Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze także o CP nie świadczy, ale nie tylko,że nie mają tam swojego człowieka na miejscu. To pokazuje niestety stosunek do tenisa i Radwańskiej. Taki Swędrowskiego za siatkarzami wysłali by i na Madagaskar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Wimbledon sprzed paru lat gdy tak dobrze radzili sobie Polacy. Ćwierćfinał Kubot - Janowicz czy Radwańska w finale z Sereną (jeden turniej) i wtedy też komentatora czy reportera do Londynu nie wysłali. Nie ma się więc co dziwić, że i tym razem jest podobnie.

Zresztą nie tylko Polsat preferuje komentowanie z Warszawy, bo i nc+ (tu w ostatnim sezonie nieco się poprawili) i TVP nie wysyła na większość wydarzeń swoich komentatorów. Biegi, skoki czy inne zawody z Polakami, lub też wielkie walki bokserskie są komentowane z Warszawy (od święta wyślą Szczęsnego czy Szaranowicza). W NC+ jest podobnie, zdarza się przecież, że żaden mecz LM w kolejce nie jest komentowany ze stadionu, o ligach zagranicznych nawet nie warto wspominać, bo może porównać to do biegów czy skoków w TVP - wysyłają od święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno kompromitacja. Polsat bardzo nieprofesjonalnie pokazuje Wimbledon, bo takie wydarzenie powinno być komentowane z kortów. Oni nie wysłali nawet reportera, który przynajmniej przeprowadziłby wywiady. Wydaje mi się, że tak rzadkie wysyłanie komentatorów na wydarzenia sportowe zaczęło się po 2008 roku, a więc wówczas kiedy zaczął się kryzys gospodarczy. To chyba może mieć jakieś znaczenie. Ale akurat jeśli chodzi o Wimbledon i to w dodatku, kiedy Polka gra w półfinale, nie mogę zrozumieć takiego zachowania Polsatu. Kiedy oglądam transmisje na ARD lub ZDF, to mają nie tylko komentatorów na stadionach, ale najczęściej także studio zagranicą. Jak sobie przypominam teraz to, co Borek powiedział w Asie Wywiadu odnośnie LM w nC+, to nawet nie mam ochoty się śmiać.

 

W przypadku awansu pani Radwańskiej, finał też będzie w Polsacie Sport News?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Wimbledon sprzed paru lat gdy tak dobrze radzili sobie Polacy. Ćwierćfinał Kubot - Janowicz czy Radwańska w finale z Sereną (jeden turniej) i wtedy też komentatora czy reportera do Londynu nie wysłali. Nie ma się więc co dziwić, że i tym razem jest podobnie.

Zresztą nie tylko Polsat preferuje komentowanie z Warszawy, bo i nc+ (tu w ostatnim sezonie nieco się poprawili) i TVP nie wysyła na większość wydarzeń swoich komentatorów. Biegi, skoki czy inne zawody z Polakami, lub też wielkie walki bokserskie są komentowane z Warszawy (od święta wyślą Szczęsnego czy Szaranowicza). W NC+ jest podobnie, zdarza się przecież, że żaden mecz LM w kolejce nie jest komentowany ze stadionu, o ligach zagranicznych nawet nie warto wspominać, bo może porównać to do biegów czy skoków w TVP - wysyłają od święta.

Nie zgodzę się. TVP wysyła swoją ekipę na najważniejsze starty - tj. MŚ czy np. TDS czy TCS jeśli chodzi o sporty zimowe(skoki, biegi),ale także wysyła np. Parfjanowicza za naszymi kolarzami i to na imprezy, które transmituje konkurencja( MŚ czy wyścigi kolarskie). Tegoroczna edycja LM robiona poza jednym meczem w całości z miejsca wydarzeń przez TVP.

