Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki poziom tenisa, taki komentowania. Radwańska nadaje się, ale do reklam kuchenek jedynie.

Do czego Ty się nadajesz ?? Mówisz o finalistce Wimbledonu, półfinalistce AO, ósmej rakiecie świata, zwyciężczyni 14 turniejów WTA. Zauważyłem taką łatwość w krytykowaniu wielkich sportowców jak Kubica czy właśnie Agnieszki.

Czyli Polsat obsadził wszystko swoimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zauważyłeś. Zaraz posypią się co ja osiągnąłem. A nie osiągnąłem nic, albo prawie nic, ale żyjąc w wolnym kraju mogę krytykować i wyrażać swoje opinie i jedną z takich opinii wyraziłem. Radwańska ma przebłyski dobrej gry, a to za mało na zawodniczkę światowego formatu. Jeździ po mniej obsadzonych turniejach, żeby tylko ranking jej skoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W studiu był jeszcze rzecznik prasowy FED Cup w Polsce, Tomasz, niestety nie pamiętam nazwiska.

 

Oglądam mecz pani Radwańskiej i muszę przyznać, choć nie chcę się czepiać, że błędy językowe Marcina Murasa są nie do zniesienia. Rywalizację, w której udział biorą po cztery tenisistki nazywa pojedynkiem. Powiedział "meczy" zamiast "meczów", co jest wielkim błędem w ustach dziennikarza sportowego. I jeszcze ta "sędzina". Co chwilę mówi, że zawodniczka się pomyliła. Przecież pomyłka to błąd w wyborze. Mogła najwyżej popełnić błąd, nie trafić w boisko itp. Pomyliłaby się wtedy gdyby np. stanęła na połowie kortu należącej do rywalki. Rozumiem jakieś błędy językowe, ale błędy związane ze słownictwem sportowym są moim zdaniem niedopuszczalne. Przecież komentator sportowy powinien wiedzieć jak posługiwać się takimi słowami jak "sędzia", czy "mecz". Niestety każdy komentator mówi "zagrać mecz". Tak trudno wziąć słownik i dowiedzieć się, że mecz się rozgrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AO czy Wimbledon czy turniej w Miami, który wygrała w 2012r, w Dubaju , zwycięstwo w Cincinatii, finał Indian Wells to nie są małe turnieje Bober1. Poza tym to jest po prostu obraźliwe stwierdzenie,że nadaje się do reklam kuchenek. Możesz krytykować merytorycznie jej grę, o ile potrafisz się merytorycznie wypowiedzieć na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka nie potrafi się bronić- kto jak kto,ale to Agnieszka słynie z bardzo dobrej obrony- nazywają ją "ścianą" w tourze, rywalki muszą się sporo napracować by wygrać punkt.

Ale skończmy już . Niestety poziom realizacji słaby- brak statystyk w trakcie gry- nie jest to poziom znany z ATP czy WTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na dobrą sprawę wygrała dostępność, a nie to, że wygrał najlepszy kanał sportowy. Bo czy Polsat Sport jest lepszy niż Canal+ Sport, to bym polemizował. No na pewno głównie ci głosowali na PS w ostatnich latach, co nie mają dostępu do Canal+ Sport, a także fani siatkówki i motorsportu (nie liczyć fanów żużla ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mozna mowic ze zlota telekamere dostaje sie za to ze stacja wygrala 3 razy konkurs a nie obecna edycje.

A kto niby pisał że wygrali obecna edycję?Napisałem tylko że kanał ten dostał Telekamerę i nic więcej.@luka96 oczywiście że dzięki dużej dostępności tego kanału są te nagrody.Każdy głosuje na to co posiada a nie program którego ramówkę widzi tylko w gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, Polsat Sport w porównaniu z innym kanałem jest "bidny", ale polityka Polsatu jest taka, że PS jest dostępny w niskich cenach w wielu pakietach, też np. kablówkach. Sądzę że do PS ma dostęp z 10 razy więcej widzów niż do innego kanału sportowego. A ludzie głosują na te programy, które mają, znają, oglądają. Co komuś głosować na bogatszy sportowo, zwłaszcza piłkarsko np. C+, jak go na oczy nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy głosuje na to co posiada a nie program którego ramówkę widzi tylko w gazecie.

