Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjątek czy nie wyjątek, ale jednak DP. ;)

No i co z tego :?: Jest to jedyny kawałek produkcji polskiej, który znalazł się w Youtube TOP 100 zajmując do tej pory najwyżej 41 miejsce :!: Żadnemu innemu utworowi nie udała się ta sztuka w historii polskiej muzyki, a serwis Youtube to serwis światowy. Więc o czym tu mowa w ogóle?

 

Ja nie rozumiem takiej polityki, puszczanie tylko jakiś popopodobnych otworów po kilkanaście razy dziennie i nie starszych niż może 2 miesiące

Dla mnie to tez chore, ale tak właśnie promuje się amerykańską sieczkę. Góra 2 miesiące i nikt o kawałku nie pamięta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego :?: Jest to jedyny kawałek produkcji polskiej, który znalazł się w Youtube TOP 100 zajmując do tej pory najwyżej 41 miejsce :!: Żadnemu innemu utworowi nie udała się ta sztuka w historii polskiej muzyki, a serwis Youtube to serwis światowy. Więc o czym tu mowa w ogóle?

Ale pretensje nie do mnie, ja tylko napisałem, co stacja Stars TV myśli o DP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to byście chcieli wrzucić wszystkie kanały muzyczne do jednego worka.

Eska też jest potrzebna bo najszybciej nadaje nowości i powinna nawet być już w HD. Co z tego że komercyjna sieczka jak to są nowe hity np Flo Rida-Cry.

 

Widz niech ma wybòr

Eska ,4fun- nowości

Polo - disco polo

MTV,Viva - śmieci

TV Disco - disco polo

Stars TV - Oldies

Rebel - muzyka alternatywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie różną muzykę i zgadzam się z tym że każda obecna stacja muzyczna w Polsce jest potrzebna - w końcu nie każdy może się poszczycić posiadaniem internetu innego niż CDMA, LTE czy 3G żeby oglądać klipy w internecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz niech ma wybòr

Eska ,4fun- nowości

Polo - disco polo

MTV,Viva - śmieci

TV Disco - disco polo

Stars TV - Oldies

Rebel - muzyka alternatywna

Słuszne i bardzo trafne zestawienie :mrgreen:

 

Stars TV - Oldies

No tutaj to różnie, chociaż faktycznie za każdym razem, kiedy przełączę to akurat leci coś starego.. Może akurat tak trafiam najczęściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...