Skocz do zawartości

Samsung DSB-H370G


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam otrzymać fakturę VAT, ale dziwi mnie taka odpowiedź z CP z dnia dzisiejszego dot. przedmiotowego dekodera:

 

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informuję, że Pakiety zostały nadane w dniu wydania sprzętu tj, od dnia 5 stycznia 2012 r.

 

Czyli ten pakiet startowy 1 miesiąc Familijnego i Relax Mix, są włączane w momencie wydania sprzętu? Myślałem, że sobie to ja sam aktywuje. Jak to rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze post pod postem, ale brak edycji. Potwierdzam wersja softu 261, nadal jest na satelicie. Dekoder mnie przyszedł, wygląda na nowy, podłączyłem, zadzwoniłem do ICOK i poprosiłem o ponowienie sygnału. Obecnie działa, mam pakiet Familijny i Relax Mix do 05.02.2012r. Szkoda tylko, że ten pakiet został uruchomiony w momencie wydania sprzętu z magazynu a nie z momentem, kiedy to ja zakupiłem dekoder. A dekoder zarejestrowany anonimowo, wysłałem do CP pismo z prośbą o zarejestrowanie go na moją osobę. Teraz szukam opcji multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy punkty APS posiadają tunery Samsung DSB-H370G bo chciałem wymienić badziewie HD5000 właśnie na Samsunga.dzięki za odp

 

Szukaj na znanym portalu aukcyjnym, mnie się udało kupić nówkę Samsunga DSB-H370G za 140 zł z 2 letnią gwarancją. I jeszcze na start pakiet Familijny plus Relax Mix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wystarczy tylko po pełnym wyszukaniu, przeskanować listę CP, a znikają kanały z HB. Wyjściem, jest tylko ich wcześniejsze wprowadzenie na listę ulubionych. Wystarczy też tylko wyłączyć dekoder, w tryb czuwania, a będzie działo się to samo. Kanały znikną. To taki jeden minus tego dekodera i jego oprogramowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety , ale CP dba o prawidłową oglądalność swoich kanałów . Jest bardzo niewielu abonentów , którzy korzystają z zeza lub monoblocka na Astrę i w ten oto sposób zmuszeni są do oglądania kanałów z Hot Birda , a że nowy soft kasuje dodane stacje to z braku wyboru zostają mu do oglądania ,, jedynie słuszne kanały ,, polecane przez operatora CP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam dwa dekodery DSB-H370G, jeden trzyletni drugi nówka. Oba podłączone do jednej instalacji, 2 konwertery typu TWIN, 2 przełączniki diseqC. Jeden na Hotbird i Astra1. Problem w tym, że dekodery różnie od siebie pokazują na pasku siłę sygnału. Ten nowy pokazuje prawie "ful" sygnału a ten starszy mniej 3/4 paska. W czym tkwi różnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito

Konwertery nie patrzą jednakowo na talerz i stąd mała różnica w sygnale , a druga sprawa - po mimo , że są to dwa jednakowe tunery to nie muszą pokazywać jednakowego sygnału . Mam dwa Sagemcom DSI87 HD i oba podłączone są do monoblock Twin Maximum XO-62 , a jeden pokazuje 94 , drugi 89 . Powinny pokazywać taki sam sygnał . Zamiast tych dwóch konwerterów i 2 przełączników diseqc mogłeś założyć jeden monoblock twin i wtedy masz mniej kabli przy talerzu i łatwiejszy sposób na korygowanie ustawień anteny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samsung DSB-H370G; loader 1.6 (brak FTA); SW: 261; HW:261, wraz z nieaktywną kartą CP. Czy można ożywić ten odbiornik do odbioru FTA? Tuner wyświetla komunikat CamLock. Próbował wymusić manualną aktualizacje oprogramowania ale soft wydaje się być już niedostępny . W jaki sposób można zaktualizować lodarea to 1.8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...