraziłem swoje zdanie wcześniej i oczywiście nie różni się ono od waszych zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To możliwe że te 2 kanały (Polsat Film i Polsat Play) są odkodowane w Mini, bo do MiniMaxa dodadzą Polsat dla młodzieży, Polsat edukacyjny i Polsat Biznes (do końca wakacji - TV Biznes)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj pooglądać innym, nie podoba się - nie dyskutuj o tym, a tym bardziej nie pal głupa pisząc "powinni jednak zakodować". Kanał jest jaki jest, ale to zawsze jeden kanał niekodowany więcej!

Nadmierne wygłaszanie takich, jak się okazało, wpadek Cyfrowego Polsatu nie popłaca. Na przyszłość więc nie ma co nadmiernie o takich sprawach dyskutować - po prostu poinformować na forum i koniec. Mi też by się przydało nieco przyciąć język.... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@SiGi, mi też szkoda Polsat Play, ale Wedding TV to mi nie było by szkoda jak by zakodowali, ale @Nicker masz rację- zawsze jeden kanał niekodowany więcej, chociaż na moje to nie opłaca się go kodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@eMTi, masz rację, Polsat Film (od początku) i Polsat Play (tydzień) miały błąd w uprawnieniach, dlatego były w Mini. Ale przyszła chwila i ci z Polsatu dostali cynk i sprawdzili to i zakodowali. A z Wedding TV zdali sobie sprawę, że nie opłaca się kodowac. Tylko ciekawe od kogo dostali cynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...