Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłączyłem z prądu na moment i po włączeniu już jest martwy. Co mogło paść?Zasilacz?Gdzie można naprawić? Ledwo umowę podpisałem a tuner padł.

Najczęstszą przyczyną są kondensatory (wysychają)jak jest po gwarancji to możesz go naprawić w każdym punkcie napraw sprzętu RTV,naprawa nie jest droga ja płaciłem około 40 złotych.Ja na twoim miejscu bym nie wymieniał,bo lepszego dekodera od H-370g od CP na pewno nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musisz napisać takie pismo do Cyfrowego Polsatu w którym się zrzekasz praw własności do dekodera i są one przeniesione na inną osobę, później CP przysyła do ciebie trzy egzemplarze takiego porozumienia, podpisujesz je i przesyłasz do nowego właściciela on podpisuje, jedno zostawia sobie, drugie odsyła tobie a trzecie wędruje do CP.

Jak ten jeden egzemplarz dotrze do CP to wtedy dekoder jest przepisany na inną osobę. Trwa to 1-2 miesiące.

Wszystko opisałem TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od paru dni mam problemy z niektórymi kanałami na tym sprzęcie, mianowicie od około tygodnia nie mam Eski TV (ciągle mam "szukam sygnału" /"brak sygnału") Nie miałem także TVN HD jednak znalazłem drugiego na liście i teraz działa, ale nadal nie mam Eski TV. Macie jakieś propozycję? Instalowałem kanały od nowa i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od jakichś 3 tygodni mam problem z kanałem TVN HD na dekoderze jak w temacie. Często jest tak, że mniej więcej do południa odbieram ten kanał ale już później pokazuję się tylko czarny ekran bez żadnych komunikatów typu "szukam sygnału". Odświeżałem listę kanałów wielokrotnie ale nic to nie pomogło. W czym może być problem? Pozostałe kanały działają bez problemu. Mój pakiet to familijny hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Widzę, że na Al***** można kupić za 150 zł nowy Samsung HD z nieaktywowaną kartą. Co o tym myślicie, można kupić? Czy później można podpisać umowę na Pakiet Mini HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...