Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziwi dlaczego niektóre walki bokserskie czy MMA są w otwartym Polsacie o dość dobrej porze antenowej, nawet o 20:00, a F1 nie chcieli puszczać, która jest ciekawsza i najczęsciej o 14 lub wcześnie rano, a nie przeszkadzało to zbytnio w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pojedynki a szczególnie walka wieczoru.

Bardzo mocne słowa Jurasa o tym, co się wczoraj stało: http://www.worldofbetsafe.com/pl/juras- ... -koszmaru/ Niestet ma rację, wizerunkowo polskie MMA wczoraj straciło, na szczęście zawodnik czuje się lepiej, ale może to być początek końca jego kariery w MMA. Zdrowie wczoraj widocznie zeszło na drugi plan :/ Jeden z ciekawszych cytatów artykułu: "Daliśmy niekompetencją kilku durni pożywkę dla przeciwników naszego sportu. Nie odkręcimy tego."

Natomiast zawodnik ma swoje zdanie na ten temat http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Swia ... aid=114774

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że 2 czy 3 lata temu dali GP USA po 22, a o 20 wcale nie było żadnego show, tylko jakaś 10 powtórka filmu. Przecież w niedzielę o 14 też nie ma jakichś hitów, tylko wolą dać Fasolę niż wyścig na żywo. Dla mnie to niepojęte. Ale popularność wśród oglądających kolejnych powtórek Kevina, pokazuje że u nas z widzami coś jest nie tak. Stąd nienormalne jak by się wydawało nieraz zachowanie Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zawodnik ma swoje zdanie na ten temat http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Swia ... aid=114774
Nie spodziewałem się po zawodniku zdania, że sędzia(bądź obojętnie kto ze sztabu, lekarz) powinien przerwać pojedynek. On nie zdaje sobie sprawy z powagi tego co się stało(raczej nie chodzi mi o ból fizyczny), bądź co mogło się stać. Na szczęście można go teraz nazywać "wojownikiem", a nie "warzywem".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy macie z tym F1?!

Dla wiekszości ludzi to badziew to po co na forum ciągle o tym piszecie?

Jak nie kupią to wtedy chyba ta garstka ludzi co to ogląda będzie chciała powiesić Kmitę,śmieszy mnie żałosne porównanie F1 do MMA,F1 nie było o 20,ponieważ jest strasznie nudne i miało [beep]ianą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil32145 sam jesteś badziew ! F1 najciekawszy sport motorowy więc nie bądź śmieszny, MMA to jakaś lipa przy tym i tyle.

 

Ale nie będe wchodził w polemikę z takimi ludźmi nawet.

 

Co do F1 to ciekawa rozmowa dziś w Cafe Futbol była -> http://www.polsatsport.pl/Film/Skorza-O ... index.html

Już tylko 6 dni i oficjalne treningi na Albert Park! Muszą to pokazać po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co generalizować. Są mecze piłkarskie, które by można oglądać 3 godziny i się nie nudzić. Są też, że po 5 minutach jest już za długo. W F1 dużo zależy od toru, bardziej wyrównanej stawki, braku dużej przewagi którejś ze stajni. Dlatego co roku kombinują z przepisami - co często daje efekt odwrotny. Nieraz komentatorzy zapowiadają, że dziś będą emocje, a wyścig beznadziejny. Innym razem na odwrót. Dla mnie np. bardzo nudne są cotygodniowe msze, na które sam nie chodzę, ale widzę innych jak się katują. Nie mam pojęcia, dlaczego ludzie co tydzień chodzą robić i słuchać tego samego w kółko przez całe życie. Ale miliony to robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

A ja się trzęsę i mnie czepie jak widzę jakiego słownictwa używa Jurkowski. I ten gość jest komentatorem w tv ? Prostackie zachowanie. Z nim pan Janisz się zadaje ? Wstyd, hańba i skandal to ten artykuł Jurkowskiego. To raczej on jest skończony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil32145 sam jesteś badziew ! F1 najciekawszy sport motorowy więc nie bądź śmieszny, MMA to jakaś lipa przy tym i tyle.

