Skocz do zawartości

Echostar DSB-7100HD NagraVision


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam telorek Panasonic Plasma Full HD i jakosc HD jest super, ale zalezy tez od programow kiedy zostaly nagrane. Np. stare filmy na HBO HD nie roznia sie wiele od jakosci DVD, ale nowe programy Discovery HD, filmy HBO HD i Polsat Sport HD sa super. No i niewiem czy nie zareklamuje tego Dekodera w CP bo w opisie nic o tym nie pisze ze te funkcje glosnosci i telegazety przez HDMI nie dzialaja i wydaje mi sie ze to powod zeby umowe rozwiazac, bo CP sie nie wywiazuje z umowy.

 

Czy przez Scart jakosc gorsza to niewiem, ale podlacze za pare dni to opisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie bo najpierw podłączyłem przez euro,póżńiej przez hdmi i obraz na kanałach jest dużo lepszy-wiadomo dhmi przeniesie wiekszą rozdielczość....

Dzwięk też jest dużo lepszy,zwłaszcza jak podłaczyłem światłowodem dekoder z amplitunerem yamahy-miodzio :jupi:

Jedyny ból,tak jak piszecie to zmiana głośności dziłająca tylko z tv,niby [beep]oła ale trzeba mieć zawsze 2 piloty przy sobie,w takim nowym dekoderze niepowinno mieć to miejsca,zwłaszcza że samsung hd ma tą funkcje....

Skoro ktoś pisał o reklamacji dekodera z tytułu niezgodności towaru,jest sens to zrobić???

 

Wie ktoś może po co ten dekoder ma usb z tyłu??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam porównanie bo najpierw podłączyłem przez euro,póżńiej przez hdmi i obraz na kanałach jest dużo lepszy-wiadomo dhmi przeniesie wiekszą rozdielczość....

Dzwięk też jest dużo lepszy,zwłaszcza jak podłaczyłem światłowodem dekoder z amplitunerem yamahy-miodzio :jupi:

Jedyny ból,tak jak piszecie to zmiana głośności dziłająca tylko z tv,niby [beep]ła ale trzeba mieć zawsze 2 piloty przy sobie,w takim nowym dekoderze niepowinno mieć to miejsca,zwłaszcza że samsung hd ma tą funkcje....

Skoro ktoś pisał o reklamacji dekodera z tytułu niezgodności towaru,jest sens to zrobić???

 

Wie ktoś może po co ten dekoder ma usb z tyłu??? :roll:

 

Tak na tylnym panelu, pod HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nabylem wczoraj owego Echostara HD i musze przyznac,iz ma on kilka niedociagniec znanych z wczesnych wersji dsb-717,np.przy wlaczaniu badz wylaczaniu trzask w glosniku TV,brak teletekstu na TV mimo symbolu nadawania na belce informacyjnej...probowalem go resetowac wyjmujac kabel z gniazdka ale to widocznie na ten model nie dziala...czekam na nowe oprogramownie,ktore jak w przypadku dsb-717 rozwiaze te i inne problemy a byc moze uzupelni menu o nowe uzyteczne funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowy soft w wersji 161P powinien niedługo pokazać się na satelicie.

 

Wersja nowego oprogramowania dla tych dekoderów zawiera następujące zmiany:

 

1. W Menu dekodera jest możliwość konfiguracji wyjść audio dla:

 

- HDMI Stereo – wychodzący sygnał jest Stereo i jest regulacja głośności, Auto – wychodzący sygnał może być Stereo lub Dolby Digital w zależności od nadawania przez Operatora, dla Dolby Digital jest brak regulacji głośności

 

- SPDIF (Stereo i Dolby Digital) - Stereo – wychodzący sygnał jest Stereo i brak regulacji głośności, Dolby Digital - wychodzący sygnał może być Stereo lub Dolby Digital w zależności od nadawania przez Operatora, brak regulacji głośności

 

2. Dodatkowe zmiany:

 

- Telegazeta OSD - włączanie za pomocą pilota dekodera, możliwość włączenia podpisów do filmów np. dla kanałów HBO

 

- poprawa grafiki OSD (grafika dużo lepiej się prezentuje na TV LCD i Plazmach w porównaniu z poprzednią wersją 102P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...