Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi co do cenzury piosenek w Esce. Jak to jest. Mamy godzinę 23 a o ni dalej puszczają cenzurowane piosenki.

 

Hmm.. Po co mają wkładać do bazy wersje nieocenzurowaną skoro muzyka zagraniczna kończy się na esce o 00:00, a weekendy o 02:00?

 

Obserwuję ESKĘ TV od dobrych 3 tygodni i zauważyłem coś takiego:

Jak leci premierowe pasmo to jest tak, np.

Jingiel, Zapowiedź, Jingiel Miejsca, Teledysk (i tak kilka razy) i potem blok reklamowy.

Natomiast jak to samo pasmo leci powtórkowo to jest kolejnosć:

Jingiel, Zapowiedź, Jingiel Miejsca, Teledysk i jak przychodzi do bloku reklamowego to jest tak: zapowiedź, jingiel miejsca, reklama a potem teledysk.

 

Mam pytanie od kiedy jest taki nie porządek w pasmach powtórkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze klipy Eska bierze ewidentnie z YT :) wystarczy poszukać tych klipów na YT i mają taką samą jakość jak na Esce, chociaż nie zmienia to faktu że fajnie czasem posłuchać czegoś starszego :)

 

A co obserwacji ponawiam pytanie: od kiedy jest taki nie porządek w pasmach powtórkowych na Esce? (pisze o tym post wyżej jakby co :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie tylko starsze klipy zgrywają z netu. Nie taki stary numer Sokoła i Pona "W aucie" też był ewidetnie z YT - nie dość, że jakość 360p to jeszcze klatkował.. i widziałem go kilka razy, więc to nie był wypadek przy pracy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ostatnio klip: "Sylver - Lay All Your Love On Me" :) Klasyk.

Nie no faktycznie. W wykonaniu tego zespołu na pewno jest to klasyk :lol::lol::lol:

Bloo411 - Nie ma co się dziwić, że użytkownik Carismath tak stwierdził. :D

 

No tak obaj VH1 w avatarach - widzicie wy macie inną definicję pojęcia "klasyk", więc słuchajcie swoich klasyków, a inni niech słuchają swoich.

 

A żeby nie być do końca OT, doceniam, że Eska sięga po starsze klipy (i oby tak dalej). Jednak niech postarają się o lepszą jakość niektórych, bo ściąganie z Youtube materiału, który na ekranie monitora nie wygląda już dobrze jest słabym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...