Skocz do zawartości

DVB-T Dolny Śląsk


malinax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o sygnał z Czarnej Góry to we Wrocławiu jest on obecny. Niestety jest bardzo słaby i możliwości poprawnego odbioru w zasadzie nie można uzyskać. Jedna wielka pikselizacja. Poziom wg odbiornika samsung do 45% ilość błędów 9 w skali 1-10. Dla porównania czeski mux z 36 kanału osiąga poziom 78% bez jakichkolwiek błędów. Chyba, że moc nadajnika nie osiągnęła jeszcze maksimum i tak też może być, bo w chwili pisania postu na chwilę pojawił się poprawny odbiór, niestety nie zdążyłem sprawdzić poziomu sygnału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrescie dziala MUX 2 we Wroclawiu!!!!!!!!!!!!! kanal 58 mieszkam w Dlugolece 20 km od Wrocka :brawo::jupi::D:brawo::jupi::D

do tego jest nowy dostepny kanal 36 z 4 stacjami tv +radio czeskimi ale brak obrazu!!!

 

Miało być od 15 lipca , ja mieszkam 85 km od Wrocławia koło Legnicy i nie odbieram MUX 2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ronaldo7, chodzi o to, że 7 lipca uruchomiono MUX 2 z nadajnika Kłodzko/Czarna Góra (k.58), który można odebrać we Wrocławiu. Od 15 lipca będzie dostępny ze Ślęży (również z k.58).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam wrażenie że nadają ze zmienną moocą Mux2 z Czarnej góry. Raz odbiera mi bez zacięcia, a raz w ogóle nie ma sygnału.

To emisja testowa, więc różnie może być. Dziś na Polsacie była duża pikseloza na Kiepskich. Teraz już mecz jest b. ładnie i odbiór stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ząbkowice

 

Kanał 58 - Siła sygnału z Czarnej Góry 94%

Kanał 36 - Siła sygnału z Pradziada 65%

 

Od października czeskie MUX2 i MUX3 z Pradziada (kanały 53 i 51)

 

Dobrze, że przynajmniej stacje prywatne pokryją z końcem miesiąca większość kraju, bo na MUX3 w mojej okolicy to nie ma co liczyć w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy coś wiadomo o Ślęży. Mieszkam w Górze ( 20km od Rawicza) i po wyszukaniu kanałów mam wszystkie oferowane jednak bez wizji. Cały czas mam napisane, że są niedostrojone, jedynie pojawia się dźwięk kiedy przeglądam spis kanałów. Mam Sonego Bravie, ma DV3, więc to chyba nie przez niego nie mam sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...