Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie np. zastanawia kto będzie tenis stołowy komentował? Tak sobie myślę, że pewnie Pindera ewentualnie Janisz lub w duecie. Fajną sprawą jest, że zatrudnili P. Suprona do zapasów bardzo fajnie się je ogląda dzięki temu.

Co do kolarstwa to jakoś nieszczególnie mnie interesuje ale para J&W świetnie komentuje biatlon więc i pewnie kolarstwo jest mistrzowskie w ich wykonaniu. A coo do P. Lepy to to taki multikomentator i od siatkówki przez łyżwy szybkie aż po kolarstwo a ja nieszczególnie cenie takich ludzi bo jak mówi powiedzenie jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego.

Jakbym mógł jakoś jeszcze pomóc to proszę pisać śmiało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. zastanawia kto będzie tenis stołowy komentował? Tak sobie myślę, że pewnie Pindera ewentualnie Janisz lub w duecie. Fajną sprawą jest, że zatrudnili P. Suprona do zapasów bardzo fajnie się je ogląda dzięki temu.

Co do kolarstwa to jakoś nieszczególnie mnie interesuje ale para J&W świetnie komentuje biatlon więc i pewnie kolarstwo jest mistrzowskie w ich wykonaniu. A coo do P. Lepy to to taki multikomentator i od siatkówki przez łyżwy szybkie aż po kolarstwo a ja nieszczególnie cenie takich ludzi bo jak mówi powiedzenie jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego.

Jakbym mógł jakoś jeszcze pomóc to proszę pisać śmiało. :)

 

Tenis stołowy w ramach IE komentował właśnie Andrzej Janisz.

 

Nie mam zbyt dużo czasu, żeby śledzić te igrzyska, ale w sumie fajnie, że je pokazują. Jedząc rano śniadanie zawsze sobie popatrzę to na piłkę wodną, to na zapasy. Wyobrażałem sobie, że to może być trochę prowincjonalna impreza i może nie w każdej dyscyplinie poziom jest olimpijski, ale areny zmagań są naprawdę ładne, frekwencja dopisuje, więc nieźle się na to patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo irytujące problemy z przekazem ma Polsat Sport :/ W drugiej połowie praktycznie nie da się oglądać meczu. Co chwila stop klatki i zaniki obrazu. Nawet nie było akcji bramkowej na 1:2, tylko w powtórce. Czasem przełączają się na skróty z Pucharu Polski podczas dłuższej przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Polsat Sport zaprasza do studia ludzi z ulicy? Najpierw Paolo Cozza, teraz jakiś Białorusin który z piłką nożną nie ma zupełnie nic wspólnego...

 

Super, czyli jak nauczę się języka włoskiego to zostanę zaproszony do studia Sky Calcio przy okazji meczu Polaków na Mistrzostwach Europy? :lol2::lol2::lol2:

 

Uwielbiam standardy Polsatu :lol: Amateur level...

 

Kto następny? Może Natalia Siwiec, ona też lubi piłkę:

http://img.wiocha.pl/images/2/1/217b0f7 ... 9d871f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ALF-ie ja Ciebie cenię zdecydowanie wyżej niż Siwiec, Poalo czy jakigoś Białorusina. Kowal był??

Kowala już nie będzie. Został zawieszony na weekend. A sam poinformował na TT, "to już jest koniec, nie ma już nic". :lol2:

https://twitter.com/W_Kowal/status/609111140614963200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto następny? Może Natalia Siwiec, ona też lubi piłkę:

http://img.wiocha.pl/images/2/1/217b0f7 ... 9d871f.jpg

 

Mogli by zaprosić. Byłoby na czym oko zawiesić, a i głos ma fajny 8)

Ale pod warunkiem, że daliby się jej wypowiedzieć! Bo przecież te studia w Polsacie przed i po meczach el. ME to jest dramat!

Piątek przed meczem Chorwacja - Włochy, niby Cozza w studio, a powiedział 2 zdania ? Może z 5min zapowiedzieli jakoś ten mecz, a i tam nic sensownego nie było. Bardziej studio przypominające te rodem z TVP!

Po meczu to samo, zamiast jakoś zanalizwać mecz to oni raz jeszcze pokazali gole i tyle. Potem wyniki innych meczów i gole, czyli tak jak zwykle, a przecież po 5 min po zakończeniu studia są "skróty" (które są tak denne, że nazywanie tego skrótami to nadużycie! ). W sobotę oczywiście studio i analizy już ok, bo grała Polska.

 

Ale niedziela, co to kuźwa było ?! 17:00 studio, a znowu 30min o wczorjaszym meczu Polaków i jeszcze ten nieszczęsny Ziober, który bełkocze coś i nie wiadomo o co mu chodzi, wygraliśmy 4:0, a on podważa, że ten i ten zawiódł, że ten tutaj nie wstawił głowy i że nie może takich błędów robić haha.

Ale pal sześć, po reklamie i omówieniu Polaków pokazali "skróty" Irlandii ze Szkocją i Niemców z amatorami z Gibraltaru, aż przyszła 17:39 i Bożydar się zorientował, że musza przenosić się na stadion więc ani słowa zapowiedzi o meczu Anglików!!

