Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bogdan powinnienes napisac wedlug ciebie ze jest najlepszy , mialem rok ja k byla bundesliga o tym co piszesz to jest misja teliwizji publicznej , a jak ma to polsat to pokazuje na polsacie ogolnoldostepnym, a dlaczego wtedy nie ma najlepszych lig z polakami w pilce /bundesligi/ , siatkowki / wloska/ . Ja to widze tak , polsat pokazuje co ma i robi to dobrze , canal + sport jest zdecydowanie lepszy ale nie tylko kanaly sportowe decyduja o platformie , kazdy ma to co chce . macie swietna reklame nawed gdy pokazywane sa retransmisje ligi angielskiej czy mecze barcelony po raz pierwszy to w programie jest w nawiasie powt. , ciekawsze mecze w ps sa mniej omawiane a te co ma cp to nieraz u koltonia w gazecie to sa na cala strone . kazdy ma swoje zdanie ale od ciebie bede wymagal wiecej obiektywizmu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie weim,skad info o abonamencie?

dla mnie jako uzytkownika kablowki posiadajacego polsat sport i polsat sport extra to dobra wiadomosc no chyba ze niby PS juz zainwestowal kase aby abonament byl wiekszy inwestujac w siate to ja wtedy to bym normalnie na miejscu posiadaczy cp zrezygnowal bo szanowanie klienta byloby zerowe(i tak przez to co stracili to oni powinni mocno sie wzmocnic-bo co to za nowosc f1 skoro byl juz rok temu,a bundesliga,puchar polski,lm,puchar uefa to chyba luka jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cyfre i ogladam połfianał klubowego pucharu swiata klub america-fc barcelona- ciekawe jak?? sportitalia kanal 231 na dekoderach cyfry+ . to wlasnie rozni canal+ od polsat sport- tam sa prawa unikalne a na polsacie ogolnodostepne.pozdrawiam

 

Pytanie ja też mam Cyfre ale tego kanalu nie mam kiedyś był a teraz brak mam dekoder philipsa i wszystko legalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz male wymagania co do sportu,

nieinteresuje cie sport na najwyzszym poziomie-pilka nozna(c+wiadomo),kosz(c+nba,euroliga),zuzel(c+grand prix) ,to nie wiem co cie tam interesuje(zreszta wiekszosc jest w glownym polsacie-mecze reprezen. siatkowki bedzie f1, w tv4 pokazuja lige siatkowki i kosza polskiego,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie po co ta licytacja dla mnie piłka nożna nawet kosmiczna czy nadmuchani sterydami koszykarze z NBA nie są wyznacznikiem jakości sportu mnie interesują te dyscypliny które akurat ma PS i z czego jestem zadowolony

I nie stety ale musze dalej podtrzymywać moja opinie że jak niektórym zabrać piłkę to świat się zawalił.

PS Jak tu zaglądam to stale się na FORUM PS wychwala C+ chłopaki jak chcecie pisać pieśni pochwalne to macie swoje forum pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo c+ jest najlepszy ale za drogi,

polsat sport jedna porzadna liga od c+ i mają porządny program,

bo nie maja w swym programie mocnych akcentówglownych rzeczy tak jak w n jest lm,jak w c+ najlepsze ligi to w polsacie sport nic,

serie a cyz premiership to by brzmialo,

 

nie tylko futbol c+ ma najlepszy wiec bez tekstow o pilce ze licze sie tylko ona,ale jest najwazniejsza(a dlaczego zuzel ma byc najwazniejsza a nei futbol?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak mnie nie przekonasz bo nie należę do osób co siadają do TV gdy leci mecz angielskiej czy hiszpańskiej ligi ( no chyba że gra Polak ale gra nie grzeje ławę) wiec dla mnie PS i tak będzie lepszą ofertą niż C+ nawet z portugalska czy szkocką ligą.

A marudzenie że C+ jest lepsze ale za drogie nic nie znaczą Mercedesy też są lepsze od cienkusiów ale za drogie dla normalnego Polaka i co z tego nikt a przynajmniej ja nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że PS jest lepszy C+sport dlatego że jest tańszy .

Po prostu Cię nie stać i dla tego chwalisz co masz

Jak byłby C+ sport tańszy to byś go pewnie oglądał ale zawartość była by

podobna do PS czyli cieniutko.

Musisz jedno wiedzieć że tanie i dobre nigdy nie idą w parze,wiem to

z własnego doświadczenia.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cyfre i ogladam połfianał klubowego pucharu swiata klub america-fc barcelona- ciekawe jak?? sportitalia kanal 231 na dekoderach cyfry+ . to wlasnie rozni canal+ od polsat sport- tam sa prawa unikalne a na polsacie ogolnodostepne.pozdrawiam

Też ogladałem na tym kanale, ten sam mecz, na sagemie (dekoder CP) i nie widzę żadnej różnicy, w tym co piszesz.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...