Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wizjaplus napisał:

I to właśnie ta usługa jest atrakcyjna gdyż jest uzupełnieniem oferty PC+ i CP gdyż dodawane są stacje których trudno znaleźć na satelitarnych platformach.

I to w tym kierunku właśnie liczę że ta usługa będzie się rozwijać.

 

Ja też. Dlatego liczę wciąż na pełen zestaw Boxów i innych kanałów od SPI :)

Edytowane przez Tomo21
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiecKonstruktywna krytyka też jest w cenie , Tobie zazwyczaj nic nie " pasi " więc to też szanujemy , gust , potrzeby każdy ma ODMIENNY i nie Tobie i nikomu innemu to oceniać , Ci nie " pasi " i tyle , są inni którzy widzą " alternatywę " i basta :)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, dvbtowiec napisał:

Jak dla mnie w tej usłudze nie ma nic ciekawego. Zlepek kanałów FTA w 80% z naziemnych przekazów i z satelity, dodatkowo wersja SD w większości + kilka kanałów niszowych z platform płatnych na które nigdy nie zaglądam :)

 

ile"zlepek"trzeba apy ogladać te fta i z naziemnych? Mieszkam na Podlasiu nie miał bym dostępu do czeskich czy słowackich, węgierskich kanałów,

z ciekawośći więc ogladam GONET.TV i widzę jak się rozwija, co z viasatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, patryszq napisał:

@dvbtowiec Tobie zazwyczaj nic nie " pasi " więc to też szanujemy , gust , potrzeby każdy ma ODMIENNY i nie Tobie i nikomu innemu to oceniać. 

Bardzo duże i nieprawdziwe uogólnienie. 

To że Tobie się wydaje po jednej mojej wypowiedzi, ze mnie zazwyczaj nic nie pasi, nie oznacza że tak jest. To tylko Twoja opinia nie poparta niczym. 

 

Po drugie wyraziłem opinię o usłudze której bym nie zakupił i dlaczego. Mam do tego prawo, zatem nie pouczaj mnie co mogę napisać, a czego nie.

Wbrew Twojej sugestii nie komentowałem gustów tych którzy kupują usłgę. 

Komentuj zatem merytorycznie, na temat, a nie ad personam. 

 

 

 

@styk Oczywiście jeśli interesują Cię czeskie czy słowackie.

Niezależnie od miejsca zamieszka ia z Astry i HB masz tysiące kanałów FTA. 

Pytanie ile razy ja na nie zerkam. Okazjonalnie. Dlatego oceniam usługi po jakości a nie ilości kanałów. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dvbtowiec napisał:

Odniosłem inne wrażenie po tym fragmencie. 

Zatem. Ustalone mogę komentować. 

Dzięki :)

 

dzięki za satelity, ale muszę powiesić talerz,,.. a swoją drogą, wyraźiłeś swoja opinie? ok GOTV to zło. ok, ale spinasz się dalej i takie "Janki" prowokujesz.... 

czy też fanów tego streamu....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, styk napisał:

 ale spinasz się dalej i takie "Janki" prowokujesz.... 

czy też fanów tego streamu....

 

Tak, odpisuję na personalne zaczepki. Nie pisałem personalnie do nikogo w pierszym poście, napisałem o sobie, zatem niezrozumiałe jest dla mnie skąd ta obraza czci i honoru? :) 

Chyba forum jest od wymiany opinii. 

Co niektórzy powinni od forum odpocząć i przejść się na spacer :)

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Że co? 

Macie chyba jakiś kompleks :)

Ja Was prowokuję jednym zdaniem opinii dlaczego sam bym tej usługi nie kupił? 

Ani słowem nie pisałem personalnie do Was, a 3 osoby personalnie mnie zaatakowały za opinię. 

Chyba co niektórzy powinni od forum odpocząć i przejść się na spacer :)

widać u Twoje kompleksy, że się tak tłumaczysz..... to tylko forum, wirtual, a Ja się wytłumacze;) bo mogę! pisałem o GONET.TV nie o krytykantów tego serwisu.

Edytowane przez styk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielpes5 napisał:

Jak tam Gonet ? Naprawiliście aplikacje na Samsungu ?

Bo już w ocenie ogólnej, macie już tylko dwie gwiazdki. Dołączyliście do grona najgorszych aplikacji na Tizenie.

Co należy naprawić? Nie dostaliśmy wystarczająco informacji od klientów, żeby wiedzieć, gdzie leży problem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem Wam model telewizora, oraz  wyszczególniłem problemy jakie nadal występują. Nie zrobiliście nic. 

Z czystej ciekawości sprawdzałem aplikację na innym modelu Samsunga z 2020roku   .Na innych warunkach odbioru, internecie ze światłowodu (łącze 1Gb/s)  i działa tak samo źle. Ciągle się zacina. Wszechobecny bufor po kikanaście sekund co kilka minut. Nic normalnie nie da się obejrzeć.

Przykro mi--macie potencjał ale techniczne leżycie jak plan 5-cio  letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam model tv z 2015 , 2016 i 2020 ,łącze 1Gb/s  na obu nie mam buforowań , mrożeń zacięć , tak aplikacja jest mniej responsywna i żwawa w porównaniu do innych tego typu ale bez problemu da się to używać poruszać w niej ba nawet stacje w HD i FHD działają bez wspomnianych buforowań i problemy najwidoczniej występują w Twoim mniemaniu - nie nie bronie @GONET.TV każdy ma swoje grzechy :) ale najwidoczniej problem u Ciebie jakiś jest :) skoro tak to wygląda . Peszek . 

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...