 

Jakoś do F1 potrafią zrobić kapitalne studio, świetni goście, fajna atmosfera, bardzo dobre materiały filmowe, a przy piłce nie potrafią ?! Jestem zażenowany poziomem tych programów przed i po meczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystkie stacje w Polsce z wyjątkiem Eurosportu olewają tenis. Po co wogóle kupują te prawa, zarówno Polsat Sport jak i TVP Sport. W tym tygodniu toczą się 2 turnieje (jedne z najciekawszych w cyklu), na kortach trawiastych Queen's Clubu oraz w niemieckim Halle, oczywiście żadnej transmisji na żywo. Dla samej trawy w Londynie, pięknej, zielonej, naprawdę warto było zarzucić oko. Za to pełno jakiegoś azjatyckiego Baku. W zeszłych latach te turnieje należały do serii ATP 250, i bardzo fajnie to realizował Eurosport. A teraz awansowały do rangi ATP 500, a tu niestety prawa ma Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Janisz swietnie komentują tenis stołowy tak jak walki KSW aż przyjemnie ogląda takie spotkania z nim roli komentatora szaczun dla niego taki kometowanie.

 

Edit: ktoś wie coś dzieje nie ma Polsat sport extra jest na tym kanale czarny ekran przynajmniej u mnie tv mobilna (DVB-T)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ALF-ie ja Ciebie cenię zdecydowanie wyżej niż Siwiec, Poalo czy jakigoś Białorusina. Kowal był??

Najbardziej zatrważające jest to, że ten Białorusin na tle tych wszystkich Zioberów, Łapińskich i innych "ekspertów" wyglądał naprawdę bardzo korzystnie. Imponował wiedzą, prezencją i w ogóle. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz jakiś ekspert Polsatu był tak przygotowany do zajęć jak ten... Dzianis Kashko (bo tak się nazywa).

 

W momencie polsatowskiego studia obadałem jego sylwetkę na GoldenLine i najbardziej rozbawił mnie fragment: "Hobby" - Sport (koszykówka, hockey) :lol2:

 

Czujecie to? Przychodzi jakiś obcokrajowiec - człowiek z zupełnie spoza branży dla którego piłka nożna nie jest nawet hobby i co? I okazuje się najlepszym ekspertem w w piłkarskim studiu Polsatu :lol2::lol2::lol2:

 

Czy potrzeba lepszego podsumowania :?:

 

Artek1008 pisał ostatnio, że weźmie udział w naborze do redakcji Eleven Sport Network... i słusznie! Bo kogo tu się bać? Konkurencji w postaci Łapińskiego? Ziobera? Dziekanowskiego? A może Kowala? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro oprócz IE na sportowych kanalach Polsatu maraton ze sportami motorowymi:

 

09:25 Formuła GP3: Grand Prix Austrii - 2. wyścig (na żywo)SK_POLSPORTNEWS.png

10:35 Formuła GP2: Grand Prix Austrii - 2. wyścig (na żywo0SK_POLSPORTNEWS.png

11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup - Grand Prix Austrii (na żywo)SK_POLSPORTNEWS.png

13:00 Formuła 1: Grand Prix Austrii - studio (na żywo)SK_POLSSPORT.png

14:00 Formuła 1: Grand Prix Austrii - wyścig (na żywo)SK_POLSSPORT.png

16:00 Formuła 1: Grand Prix Austrii - studio (na żywo)SK_POLSSPORT.png

18:30 Rallycross: Mistrzostwa Świata - wyścig w Niemczech (premiera)SK_POLSSPORTEXTRA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska Liga Koszykowki nie do konca jest zadowolona ze wspolpracy z Polsatem w zakresie transmisji meczow TBL

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... z-polsatem

 

Kmita chce zorganizowania Igrzysk Europejskich 2019 w Polsce

Ponieważ w 2019 r. przypada stulecie istnienia Polskiego Komitetu Olimpijskiego, podczas sobotniego benefisu Piotra Nurowskiego zapytałem szefa PKOl Andrzeja Kraśnickiego, czy nie marzy mu się zastąpienie Holendrów w organizacji IE w jubileuszowym dla polskiego sportu roku. Andrzej odpowiedział, że w kategorii marzenia to i owszem tak, ale bez gwarancji wielkich państwowych pieniędzy nie ma co nawet składać aplikacji.

Polska coraz częściej kojarzy się z wielkim sportowym widowiskiem, świetną infrastrukturą, dobrą organizacją imprezy. Więc może bez względu na to, kto wygra październikowe wybory i kto będzie kierował rządem RP (mam nadzieję, że będzie tam jeszcze Ministerstwo Sportu), temat Igrzysk Europejskich w Polsce w stulecie PKOl nie będzie tematem niechcianym, jak ubiegłoroczne MŚ w siatkówce. A jak będzie, to trzeba to powiedzieć szybko i wyraźnie, pani Ewo, Beato czy panie Pawle. Bez was polski sport i tak da sobie radę, wy bez niego - nie.

http://www.polskatimes.pl/artykul/39089 ... ,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mnie te Igrzyska Europejskie w ogóle nie interesują. Sporty niszowe, ok może i siatkówka, ale zespoły drugie/trzecie składy i młodzi gracze.

Nie obejrzałem nawet godziny transmisji z tych wydarzeń. Na IO zawsze czekam, śledzę ale tutaj nie ma tej magii Igrzysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...