Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7227

No to już Polsat 2 zwija się z zagranicy i dobrze bo Polsat World jak najbardziej powinien powstać a "dwójka" słonecznej telewizji powinna nawet zostać przemycona do telewizji naziemnej będąc tak mocną stacją jak chociażby RTL 2 z Niemiec i w tym celu można by nawet poświęcić Czwórkę. To byłaby metamorfoza zrobiona najniższym kosztem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co startować w konkursie skoro Polsat 2 równie dobrze może wskoczyć do MUX2 na miejscu Polsatu Sport News :)

Większej głupoty to nie słyszałem. :lol2:

Polsat Sport News jest niezłym kanałem i wyróżnia się dla tych co mają tylko kanały DVB-T. Polsat 2 to dubel ATM Rozrywka tylko jeszcze gorszy, bo tam tylko produkcje Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co ja mam na myśli sytuacje Polsatu 2 nie teraz ale dopiero po starcie Polsat World kiedy wspomniany w tym temacie kanał zacznie rozwijać się pod kątem programowym.

Polemizowałbym czy Polsat Sport News jest niezłym kanałem ponieważ większość oferty tego kanału to powtórki choć plusem jest emitowanie "Cafe Futbol" dla widzów z DVB-T :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale i tak mimo wszystko jestem za zastąpieniu w DVB-T kanału Polsat Sport News przez Polsat 2 - rzecz jasna po pozbyciu się przez ten drugi kanał formy polonijnej. Jedynym plusem stacji PSN jest emisja siatkarskich meczów Polski co też mógłaby przejąć stacja Polsat 2 gdyby do wspomnianej przeze mnie zamiany stacji telewizyjnych miało kiedyś dojść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat mógł dać dowolny kanał do DVB-T. Wybrał PSN, którego obecnie nie może wymienić bez zgody KRRiT. Oczywiście KRRiT nie zgodzi się na wymianę jedynego kanału sportowego w darmowym DVB-T na kolejny kanał ogólny Polsatu, nawet gdyby na Polsacie 2 miały być wybrane transmisje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale i tak mimo wszystko jestem za zastąpieniu w DVB-T kanału Polsat Sport News przez Polsat 2 - rzecz jasna po pozbyciu się przez ten drugi kanał formy polonijnej. Jedynym plusem stacji PSN jest emisja siatkarskich meczów Polski co też mógłaby przejąć stacja Polsat 2 gdyby do wspomnianej przeze mnie zamiany stacji telewizyjnych miało kiedyś dojść.

Aleś się kurna człowieku uparł tego wy[beep]a Polsatu Sport News z naziemnej telewizji cyfrowej. Skończyłbyś, bo to jest nudne. A po drugie weź się zdecyduj. Raz chcesz Polsat News zamiast Polsat Sport News, teraz Polsat 2. A pojutrze co wymyślisz? Żeby sam Polsat Sport był tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News też byłby dobrym rozwiązanem jednak biorąc od uwagę ofertę MUX2 bardziej przydatny byłby Polsat 2. PN z kolei mógłby być odkodowany na czwartym multipleksie :)

Ale NTC to nie tylko MUX-2, a w całej ofercie NTC jest ATM Rozrywka, które jest klonem Polsat 2. Ogarnij myślenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet byłoby to porządne rozwiązanie ponieważ w kwestii ATM Rozrywki zarządzająca nią ATM Grupa niestety zawiodła na całej linii. W moim odczuciu jak najszybciej Polsat powinien kupić ATM Rozrywkę i połączyć ją z Polsatem 2 inwestując przy okazji w ramówkę powstałego przez to tworu o nazwie... Polsat 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, ale Grupa Polsat ma udziały w tym kanale, więc nie zdziw się jak zrobią to samo co z TV4 i TV6.

Grupa Polsat nie ma udziałów w tym kanale. Zygmunt Solorz-Żak przez jakąś inną swoją spółeczkę ma niecałe 10% w ATM Grupie i to wszystko.

Ale Polsat i ATM Grupa są sobie bliskie, więc za cały kanał odpowiada właśnie Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...