Skocz do zawartości

Echostar DSB-7100HD NagraVision


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w Satkurierze jest recenzja Echostara i jest tak:

 

+ dedykowany odbiornik,stabilny,wygodne oprogramowanie,prosta obsługa,jasna instrukcja,regulacja każdego sygnału z osobna :smile:

 

- podstawowe możliwości, brak wyświetlacza, częściowa blokada edycji listy kanałów, skromna ilość złączy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zamówiłem w BOK wymianę dekodera na HD za 199 pln i mam pytanie czy nie wiecie jaka firma kurierska dostarcza przesyłki z CP i jak długo to trwa , bo przy zamawianiu konsultant poinformował mnie że do 7 dni roboczych będe miał nowy Echostar HD (samsunga nie mają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy tego dekoderka.

Czy też macie coś takiego: podczas przerzucania kanału jeśli trafi sie na kanał który nie jest wykupiony albo po\prostu ma brak sygnału,to dopiero po przeskoczeniu jakieś 3 kanały dalej dekoder łapie sygnał i obraz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie TV LCD Full HD, sprzedawca w sklepie,gdy powiedziałem mu, że mam Cyfrowy Polsat ze zwykłym dekoderem powiedział, że przy TV Full HD, żeby obraz był dobry powinienem zmienić dekoder na HD. Wiadomo, że kanały HD i TV Full HD to oczywiste, a jaki to ma związek z kanałami SD. Czy teraz mając zwykły dekoder i podłączając do niego TV LCD Full HD obraz będzie nie dobry, czego się spodziewać? Czy kanały SD na TV Full HD mają inną jakość ze zwykłego dekodera, a inną z dekodera HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderze HD jakość jest dużo lepsza.

Mam pytanie czy jak zainstaluje Monoblocka to będzie współpracował z tym dekoderem ?

 

Za chwilę za te cytaty otrzymasz drugie ostrzeżenie.

 

Edycja: Nie zauważyłem, że także napisałeś dwa posty pod sobą, nie rozpoczynasz zdania od dużej litery. BAN ! Właściwie to tylko ostrzeżenie, bo mam dobry humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kupnie TV LCD Full HD, sprzedawca w sklepie,gdy powiedziałem mu, że mam Cyfrowy Polsat ze zwykłym dekoderem powiedział, że przy TV Full HD, żeby obraz był dobry powinienem zmienić dekoder na HD. Wiadomo, że kanały HD i TV Full HD to oczywiste, a jaki to ma związek z kanałami SD. Czy teraz mając zwykły dekoder i podłączając do niego TV LCD Full HD obraz będzie nie dobry, czego się spodziewać? Czy kanały SD na TV Full HD mają inną jakość ze zwykłego dekodera, a inną z dekodera HD?

 

 

Sprzedawca dobrze Cię poinformował , musisz wiedzieć , że TV FULL HD idealnie odbiera tylko kanały w systemie HD , a także z kina domowego ( płyty dobre jakościowo ) , oraz dobre gry . TV FULL HD jak na dzień dzisiejszy to wyprzedzają nas pod względem techniki , są po prostu za dobre jak na nasze standardy . Myślę , że za 10 lat ( oczywiscie u nas ) te TV sprawdzą się na naszym rynku . Nasze CP platformy ( wszystkie , bez wyjątku ) mają to do siebie , że nie mają możliwości ( albo zwykłych chęci )dostarczania nam sygnału odpowiedniej jakości , chodzi o ,, bitrate ,, jest on za mały . Kanały w SD mają taką samą jakość z tunera HD jak i z tunera SD . Ważna jest tylko jakość sygnału od nadawcy .

Na tym TV na kanałach SD będzie obraz ziarnkował i nie będzie czysty jak kryształ .I nie ma znaczenia , czy oglądasz z tunera HD czy SD . Na dzień dzisiejszy , tak myślę , że lepiej zrobisz kupując TV HD READY . Na nasze warunki w zupełności wystarczy i będziesz kontent z odbioru kanałów w HD jak i w SD .

Wybór należy do Ciebie . Proponuję przemyśleć to na zimno , bez emocji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ten dekoder i powiem wam szczerze za bardzo zadowolony nie jestem. Najgorsze to ze funkcja glosnosci i Teletekst przy podlaczeniu przez HDMI nie dzialaja. Nie wiem po co oferuja te funkcje jesli nie dzialaja, oszustwo pierwszej klasy. Gdyby ktos z was mial pomysl jak te funkcje urochomic to dzieks z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...