Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Aktualnie leci film dokumentalny David Guetta - Nothing But the Beat, który ostatnio można było zobaczyć na VIVA Polska i MTV Polska pt.: David Guetta - Tylko beat. Na Eska TV leci on jednak z napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj Puoteck przed kawałkiem "Tacata" mówił, że dziwi się słuchaczom\oglądającym ten klip - co oni w nim widzą? Ale jak widzowie lubią tego słuchać, to Eska będzie teledysk "Tacata" serwować. Trza przyznać, iż zniechęcająca do oglądania wypowiedź Puoteck'a.

 

Fajna nuta: Swedish House Mafia vs. Knife Party - Antidote (

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Prosze Cie, Knify Party, wystepowal na najwiekszym festivalu muzycznym w Miami.

Kazdy slucha to co lubi, po drugie, o gustach muzycznych sie nie dyskutuje, jeden slucha classic trance, drugi dutch, trzeci disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tu napisano, że o gustach się nie dyskutuje i ja np. wolę 100 razy "Antidote" niż Katy Perry. Dla mnie jej muzyka jest coraz nudniejsza. Uwielbiałem jej klipy z 1 płyty, do dziś mogę ich słuchać, a obecne albo się nie podobają, albo szybko się nudzą.

SHM ma bardzo dobrą muzę i "Antidote" też jest ekstra, nie wiem jaką wersję puszcza Eska, ale na Vivie puszczają Explicit Version (czyli bez cenzury).

Tacata to rzeczywiście tandeta komercyjna, ale oczywiście każdy ma inny gust, dla mnie wpada w ucho i zwraca uwagę, mogę tego słuchać. Nie wiem skąd ten Romanzo pochodzi ale "Tacata" kojarzy mi się z rumuńskim disco, które też lubię.

Co do gniotów z Eski, to tak samo jak gnioty, które serwowała zawsze Viva, a i tak stała się po MTV drugą stacją muzyczną w Europie (nie wiem czy nawet nie była lepsza przez jakiś czas). Dobrze jak jest różnorodność, bo przynajmniej jest wybór. Wolę właśnie dobrą muzę pomieszaną z gniotami niż męczenie rok Alexis Jordan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...