Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aandin a ja wolę jak wygrywa Iga Świątek. Właśnie wygrała z Białorusinką (chociaż nie jestem pewny z kim, bo przy jej nazwisku brak skrótu kraju z jakiego jest reprezentantką), i już jest w finale. Nie smuć się. Kiedyś Tobie i Bogdanowi zaświeci się światełko w tunelu. Może ktoś z waszej strefy czasowej wygra (oby nie).

Tak bywa. A tak na marginesie. Czy Iga mogłaby, koleiny raz nie przyprawiać rodaków o zawał serca?

Edytowane przez Kiler
Usunięto nie merytoryczną część postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga Świątek w finale US Open! W półfinale pokonała Arynę Sabalenkę 3:6, 6:1, 6:4. Co to był za mecz, ile zwrotów akcji! Polka raz jeszcze udowodniła, że jest bezapelacyjnie najlepsza na świecie. W nagrodę pierwszy raz w karierze powalczy o tytuł w Nowym Jorku. Jej rywalką w sobotę będzie Ons Jabeur.(cyt.Sport.pl) Kolejny już raz,przegrany pierwszy set,ale jednak potrafi się zmobilizować i wygrać cały mecz,co świadczy o jej wielkości.!

Edytowane przez zefir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mateusz2006 napisał:

Teraz pytanie o której będzie?

Mecz Iga Świątek – Ons Jabeur zostanie rozegrany w sobotę 10 września 2022 r. o godz. 22:00 polskiego czasu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iga jest bez formy. Straciła pewność siebie. Nie gra regularnie od początku sezonu na trawie. Efektem była kompromitacja na Wimbledonie. Potem zajmowała się Ukrainą i nikomu niepotrzebnym turniejem w Warszawie na mączce .Przyleciała nieprzygotowana do Ameryki i efekty widać.
Szybko Cię Iga wyjaśniła.



  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@olmar2505 Ja ci wyjaśniam, że nie znasz sią na kalendarzu. Mój post był prawie sprzed miesiąca.

5 godzin temu, TaTo46 napisał:

a ja wolę jak wygrywa Iga Świątek

A co to ma wspólnego ze mną? Ja gdzieś napisałem, ze nie chcę by wygrywała?

5 godzin temu, TaTo46 napisał:

nie jestem pewny z kim, bo przy jej nazwisku brak skrótu kraju z jakiego jest reprezentantką

To już cię dyskwalifikuje w dyskusji.Zajmij się czymś o czym masz jakieś pojęcie.

5 godzin temu, TaTo46 napisał:

Może ktoś z waszej strefy czasowej wygra (oby nie

Jakiej strefy czasowej? Dobrze się czujesz czy masz jakiś odlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, aandin napisał:
@olmar2505 Ja ci wyjaśniam, że nie znasz sią na kalendarzu. Mój post był prawie sprzed miesiąca.

Po prostu pracowała nad formą na najważniejszy turniej tej części sezonu. Tu bym się zgodził. Bo nie wydaje mi się żeby tenista/ka w trzy tygodnie ze statusu "bez formy" dałby radę dojść do finału turnieju Wielkiego Szlema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...