Skocz do zawartości

Tenis


sławek2121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, Pawop napisał:

Chcesz oglądać, to wykup odpowiedni abonament

Eurosport nie jest darmowym kanałem. Płacimy za możliwość jego oglądania i domaganie się dodatkowej kasy za obejrzenie meczów Polaków to zwykłe złodziejstwo. Rozumiem, że jak ktoś chce obejrzeć więcej to wykupuje streaming bo linearne kanały mają swoje ograniczenia ale to co robi Eurosport to zwykłe złodziejstwo.

8 godzin temu, Pawop napisał:

Mamy wolny rynek

Jaki "wolny rynek" ? Gzie jeszcze legalnie w Polsce masz Roland Garros do obejrzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za darmo? Zapłaciłem za dostęp do Eurosportu swojej kablówce. Nie będę płacił dwa razy za to samo. Niech zrobią serwis streamingowy z tenisem i ten sztuczny problem zniknie. W takim Viaplay nikt mi nie każe płacić dwa razy za dostęp do np Bundesligi.
 
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodzi o roszczeniowość, szczególnie jedne osoby, która chce wszystko w otwartej TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, aandin napisał:

Eurosport nie jest darmowym kanałem. Płacimy za możliwość jego oglądania i domaganie się dodatkowej kasy za obejrzenie meczów Polaków to zwykłe złodziejstwo.

 

Jakbym słyszał innych rok temu, którzy twierdzili, że C+ ich oszukał, bo od sezonu 2022/2023 piłkarska Premier League będzie w Viaplay, a obowiązującej umowy nie da się zerwać (czyli trzeba będzie ponosić większe koszty: ciągle płacić abonament w C+ plus dodatkowo subskrypcję w Viaplay, za możliwość oglądania PL). Jak ktoś się napalił na C+ ze względu na Premier League, a umowę ma do 2024 r. to jego problem, a nie C+ (przecież nikt nie obiecywał, że PL będzie wiecznie w C+; tak samo nikt nie obiecywał, że wszystko co atrakcyjne dla widza w Eurosporcie będzie dostępne zawsze w kanałach linearnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w momencie podpisywania umowy wiedziałem, że ligi angielskiej nie będzie od następnego sezonu ale i tak nie miałem możliwości w Netii wziąć C+ bez dwuletniego zobowiązania.

I tak bym wziął ze względu na ofertę filmową i Ekstraklasę ale chodzi o sam fakt. Wiesz, że coś będzie jeszcze pół roku a umowę musisz albo na 2 lata albo wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...