Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://promoonly.co.uk/v2/shop/index.ph ... cts_id=452

 

Best of 1998 Vol. 2

 

Strasznie drogo £40 za ok 25 teledysków, a mam przeczucie że jeżeli by chcieli bezpośrednio dostać coś starego od wydawcy to by dostali prześwietlone z artefaktami stare taśmy :lol2:

 

PS Jak będe bogaty to sobie kupie jakąś paczke :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zwyczajnie ich chyba nie mają. Skoro Eska nadaje od 2008 to raczej kupowali tylko klipy, które były top w tamtym czasie i kupują nowe na bieżąco do dziś (kupują czy dostają, nie wiem jak to działa).

Nie ma nic za free :P

 

"No Doubt" ze słynną Gwen Stefani powrócił! Nowy klip (

) można spotkać w Eska TV i Rebel: TV.

 

Czemu nie ma nic za free ?

 

Przecież promocja płyty polega na wysyłaniu teledysków to stacji TV i singli do stacji radiowych. Pewnie zależy to od współpracy z wytwórnią ale to im zależy żeby rozsławiać płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowe teledyski są oczywiście za free bo wytwórnie mają w tym interes, pojawia się nowa płyta, stacje tv i radiowe grają numer = ktoś może kupi płytę. Natomiast z "klasyką" jest makabra. Wytwórnie nie mają już żadnego interesu w szukaniu w archiwach dla jakiejś telewizji teledysku np Coco Jambo. I trzeba kombinować.. a na dokładkę Mix Mash z którego są teledyski w NEXT Music i sporo w Czwórce na wizji zbankrutował :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono. Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

U mnie non stop gra teraz Eska TV bo tam muza na okrągło leci i dużo nowych klipów :-)

E tam , ESKA TV nie puszcza ci starszych klipów dance ,tam leci tylko jedno i to samo

Nie ma szans zobaczyć starszych piosenek w Eska TV, bo ten kanał jak i Radio Eska są nastawione na nowości. Taki profil już sobie wyrobiono i dobrze się sprawdza od lat. Znam zatem inny sposób na stare kawałki. Co prawda nie jest to emisja w tv, a odtwarzanie z własnego archiwum. Przez 4 lata nadawania kanału Eska TV, trochę tych klipów już się nazbierało (np. w mym archiwum). Jeśli mam ochotę na klasyki, to odpalam DVD i oglądam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym często oglądał tą stację ,gdyby puszczali starsze klipy a tam nawet godzinnego pasma ze starszą muzyką dance nie ma ,ale chyba rok temu albo więcej jak była jeszcze poprzednia oprawa widziałem w ''Backstage Party '' klip ''Uniting Nations - Out of touch '' z 2004 roku i to nie raz ,być może wtedy puszczali w tym paśmie starsze klipy a nie jedno i to samo i same nowości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mamy 2012 rok liczy się kasa komercja zyski w Esce/Vivie itd .Od tego jest Internet ( a nawet w TV jest usługa Smart TV).

A przecież jest TV Disco tam można ujrzeć owe kawałki . Gorsza sytuacja jest z Polskim Rapem (który ma milionowe odsłonięcia na YT) a w mediach ... widoczny tylko w Czwórce Radio na wizji ( mam w kablówce tą stację )

Więc mega plus dla Eski za ukłon w stronę Hip Hopu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że tutaj cisza na ten temat.

 

ESKA TV startuje z nowym, muzycznym programem rozrywkowym "Kilerskie Karaoke".

W programie „Kilerskie Karaoke” uczestnicy śpiewać będą piosenki zmagając się z różnymi trudnościami i nietypowymi przeszkodami. W każdym odcinku wezmą udział dwa, rywalizujące ze sobą zespoły trzyosobowe złożone z ludzi wyłonionych w castingu oraz z gwiazd. O zwycięstwie jednej z drużyn zdecyduje publiczność bądź jury. Show poprowadzi Krzysztof „Jankes” Jankowski. - wirtualnemedia_pl

 

Za produkcję będzie odpowiadać Mastif Media Polska. Program będzie adaptacją "Sing if you can". Na początek powstanie 10 odcinków. W 2010 roku formatem tym interesowała się TVP2, jednak ostatecznie nie zdecydowali się na emisję programu.

 

A to zajawka programu:

http://www.youtube.com/watch?v=GEzgqjczs1U&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV ma potencjał ,ale mi się wydaje że robią wszystko na odwal ,nie ma tam jednego ciekawego bloku z muzyką dance ale starszego z poprzednich lat ,wcale nie pokazują teledysków mniej znanych które nie są hitami ,sama komercja w kółko ciągle leci to samo ,dlatego też nie oglądam tej stacji często ,niektóre programy są fajne np: Fejslista ,ale ta Miejska Lista ,co z tego że każdy może sobie wybrać co chce słuchać jak może tylko wybrać coś z dzisiejszych [beep]ów ,brakuje takiego programu jak dawne ''viva spot'' czy ''viva live '' .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Grubson ma dużo lepsze kawałki, to co leci w Esce to jest słabizna. Mi się marzy, abym mógł oglądać teledyski Peji, O.S.T.R, Słonia, Rahima, Pezeta, Soboty i wielu innych. Ale to jest po prostu niemożliwe w takiej stacji jak Eska TV i nie wiem czy kiedykolwiek będzie taki kanał, który będzie pusczał prawdziwy polski rap, który jest świetny. Też bym chętnie widział rapowe kawałki legend z Ameryki - 2Pac, Eazy-E, Nate Dogg, Ice Cube, Notorious B.I.G, Eminem, 50 Cent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...