 

Ale nie będe wchodził w polemikę z takimi ludźmi nawet.

 

Co do F1 to ciekawa rozmowa dziś w Cafe Futbol była -> http://www.polsatsport.pl/Film/Skorza-O ... index.html

Już tylko 6 dni i oficjalne treningi na Albert Park! Muszą to pokazać po prostu

F1 to najciekawszy sport motorowy?Wolne żarty.To dlaczego tak popularny w naszym kraju żużel?MMA to lipa tylko tą lipę sprzedaje się u nas nawet w PPV.Ile osób by wykupiło tą atrakcyjną F1 w tej formie?@kunkore zasadnicze znaczenie na oglądalność F1 jest jej dostępność w bardzo niskich pakietach.O tym jak popularność F1 jest coraz mniejsza nie tylko w naszym kraju można poczytać trochę w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 jest najlepszym sportem motorowym, nazywana jest przecież ich królową. Ja i na pewno wiele osób kocha F1 i z niecierpliwością czeka na sezon.

@czerstwy

Co ciekawego jest w żużlu, jeżdzą w kółko, trochę wyprzedzają, wszędzie tory takie same, dla mnie nuda.

 

 

Co do F1 to ciekawa rozmowa dziś w Cafe Futbol była -> http://www.polsatsport.pl/Film/Skorza-O ... index.html

Już tylko 6 dni i oficjalne treningi na Albert Park! Muszą to pokazać po prostu

A ten uśmiech Borka świadczy chyba, że F1 jednak na antenach Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jadą jednego wyścigu godzinę tylko kilka okrążeń i następny bieg.Widziałeś kiedyś dobry żużel chyba w wiadomościach sportowych.Kiedyś tą atrakcje jeszcze oglądałem ale od dawien dawna już nie.Nie interesują mnie takie atrakcje gdzie przez 30 minut nić sie nie dzieje.A pozycje się zmieniają jak ktoś zjeżdza zmieniać opony.W żużlu jest wszystko to czego nie ma w F1 są Polacy którzy odnoszą sukcesy są emocje są mijanki,wypadki mamy najlepszą ligę na świecie i wszyscy najlepsi jeżdzą w naszym kraju i można ich zobaczyć na żywo.Na ilu byłeś GP F1 skoro ją tak kochasz i gdzie ją oglądasz?A ty komu kibicujesz kogoś kogo pewnie nie widziałeś na oczy a tory z GP to widziałeś w TV lub internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy nie obrażaj kogoś, jak kogoś nie znasz...

 

Ludzie co wy macie z tym F1?!

Dla wiekszości ludzi to badziew to po co na forum ciągle o tym piszecie?

Jak nie kupią to wtedy chyba ta garstka ludzi co to ogląda będzie chciała powiesić Kmitę,śmieszy mnie żałosne porównanie F1 do MMA,F1 nie było o 20,ponieważ jest strasznie nudne i miało [beep] oglądalność.

 

Rudzki cię sponsoruje? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wolą oglądać transmisje tam gdzie są emocje i coś się dzieje.A znikome zainteresowanie TV tymi prawami tylko świadczy o tym produkt nie warty swojej ceny.A zainteresowanie przy przetargu na żużel było inne nawet zagraniczne stacje się interesowały tymi prawami.Sam Polsat oferował dość dużą kwotę jeszcze przed przetargiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnych mamy komentatorów.. A inni to jeszcze pochwalają.. Słownictwo buraków..

Mocne, męskie słowa, żadnych lalusiowatych ugrzecznień, czy wałkowanej przez inteligentów twitterowych poprawności politycznej. Czasem jest potrzeba dosadniejszej analizy połączonej ze słowami, które nie każdemu odpowiadają. Sprawa dotyczyła MMA, a nie baletu. Nie idź nigdy czasem na galę bosku, MMA, czy trening tych dyscyplin bo przeżyjesz szok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...