Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@GONET.TV cena Gonet boxa wzrosła, wspominacie o tym, iż jest on "zupełnie innym produktem". Możesz rozwinąć swą myśl? Jakie aspekty techniczne sprawiły, iż teraz on lepszy od poprzedniego? Byłoby OK wiedzieć, co zmieniliście. :)

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 10.04.2021 o 05:33, KiriKiri napisał:

Temat wałkowany, że książkę byśmy napisali. Na takie zmiany, jak wszyscy w Polsce korzystają, w OTT/IPTV można pomarzyć.


Pisałem o layoucie aplikacji, a ty chyba o kanałach premium, bo to było wałkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

W takim układzie nic z tego nie będzie. Chyba, że kupi ich ktoś większy, tak jak Grupa WP kupiła spółkę, do której należał Videostar i powstał WP Pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 20:58, Wodnik Szuwarek napisał:

Rozpocząłem w końcu okres próbny za 1 zł. Kanały nawet szybko się przełączają. Jeśli chodzi o UI i UX aplikacji to jakbym się cofnął do 2010 r. To jest do zmiany i najlepiej się wzorować na aplikacji Play Now na Smart TV.

Nie może odnieść sukcesu serwis streamingowy, który jest gorszy technicznie i ma gorsze oprogramowanie, layout, niż Wizja TV, która działała co prawda na innych zasadach z przyczyn obiektywnych, ale już ponad 20 lat temu wyznaczyła pewien solidny standard.

Co z tego, że ofertę programową mają za 29 zł nawet przyzwoitą. Wypróbowałem i zostawiłem na kolejny miesiąc i nie żałuję, ale ta oprawa odstrasza od chęci częstego korzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

W takim układzie nic z tego nie będzie. Chyba, że kupi ich ktoś większy, tak jak Grupa WP kupiła spółkę, do której należał Videostar i powstał WP Pilot.

 

23 godziny temu, kingofsouth napisał:

Pisałem kilka postów w temacie zmiany wyglądu aplikacji. Jak widać , nie chce im się tym zająć.

 

 

22 godziny temu, patryszq napisał:

Najwidoczniej tamtejsze abonenty są mniej wymagające niż My , a jak się domyślamy layout apki jest i tam i tu taki sam :)

 

 

No niestety, będziemy zmuszeni korzystać z takiej apki jaka jest i która jest pisana pod Czechy choć my w Polsce wolimy przejrzyste proste i kafelkowe opcje.

Każdy wie jak u nas wygląda i jak wykorzystują to operatorzy ott/iptv i jesteśmy zadowoleni. Tu w tym przypadku nie mamy wyboru a nawet opinie na FB czy w ankiecie co była jakie chcecie kanały to głos nie bardzo słyszany.

 

Wprowadzono kosmetykę jak zauważyliście i sami sobie wybieracie Epg czy kafelka, dążyłem do tego by u nas był wybór w ustawieniach chcesz wybieranie kanałów epg zostawiasz tak jak jest chcesz wybieranie kanału na stałe w kafelkach pyk i w ustawieniach zmieniasz to na stałe. Nawet w tym jest problem, cóż my możemy za słabi jesteśmy i tyle. 

 

Wróciła opcja w kafelkach "wszystko" tylko nie tak jak poprzednia a miała poprzednia od góry w dół poukładane fajnie kategorie oddzielone kanały a teraz jest wszystko napchane koło siebie aż oczy bolą nie ma znaczenia że u góry mamy kategorie do przełączenia prawo czy lewo a poprzednio "wszystko" zjechałeś w dół i poukładane było pięknie oddzielone ale lepiej i fajnie się to widziało w poprzedniej wersji "wszystko" cóż nie mam screena by wam to pokazać w pierwszej wersji a może pamiętacie. 

