Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, czerstwy napisał:

Kiedyś już coś było przy KSW też chyba z muzyką lub cos z tym stylu.Chyba to było wyjście zawodnika z Finlandii mocno wydziaranego. Mam nadzieję że nic nie pomyliłem bo pamięć mam dobrą ale krótką😂

Aziz Karaoglu hymn ISIS

A jeśli chodzi o wyjście zawodnika z Finlandii to chodziło Ci o Nikko Puhakkę i jego neonazistowskie tatuaże które na szczęście sprytnie zakryto strojem(ale też za 1 razem była wpadka bo podczas KSW 14 pozwolili mu walczyć z tymi tatuażami).

 

Edytowane przez FanMMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport transmituje turniej ATP w tenisa. Po meczu Hurkacza powiedzieli że przechodzą na inny kort żeby transmitować trwający inny mecz. Spojrzałem sobie na harmonogram rozgrywek. Wyraźnie widać że są dwa korty równolegle.

Oczywiście Polsat transmituje tylko jeden.

I tutaj wyłazi słabość tego nadawcy. Taki Eurosport by puścił drugą transmisję na Playerze, jak ktoś bardzo chce, niech sobie zobaczy. A Polsat nie da drugiej transmisji nawet na Polsat Box Go.

 

Mało tego - Polsat gdyby tylko chciał, mógłby oba korty transmitować normalnie, w telewizji. Dziś PSE i PSN cały dzień puszczają same powtórki. Dopiero po 17:30 na trzy godziny będą dwie transmisje na żywo w PS i PSE, ale nawet wtedy PSN ma powtórki. Zatem bez żadnego problemu mogłyby iść dwie równoległe transmisje na dwóch sportowych Polsatach (po 17:30 na trzech).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tyrlaTak, przy czym Polsat kortu centralnego w ogóle nie transmitował.

 

Przy okazji, przepraszam, ATP ma jednak trzy mecze równolegle. Ale to i tak, do 17:30 mogłyby iść na trzech sportowych Polsatach. Potem albo jeden w internecie, albo na któryś z Polsatów Premium (pewnie PSP2, bo tam nie ma studia LM). Niemal na pewno powinni skończyć przed Ligą Mistrzów o 21:00 (u nich będzie wtedy już 00:00). Żeby doszło do takiej kolizji, to chyba wszystkie cztery mecze by musiały się kończyć tie-breakiem. W najgorszym razie, wolałbym uciąć końcówkę tenisa przed LM niż nie pokazać wcale.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ramówki i mówię Ci: poza Polsatem Sport na innych same powtórki lecą. Dopiero o 17:30 na PS wchodzi siatkówka, a tenis przechodzi na PSE.

Na PSN do wieczora same powtórki. Na PSP live będzie tylko LM wieczorem (od 19:00 studio na PSP1, od 20:15 gadanko komentatorów na PSP2).

Tenis jest ramówkowo przewidziany do 20:30, tak więc teoretycznie mógłby iść nawet na PSP2 (wtedy kiedy jest siatkówka i 3 korty z tenisa) i wyrobiliby się przed LM.

 

W ogóle Polsat mógłby jakoś zdywersyfikować swoje kanały, bo mają mnóstwo kanałów tematycznych na których dużo powtórek leci. Na przykład jest PSF na którym np. dzisiaj same powtórki lecą.

Lepiej żeby mieli te kilkanaście Polsatów Sport oznaczonych kolejnymi liczbami i żeby to były ogólne kanały sportowe, jedynie z zasadą priorytetów że np. jeden z kanałów w pierwszej kolejności daje sporty walki ale jak nie ma nic live to może być cokolwiek innego. Tak samo zamiast PSP mogłyby być Polsat Sport ileśtam, z priorytetem na Ligę Mistrzów (ale jak nie ma LM live to może iść cokolwiek innego live).

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat mimo wolnej anteny PS Fight nie pokaże jutro meczu siatkarskej pucharu CEV Tours - Skra.

Ma być do obejrzenia za darmo na YT.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mój błąd i już poprawiłem :).

A problem widzę taki, że Polsat ma prawa do tego, mecz jest ważny i półfinałowy i nie pokażą tego w TV mimo, że mają wolną antenę. Pewnie brakuje kabin komentatorskich...

A czy kanał CEV nie będzie zablokowany na YT na Polskę to się jeszcze ostatecznie okaże. Na razie zaślepka jest widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Cuprum - Projekt Warszawa przechodzi z PSE na PSN, gdzie pierwotnie planowali World Athletics Indoor Tour na żywo z Madrytu.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2022-03-03/okolo-300-godzin-transmisji-z-igrzysk-paraolimpijskich-w-telewizji-polsat/?ref=slider

 

Warto po raz kolejny podkreślić jak obszernie Polsat pokazuje imprezy sportowe, nawet te na papierze mniej prestiżowe. 

 

Ze względu na walkę Polaka cała gala UFC 272 (łącznie z tymi wstępnymi walkami) będzie pokazywana w Polsacie Sport. Start od 00:00. 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zauważyć że niektóre transmisje paraolimpijskich wylądują na Polsat Sport Fight, mimo niezgodności z tematyką tego kanału.

Biorąc pod uwagę powyższe, jak również fakt że od pewnego czasu niektóre transmisje lądowały na Polsatach Sport Premium, ja bym był za ujednoliceniem anten sportowych Polsatu, robiąc po prostu Polsat Sport <numer od 1 do 10> zamiast obecnych PS, PSE, PSN, PSF, PSP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...