Skocz do zawartości

EXPERT EURO 08' - SPRAWY ORGANIZACYJNE


MZKS1929
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Regulamin EXPERT EURO 2008 :

 

1. Każdy uczestnik turnieju ma obowiązek zapoznac sie z regulaminem rozgrywek.

2. Turniej jest zamkniętą zabawa w ktorej bierze udzial 16 uzytkownikow forum.

3. Grupa typujących jest grupą zamkniętą nie można do niej dołączyć.

4. Rozgrywki będą prowadzone systemem grupowym w dniach 07-18.VI.2008r

5..Rozgrywki będą prowadzone systemem pucharowym w dniach 19-29.VI.2008r

6. Typowanie trwa od 07.VI.2008r do 29.VI.2008r.

7. Zestaw par łącznie z datami danej kolejki podane zostana w terminarzu rozgrywek.

8. Zabawa polega na wytypowaniu 3 zawodników. Jeśli ktoś z nich strzeli gola w swoim meczu gol przejdzie na gracza który tego zawodnika wytypował . Zawodnicy mogą typowac tylko i wylacznie graczy reprezentacji uczestniczacych w Euro 08.

9. Za wygraną ze swym rywalem w meczu dostaje się 3 punktów za remis 1 za porażke 0.

10. W przypadku rownej ilosci punktow o wyzszym miejscu w tabeli decyduje roznica bramek a w nastepnej kolejnosci ilosc strzelonych bramek.

11. W przypadku dalszej rownej ilosci punktow decyduja mecze bezposrednie.

12. W przypadku kolejnej rownej ilosci punktow awans uzyskuje gracz ktory jest wyzej rozstawiony.

13. Rozstawienie w zabwaie bedzie zalezalo od miejsca zajetego w Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008.

14. Gracz przed rozpoczeciem turnirju jest zobowiazany do podania 1 gracza rezerwowego.

15. W przypadku nie wytypowania 3 graczy w danej kolejce do dorobku gracza brana jest skutecznosc gracza rezerwowego.

16. Spotkania przelozone albo przerwane beda wliczone do goli zawodnika gdy zostana rozegrane w tym samym dniu.

17. Typowany zawodnik oprocz nazwiska podane musi miec imie oraz kraj ktory reprezentuje.

18. W przypadku braku ktoregos z w/w danych gol strzelony przez tego gracza bedzie nie uznany.

19. Strzelcy bramek weryfikowani beda przez strone internetowa 90minut.pl

20. Sprawy ktore nie zostaly wymienione w w/w regulaminie beda rozt[beep]ne przeze mnie. W razie jakis watpliwosci prosze o informacje na PW.

21. Wyniki jak i aktualne tabele zostana zamieszczone po zakończeniu ostatniego spotkania.

 

Jest to wstepny regulamin ; do 31.V. chcialbym poznac wasze opinie takze ilu jest chetnych do gry oraz ew. zmiany w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
13. Rozstawienie w zabwaie bedzie zalezalo od miejsca zajetego w Orange Ekstraklasa SAT KURIER CUP 2007/2008.

Jak dla mnie ten punkt jest nieco... głupi? Bo dlaczego mam cierpieć przez to, że nie grałem w OE Cup? Sprawiedliwsze już by było rozstawienie ze względu na staż na forum czy też kolejność alfabetyczna. Ale ogólnie zabawa jest ok, jak coś to ja się piszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze chetnych nie brakuje ale musi sie zglosic 16 graczy a jak dopiero jest tylko paru. Ew. pkt 13 mozna pominac ale trzeba stworzyc jakas alternatywe gdyby w grupie doszlo do sytuacji ze kazdy z grajacych czyli 4 (ew.3 graczy) miala taki sam bilans punktowy;bramkowy i bezposrednich spotkan. Zapisy trwaja a wszystkich ktorzy chcieliby skorygowac regulamin prosze o pisanie w tym watku. Forma zabawy raczej nie ulegnie zmianie powod jest jeden - na wiekszosc iforum mozna obstawiac wyniki spotkan ; roztrzygniecia (1,X,2) i niemam zamiaru powielac takiej formy rozgrywki poniewaz trzeba stworzyc cos odrozniajacego sie od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ta chwile chetnych do gry jest :

 

- marcin c Dołączył(a): 13 wrz 2006 20:17

- MZKS1929 Dołączył(a): 25 gru 2006 16:41

- Peter Parker Dołączył(a): 22 sty 2007 12:59

- Hubert Dołączył(a): 31 sty 2007 22:32

- piotrln Dołączył(a): 22 mar 2007 19:35

- Jarinho Dołączył(a): 17 kwi 2007 23:59

- Kosa Dołączył(a): 17 wrz 2007 14:51

- Laki 13 Dołączył(a): 7 lis 2007 18:54

 

Pozostalo 8 wolnych miejsc ; mysle ze o przydziale do grup bedzie decydowala data dolaczenia do forum.

Czyli zastosowana bylaby formula ze pierwsza 4 jest w koszyku nr.1 ; kolejna 4 w 2 koszyku itd ...

Podzial na grupy wiec 4 grupy 4 zespolowe powstalyby alfabetycznie. Ale dopoki nie bedzie 16 chetnych do gry to start zabawy jest zagrozony. Wic czekam na kolejnych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy tą trójkę graczy typuje się bezpośrednio przed każdym meczem, czy wystarczy raz dziennie?

Tu jest jeszcze kwestia ustalenia ale mysle ze 3 graczy bedziemy typowac w przeciagu kzadej kolejki czyli odajemy 3 graczy na 1 kolejke w grupach A,B,C i D a potem za 4 dni kolejnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo można też zrobić tak, że codziennie będzie się oddawać typy na 3 zawodników w tych drużynach, które grają w dany dzień np. 7 czerwca gra Grupa A więc typujemy tylko graczy z grupy A, 8 czerwca Grupa B i oddajemy typ na 3 piłkarzy z Grupy B i trak dalej. Czyli podsumowując: np. 7 czerwca gra Portugalia - Turcja i Szwajcaria - Czechy więc typujemy zawodników z tych meczów. Mam nadzieję, że zrozumieliście, bo troche zagmatwałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do konca zapisow pozostal tylku jutzrezjszy dzien wiec ok.24h jak dopiero jest tylko 9 chetnych czekam na dalsze zgloszenia.

 

Lista chetnych do gry :

 

- marcin c Dołączył(a): 13 wrz 2006 20:17

- MZKS1929 Dołączył(a): 25 gru 2006 16:41

- Fiant Dołączył(a): 28 gru 2006 22:03

- Peter Parker Dołączył(a): 22 sty 2007 12:59

- Hubert Dołączył(a): 31 sty 2007 22:32

- piotrln Dołączył(a): 22 mar 2007 19:35

- Jarinho Dołączył(a): 17 kwi 2007 23:59

- Kosa Dołączył(a): 17 wrz 2007 14:51

- Laki 13 Dołączył(a): 7 lis 2007 18:54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj zglosilo sie tylko 10 chetnych ; jezeli nie znajdzie sie jeszcze 6 graczy forma typowania zmieni sie. Nie bedzie formy meczy kazdy z kazdym tylko ogolna tabela niestety troche szkoda ze na forum w ktorym wypowiada sie tyle osob w dziale sportowym nie mozemy skompletowac 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...