Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.12.2020 o 20:53, Globus903 napisał:

Na XSX - Fable czy Hellblade pojawiają najwcześniej w przyszłym roku. 

Fable czy Senua’s Saga: Hellblade II pojawią się najwcześniej w 2022 roku. W przyszłym roku pojawią się Halo Infinite czy Psychonauts 2 (tak, multiplatforma, ale wydawana już w pełni przez Xbox Game Studios), a z pierwszych tytułów dostępnych już tylko na Xbox Series X|S będzie Microsoft Flight Simulator, na którego osobiście niecierpliwie czekam. Natomiast nieoficjalnie można też sugerować, że As Dusk Falls czy nowa Forza Motorsport również zadebiutują w 2021 roku.

 

Nie wiadomo również co jeszcze Bethesda – dla której finalizacja transakcji przejęcia za $7,5 mld ma zakończyć się w 1 kwartale przyszłego roku – zaoferuje w nowym roku, poza DEATHLOOP oraz Ghostwire: Tokyo dostępnymi przez rok tylko na PlayStation 5 wśród konsol. Ciekawe czy w takiej sytuacji te dwie gry pojawią się już od razu w dniu premiery w Xbox Game Pass for PC czy komputerowe porty również będą musiały poczekać rok, aby pojawić się w katalogu tej usługi. Mówi się, że podobno nowy Wolfenstein mógłby się już pojawić. Jeśli tak, to nie wiadomo czy byłby dostępny tak jak dotychczas na wielu platformach czy już tylko w ramach ekosystemu Xboksa.

 

W dniu 25.12.2020 o 20:57, kingofsouth napisał:

Miałem PS3, PS4 PRO obecnie PS5 i nie wyobrażam sobie bym zamienił ja na XSX.

Nie trzeba moim zdaniem zamieniać. Można po prostu dokupić jako drugą konsolę w ramach uzupełnienia, na której również znajdzie się coś dobrego do ogrania czy poznania.

 

W dniu 26.12.2020 o 12:27, kingofsouth napisał:

Mysle , ze dla osób piszących w tym dziale to XSX jest nie strawny.

Dla fanbojów, myślę, z pewnością ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem fanbojem marki PS i nie ograniczam się, w planach jest Nintendo Switch. Co z tego wyjdzie , to życie pokaże.
XSX nigdy mnie nie interesował, to nie moje klimaty jak to@Pawop napisał.
Jutro wracam z rodzinnych świąt i odpalam Spidermana Morales na moim PS5. Będzie grane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja jest dobra dla wszystkich, Sony gdy ma monopol jest zbyt leniwe dobrze że teraz muszą się bardziej starać bo Microsoft w końcu się ruszył i zaczął kupować studia do Xbox Game Studios i nie będzie takiej mizerii i dominacji jak w latach XO i PS4. Docelowo obie konsole warto mieć, nie widzi mi się płacić 350 zł za gry Bethesdy skoro w formie abonamentu będą w Game Passie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie popatrzyłem w statystykach konta PS, w co grałem w 2020 roku. No i tak to wygląda:

 

- Marvel's Spider-Man (ukończona, PS4Pro);

- Horizon Zero Down + dodatek The Frozen Wilds (ukończone, PS4Pro);

- Red Dead Redemption 2 (odinstalowana po 6h gry - nie podeszła mi, PS4Pro);

- Dreamfall Chapters (odinstalowana po 2h gry, pomimo, że uwielbiam obie części "The Longest Journey", PS4Pro);

- Call of Duty WWII (ukończona kampania, PS4Pro);

- Crash Team Racing Nitro-Fueled (odinstalowana po 2h gry, PS4Pro);

- The Last of Us Part II (ukończona, PS4Pro);

- Mortal Kombat X (odinstalowana po 1h gry, PS5);

- Days Gone (odinstalowana po 3h gry- nie podeszła mi, o dziwo, PS5);

- Erica (ukończona, PS5);

- Fifa 20 (na kanapie z synem, odpalana obecnie regularnie, PS4Pro+PS5);

- Rayman Legends (j.w. - na kanapie z synem, odpalana obecnie regularnie, PS4Pro+PS5);

- Astro's Playroom (ukończona, platyna, na kanapie z synem, odpalana obecnie regularnie, dacie wiarę, że już 10h na liczniku? :), PS5);

- Overcooked 2 (świetna zabawa na kanapę na 2 pady - nawet żona się wciągnęła [jest antygrowcem], odpalana obecnie regularnie, PS5);

- Bugsnax (w toku, fajna zabawa, także pewnie ukończę ją jeszcze przed Milesem Moralesem ;), PS5).

 

Jakbym miał z tego zrobić top 3, to byłoby to:

1. The Last of Us Part II

2. Horizon Zero Down (z dodatkiem)

3. Astro's Playroom / Marvel's Spider-Man (ex aequo).

 

Dodam, że jestem graczem raczej okazjonalnym (średnio 4-6h w tygodniu).

W grach najbardziej cenię dobrą historię, świeże pomysły i wrażenia audio-wizualne (a dzięki nowemu padowi, doszły do tego też dotykowe).

A jak tam u Was wygląda lista gier 2020 roku? Podzielcie się.

Edytowane przez NobelM
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Top 3

 

1.  Days Gone

2. Mortal Kombat 11

3. Astro's Playroom / Marvel's Spider-Man Morales . 5 minut grania i umieszczam na tym miejscu

 

Poza podium 4 miejsce znalazła się gra Star Wars Jedi: Upadły zakon

 

Edit:

Tak ma marginesie Marvel's Spider wersja remasterowana właśnie pobieram :D

 

PS-App-20201227-020345.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...