 

Tylko, że w takich "plebiscytach" zazwyczaj głosują [beep]gi. Na poparcie moich słów wystarczy spojrzeć kto wygrał w kategoriach najlepszej aktorki, najlepszy serial, prezenter telewizyjny... Boże co ja wypisuję. :roll: Wystarczy spojrzeć na WSZYSTKICH zwycięzców ( może oprócz Sznuka ), aby wyobrazić sobie osobę głosującą w tym konkursie. A dodatkowo sama kategoria "najlepszych" paradokumentów pokazuję jak mało ważne są te nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat głosują nie żadne [beep]gi tylko najzwyklejsze gospodynie domowe. Stąd kilkukrotna wygrana Kurzajewskiego, bo taka gospodyni z Podkarpacia czy Podlasia nie widzi różnicy między prezenterem i komentatorem. Przecież podobno [beep]gi czytaja tylko GW i oglądają wyłącznie TVN - a ta stacja mało wygrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akurat z Podkarpacia czy z Podlasia,a może z Wielkopolski czy województwa Mazowieckiego?? Po pierwsze to nie widzą różnicy wykształceni redaktorzy Tele Tygodnia nominując Kurzajewskiego do takiej kategorii. Poza tym- gospodynie domowa nie może być [beep]giem??

Mała liczba nagród dla TVN czy Polsatu- to pokazuje upadek oferty tych stacji- bo co tam jest poza paradokumentami i programu typu show??

Złota telekamera dla Polsatu Sport była gorzka widząc co zrobili z nami podczas siatkarskiego mundialu. Myślę,że gdyby była to kategoria to w tym roku by nie dostali nagrody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze wisłok, że dla równowagi nie zgadzasz się z tym co z kolei ja piszę, bo mogę pisać spokojnie, nie jestem Twoją kopią na forum. Moje pisanie ma większy sens, niż tylko powielanie i propagowanie Twoich myśli, jak robią inni. Bardzo to mnie cieszy. Pisałem o Podkarpaciu i Podlasiu, bo tam jest najbardziej tradycyjny, konserwatywny podział ról. Facet pracuje, kobieta w domu, więc z tego wnioskuję, że może być najwięcej gospodyń - a jeśli tak to nie [beep]gi, bo ich tam nie ma prawie wcale. To że Kurzajewski był na liście nie znaczy, że należało na niego głosować. Wina była po obu stronach. A przyznanie PS nagrody po tym, jak zakodował MŚ w siatkówce też wygląda niesmacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, Polsat Sport w porównaniu z innym kanałem jest "bidny", ale polityka Polsatu jest taka, że PS jest dostępny w niskich cenach w wielu pakietach, też np. kablówkach. Sądzę że do PS ma dostęp z 10 razy więcej widzów niż do innego kanału sportowego. A ludzie głosują na te programy, które mają, znają, oglądają. Co komuś głosować na bogatszy sportowo, zwłaszcza piłkarsko np. C+, jak go na oczy nie widział.

 

Dokładnie. I ludzie dlatego na PS głosowali. Nie dlatego, że są "[beep]gami", tylko tak jak pisaliśmy, dostępność, dostępność i jeszcze raz dostępność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nominowani byli z myślą o takich abonentach, którzy oglądają te podstawowe kanały. Myślicie, że gdyby zostali nominowani Rafal Wolski, Leszek Orłowski, Adam Marchlinski, Tomasz Włodarczyk czy Tomasz Lach to oni by ich znali? Wątpię.

"Przemysław Babiarz, zapraszam na informacje sportowe w TVP" - mówi samo za siebie. Ludzie głosujący kojarzą go ze sportu o 20, pomiędzy Wiadomościami a Pogodą. Albo ze studia mundialu :P

Chociaż akurat Przemek to fajny dziennikarz, najważniejsze, że nie wygrał Kurzajewski, który komentował tylko w grze Skoki narciarskie 2004, a na dodatek byl podpisany chyba jako Włodzimierz Szaranowicz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...