Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oo prosze mecz real-juve na tvp1 czyli jednak widzowie pol szmatu zasmakuja troche wielkiej pilki ale to nic jzu w niedziele o 18 wielki hit ligi czeczenskiej oczywiscie w ppv cyfrowego pol szmatu

 

Czeczenia nie ma ligi piłkarskiej. Czy według Ciebie każdy kanał musi transmitować mecze piłki nożnej. Polsat ma siatkę i na tym lepiej wychodzi do tego piłka ręczna skoro NC+ sie połasiło na LM z polskimi zespołami to musi być silna liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo prosze mecz real-juve na tvp1 czyli jednak widzowie pol szmatu zasmakuja troche wielkiej pilki ale to nic jzu w niedziele o 18 wielki hit ligi czeczenskiej oczywiscie w ppv cyfrowego pol szmatu

 

Czeczenia nie ma ligi piłkarskiej. Czy według Ciebie każdy kanał musi transmitować mecze piłki nożnej. Polsat ma siatkę i na tym lepiej wychodzi do tego piłka ręczna skoro NC+ sie połasiło na LM z polskimi zespołami to musi być silna liga

NC+ na nic się nie połasiło tylko zostało zmuszone do zakupy tych praw bo były one w pakiecie z Serie A.I bardzo dobrze się stało bo mecze Vive są zawsze ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Formuły 1 to ten sezon może być ostatnim na antenach Polsatu, ponieważ w tym roku kończy się obowiązujący kontrakt. Niewykluczone, że F1 może zniknąć z Polsatu, ponieważ wyścigi w ostatnich trzech sezonach cieszą się zdecydowanie mniejszą oglądalnością, a to za sprawą braku Roberta Kubicy w F1 (kiedy Kubica jeździł oglądalność była zdecydowanie lepsza niż teraz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wypada oglądalność F1 na tle MotoGP, które Polsat kupił w zeszłym roku na 5 lat, do końca sezonu 2016. I ciekawe czemu przenieśli Moto w całości do PSN od połowy sezonu, wcześniej wyścigi były na żywo tylko w PS, w PSN z odtworzenia. Miejsce na antenach jest, zwłaszcza gdy ostatnio zawody te odbywają się w nocy i wczesnym rankiem polskiego czasu. Tutaj się też może rozchodzić o oglądalność i jest nadzieja, że F1 będzie nadal w kanałach otwartych jak TV4 czy PSN. Bo główny Polsat chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie są ochłapy, ale pewnie ogląda je znikomy procent abonentów. Większość tych abonentów zapewne niecierpliwie czeka na jakąś ligę piłkarską z prawdziwego zdarzenia, a tu ani widu, ani słychu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby nc+ pokazało tak fajnie F1 tak jak Polsat....

 

A studio w nc+ fajne? No okej, L+E i studio LMjest fajne. Ale już GPS to totalna porażka. Gdyby chociaż zrobili to od 13, omówili piłkę ręczna, Premier League, Ligue1, SerieA czy nawet NBA. A tak tylko 10 minutowe studio przed meczem, trochę pogadaja... Naciągane to jak ....

nawet w LE ciężko im zrobić studio do wszystkich meczów a nie tylko do Legi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, też racja ale jednak jest to strasznie naciągane. O 20 przychodzi Białas, nie dadzą mu nic powiedzieć oprócz skrótu Ligue1...

 

Czasem trzeba wychwytywać błędy a nie tak jak Ty, bez urazy, cały czas chwalisz ich...

 

A dlaczego mam nie chwalić to co mi się podoba?Tym bardziej że porównanie mam bo miałem CP 12 lat.@Wiking oczywiście że ma najlepszych bo maja najlepszą piłke.Ale w Polsacie Borek i Kołtoń też trzymaja wysoki poziom.Nie wiem czy wszystko robią najlepiej ale piłkę kopana napewno tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o studio i pokazywanie F1 przez Polsat to nie mam żadnych zastrzeżeń, jest to zrobione profesjonalnie. Jeśli chodzi o komentarz to niedawno sobie zdałem sprawę, że powinien on wyglądać zupełnie inaczej oglądając relacje ze Sky Sports. Ale przywykłem do opowiadań pana Andrzeja, miło się go słucha a tym co się dzieje na torze zajmuje się Jedrzejewski i da się to oglądać. Już mnie tak nie irytuje jak na początku, teraz jak oglądam sobie wyścigi z komentarzem Maurycego to nie chciałbym jego powrotu, po prostu smucił na całego.

 

Podsumowując miejsce F1 jest w Polsacie i wierzę głęboko w to, że przedłużą prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...