Czymże jest taki Wimbledon w świecie tenisowym?? Właśnie tego typu świętem. Jeśli oni nawet w momencie kiedy Polka odnosi sukcesy nie jest w stanie wysłać swojego człowieka to o czym my mówimy?? Z drugiej strony - USA, Rosja, Iran- Swędrowski komentuje z miejsca wydarzeń, robi wywiady, a więc można. No,ale to nie przypadek,że pokazuje się 10 meczów siatkówki w ciągu jednego dnia i tylko 2 Wimbledonu, choć Wimbledon jest raz w roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno kompromitacja. Polsat bardzo nieprofesjonalnie pokazuje Wimbledon, bo takie wydarzenie powinno być komentowane z kortów. Oni nie wysłali nawet reportera, który przynajmniej przeprowadziłby wywiady. Wydaje mi się, że tak rzadkie wysyłanie komentatorów na wydarzenia sportowe zaczęło się po 2008 roku, a więc wówczas kiedy zaczął się kryzys gospodarczy. To chyba może mieć jakieś znaczenie.

(...)

 

Dodam, że wtedy Polsat przestał też wysłać komentatorów na tory F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek z Iwanowem chyba za soba nie przepadaja.

Ktos na TT przypomnial ze

Nie chce nic mówic @BorekMati ale Bożydar teraz wysmial twojego niusa o Kuciaku w PBB ;))

Na to Borek

Moze mnie pocałować w [beep]ę.Niech sie chłopiec zastanowi , co publicznie mówi, skoro podważa moja pewna informacje. Pewna.Niech sie zajmie Dudka u Skorzy w Groclinie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już przynajmniej wiadomo co oznacza "Rodzinna atmosfera w CP". Nie wiem,ale mam wrażenie,że Borkowi odbiła sodówka, krytykuje wszystkich po kolei z konkurencji, z Kołtoniem ponoć relacje się ochłodziły, z Iwanowem jak widać też są złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bardzo lubiłem Borka. Teraz rzeczywiście chyba uderza mu sodówka. A wiecie co najbardziej mnie u niego denerwuje? To, co czytam czasem na Twitterze. Mianowicie ktoś napisze o nim Borek, a on odpisuje, że pisze się "pan Borek". Dla mnie to jest słabiutkie. Na jego miejscu byłoby mi wstyd przy innych dziennikarzach. Naprawdę tak bardzo mu to uwiera, że mu ktoś napisze na ty, tym bardziej, że on do innych też tak pisze? Sam nie mam konta na Twitterze, ale czasem czytam, co piszą dziennikarze i sportowcy. Taki Stanowski sam napisał, żeby pisać do niego na ty, Zarzeczny w One Man Show też tak powiedział. Ale ogólnie, żeby coś naprawdę o kimś powiedzieć, trzeba go osobiście poznać, więc nie będę go oceniał na podstawie tweetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na meczach kadry ma chyba najlepszy komentarz. Lepiej się go słucha od Szpakowskiego, któremu ostatnio myliły się stałe fragmenty gry. W Eurosporcie na Bundeslidze też dobrze komentuje. Tylko gdyby przestał się na tweeterze czepiać innych, np. Iwanowa czy Kotłonia byłby spoko gościem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski i Laskowski nie znosili się, ale ani w czasie pracy tego drugiego w C+, ani po zwolnieniu, żaden z nich nie okazał takiego braku klasy jak Borek w tym wpisie na TT. Dżentelmeni o pewnych sprawach publicznie nie rozprawiają. Borek to wciąż czołówka komentatorów, ale ewidentnie odpłynął. Jego opowieści, że jest "prostym reporterem z Dębicy" można włożyć między bajki, podobnie jak wypowiedzi o "podchodzeniu do pracy na luzie i bez napinki". Szkoda. Kto wie, czy Bożydar nie zasili wkrótce Eleven. Lubią się z Mirosławskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smokowski i Laskowski nie znosili się

To raczej był konflikt na linii Twarożek - Laska... a że Smok to "bliźniak" Twara i był szefem, to skończyło się jak skończyło.

żaden z nich nie okazał takiego braku klasy jak Borek w tym wpisie na TT. Dżentelmeni o pewnych sprawach publicznie nie rozprawiają.

Nie mam zamiaru bronić Borka, ale to Iwanow zadrwił z niego, a wręcz go wyśmiał na antenie komentując Superpuchar (lepiej było by Superpaterę :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...