 

Dajemy sygnał ale co z tego jak nie do końca jest tak jak chcemy to Polska tu są inne wymagania wyższe? a nie Czechy bo oni tak lubią ale nie my ;-\ 

 

Także możemy pomarzyć o apce na wzór innych operatorów. A opinie będą nadal mizerne o niej i dla wymagających.

 

Chyba że kieeedyś to się zmieni ale na start cienko.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy jest techniczna możliwość by Gonet, ale i inne serwisy streamingowe, w prosty sposób mogły generować listy IPTV/m3u? Płacę i mam wybór. Albo oglądam sobie w dedykowanej aplikacji albo generuję listę i oglądam w dowolny inny sposób. Coś tam kiedyś bawiłem się w jakieś IPTV i te playery są bardzo proste. Chyba najbardziej zbliżone do tradycyjnej TV.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe (tzw. skrótowce) piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2021 o 17:46, KiriKiri napisał:

Wprowadzono kosmetykę jak zauważyliście i sami sobie wybieracie Epg czy kafelka, dążyłem do tego by u nas był wybór w ustawieniach chcesz wybieranie kanałów epg zostawiasz tak jak jest chcesz wybieranie kanału na stałe w kafelkach pyk i w ustawieniach zmieniasz to na stałe. Nawet w tym jest problem, cóż my możemy za słabi jesteśmy i tyle. 

 

Wróciła opcja w kafelkach "wszystko" tylko nie tak jak poprzednia a miała poprzednia od góry w dół poukładane fajnie kategorie oddzielone kanały a teraz jest wszystko napchane koło siebie aż oczy bolą nie ma znaczenia że u góry mamy kategorie do przełączenia prawo czy lewo a poprzednio "wszystko" zjechałeś w dół i poukładane było pięknie oddzielone ale lepiej i fajnie się to widziało w poprzedniej wersji "wszystko" cóż nie mam screena by wam to pokazać w pierwszej wersji a może pamiętacie. 

 

Jak już pisaliśmy, obraz kafelek nie może być standardowym i "pierwszym" w usłudze, która oferuje oglądanie archiwalnych materiałów. Tylko z widokiem EPG użytkownik może wybrać materiały już emitowane.

 

Wszystko wróciło w trochę innej formie, ale za to teraz można samodzielnie ustawić kolejność kafelek w tym widoku. :) 

 

To nie tak, że ja nie słucham. To tak, że nie jestem osobą decyzyjną... Gdyby zależało to wyłącznie ode mnie, wiele rzeczy wyglądałoby inaczej, co chyba jest dla każdego jasne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie oferta GONET jest gorsza niż DVB-T, z tych 101 stacji oglądam tylko tvn, polsat tv4 i tv puls. Reszta 97 kanałów to są kanały pokazujące powtórki, kabarety, telezakupy lub bardzo słabej jakości filmy i seriale. Chyba najgorsza oferta telewizyjna w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bgmnt napisał:

Tutaj na liście Puls 2 cały czas jest: https://www.gonet.tv/pl/tv_stacje_online/

Zresztą CNN o którym pisałeś, że usunęli też.

To jak w końcu jest? Pytam, bo ostatnio anulowałem uslugę ;).

Puls2 zniknęło, a CNN jest. Natomiast @KiriKiriwspominał o CNBC, które faktycznie zniknęło.

 

@Mtv: To ja nie wiem jak Ty oglądasz te kanały jeśli widzisz takie programy. :D Jest dużo perełek i Ty jako słuchający muzykę (nick i logo) to powinieneś zauważyć wartościowe kanały muzyczne na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak budować ofertę tak by nie było narzekań i konkurować z kanałami co brak u innych i nie tylko oraz zwiększać kosztem zagranicznych. A tu ciągle coś znika polskiego oby wróciło bo nie ma sensu to. Opinie komentarze na FB samo mówi oferta tak słaba że rekalma na Fb może nie pomóc a same negatywny uzbiera tylo.

 

 Jakaś dziwna sytuacja pojawił się w Polsacie a tu znika. 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...