Skocz do zawartości

GONET.TV


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Piter9267 napisał:

No i co z tego że jest tyle kanałów jak po polsku na tą chwilę garstka. Mnie ruskie informacje nie obchodzą albo z innych krajów. Tak samo jak stację filmowe z Czech czy Węgier. Gdyby były tłumaczone to oczywiście że był bym zadowolony. Ale tak no to co mi z tych stacji skoro nie kumam o co biega w danym filmie. Nie sztuka się liczy, bo 29zł za 20 polskich stacji to na tą chwilę drogo.

 

Masakra co za myślenie, jak każda platforma itp skupiał by się tylko na polskich kanałach bo takiemu nie podobają się inne kanały z innego kraju i nie po polsku dramatycznie widzę twoje myślenie. Usługi mają być dla wszystkich, że każdy ma kupić usługę bo właśnie w danej usłudze znajdzie obco krajowiec swój ciekawy kanał Polak i nie tylko.

 

Nie kumasz? to nie korzystaj użyj naziemnej. 

 

Gonet.tv w Polsce roku nie ma a worek życzeń jest ogromny tylko pamiętajcie w Polsce prawo nie jest na już na pstryk i masz kanałów 200 polskich. Oczekiwania ogromne ale nie wiecie jak jest w rezultacie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter9267 Kanałów w języku polskim w tej usłudze jest blisko 50.

Sama usluga jest naprawdę ok. Gdyby mieli Polsat Sport z catchupem plus kanały MTV to bym i 60 zł za to zapłacił i kablówka nie byłaby mi potrzebna ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiriCzyli według twojego toku myślenia to klient ma się dostosować do sprzedawcy usługi a nie odwrotnie? Bardzo inteligentny tryb myślenia,płacę więc nie mogę wymagać? Śmieszne,po co mieć klientów jak można nie mieć i nie zarabiać? Szkoda to z tobą dyskutować,bo głupio mądry jesteś. Tyle mam ci do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piter9267 napisał:

@KiriKiriCzyli według twojego toku myślenia to klient ma się dostosować do sprzedawcy usługi a nie odwrotnie? Bardzo inteligentny tryb myślenia,płacę więc nie mogę wymagać? Śmieszne,po co mieć klientów jak można nie mieć i nie zarabiać? Szkoda to z tobą dyskutować,bo głupio mądry jesteś. Tyle mam ci do powiedzenia.

A myślisz że np taka ipla,c+ ott,Player czy inna usługa przez neta dostosuje się do klienta? Go net daje wybór różnorodny zawartością i każdy cos znajduje dla siebie.  Jak oglądasz tylko po polsku to pozostaje Ci tylko c+,Polsat,ipla,netflixy itp z wyboru lub kodi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2021 o 15:54, GONET.TV napisał:

 

Chcemy dodać kilka kanałów dla Ukraińców mieszkających w Polsce.

 

Proszę też pamiętać, że chcieć nie zawsze znaczy móc ;)

 

nie planujemy podnosić ceny. 

jak Ukraina to może pierwsze publiczne? może też Litwa, tylko nie szrot LRT Lituanica (vectra). Polecam rozszerzyć czeską ofertę, jakorzystam z czeskiego Sledovani.cz dla takich stacji np jak Oczko.

W dniu 27.02.2021 o 19:21, Piter9267 napisał:

@KiriKiriWłaśnie to twoje myślenie jest chyba coś nie tego...

Dlaczego mam płacić za kanały dla obcokrajowców? Niech zrobią oddzielny pakiet dla nich i kto chce to sobie wykupi,a ja za moją subskrypcję wolę polskie stację.Kumasz?

wykup sobie wp.pilot i nie płacz, kumasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, patryszq napisał:

Były i są problemy techniczne z dodaniem w/w kanałów , czekamy na kolejne oficjalne info od @GONET.TV

 

Niestety natknęliśmy się na twardszy orzech do rozgryzienia niż oczekiwaliśmy. Jak cokolwiek się ruszy w tym temacie, to będę pisał na Facebooku. 

 

10 godzin temu, jakubros napisał:

Czy ktoś wie dlaczego z czeskiej wersji zniknęły 2 kanały sportowe Novasport1 oraz Novasport2. I czy ewentualnie planowany jest ich powrót? A jak nie to czy planowane jest włączenie innych kanałów sportowych do czeskiej wersji? 

 

Kwestia skończenia licencji na emisję tych kanałów. W kwestii dodawania czeskich kanałów - jest to tak samo trudne do powiedzenia jak w przypadku polskich. Możemy prowadzić rozmowy z każdą stacją w kraju, ale nie oznacza to, że kanały zostaną dodane szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry @GONET.TV czy technicznie wysypał sie u Was FILMAX ??widziałem że nie działał przedwczoraj , wczoraj , nie działa i dziś , druga kwestia  czy planujecie " podciągnięcie " jakości chociaż do 720p kanałów takich jak tv4 , tv puls , puls 2 , tvn , polsat , stopklatka , @STARS.TV , zoom tv, tele 5 , polonia 1 :)🤞

 

edit2 FILMAX działa ;) a co z podwyższeniem rozdziałki w/w kanałów ;)

Edytowane przez patryszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, patryszq napisał:

Dzień dobry @GONET.TV czy technicznie wysypał sie u Was FILMAX ??widziałem że nie działał przedwczoraj , wczoraj , nie działa i dziś , druga kwestia  czy planujecie " podciągnięcie " jakości chociaż do 720p kanałów takich jak tv4 , tv puls , puls 2 , tvn , polsat , stopklatka , @STARS.TV , zoom tv, tele 5 , polonia 1 :)🤞

 

edit2 FILMAX działa ;) a co z podwyższeniem rozdziałki w/w kanałów ;)

 

Ze stacjami mamy podpisane umowy na emisję w konkretnej jakości. 

  • Dzięki 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wziąłem sobie na próbę za 1 zeta,bo jest trochę ciekawych kanałów których nie mam w UPC czy też w Play Now TV 😁 .Jednak niezbyt podoba mi się układ i menu kanałów,zbyt chaotycznie jak dla mnie to wygląda i  aby przełączać bezpośrednio kanały pilotem trzeba wejść w ustawienia.Brakuje obecnie kanału Filmax ,mimo że jest na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, piter7790 napisał:

Dziś wziąłem sobie na próbę za 1 zeta,bo jest trochę ciekawych kanałów których nie mam w UPC czy też w Play Now TV 😁 .Jednak niezbyt podoba mi się układ i menu kanałów,zbyt chaotycznie jak dla mnie to wygląda i  aby przełączać bezpośrednio kanały pilotem trzeba wejść w ustawienia.Brakuje obecnie kanału Filmax ,mimo że jest na liście.

Kolejność kanałów można ustawić samemu, w opcjach, w zakładce "ustawienia wyglądu i sterowania". 

 

Filmax ma czasem problemy z dostarczaniem nam sygnału, zawsze po takim zgłoszeniu informujemy nasz dział IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...