Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę ktoś się łudził, że Polsat lepiej pokaże Wimbledon niż Eurosport!? Spokojnie można nazwać takiego człowieka bardzo naiwnym(delikatnie mówiąc). Jak to dobrze, że na tych kanałach jest tak mało piłki nożnej- wszystkie hitowe mecze byłyby w ppv. Zresztą dziwi mnie, że tych stacji tak już nie nazwali na stałe. Na szczęście jest Canal+ i Orange Sport:-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Lewandowski jest bezczelny. Powiem mu tak: nie pamiętam kiedy byłem w kinie, nie pamiętam kiedy byłem w teatrze itp. Jest kryzys i ludzi nie stać na wydatkowanie 40 zł by obejrzeć jedną galę ,wystarczy,że już płacą duże pieniąddze na platformę cyfrową i fakt,że coś leciało w Polsacie Sport nie oznacza,ze za darmo. Polsat licząc,że jest to 70000 to zarobił zakładając,że podział jest 50 na 50 1,4 mln zł,czyli CP się to opłaciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz na myśli 40 zł za dzień ?? bo pamiętaj,że wydarzenia o których piszemy to jest jedna transmisja trwająca kilka godzin,a nie dwa tygodnie relacji. Pomysł szalony,ale zgłoś się do CP niewykluczone,że uwzględnią twój postulat :lol:

 

Wiesz, za pierwszy tydzień bym się zgodził. Jestem maniakiem tenisa i boli mnie, że impreza WTA w Norymberdze jest lepiej pokazywana od Wimbledonu.

 

Oczywiście za wszystkie korty centralne i show courts w jakości HD, transmisje od początku do końca. Raz na rok na takie szaleństwo z okazji tego turnieju mógłbym sobie pozwolić. Nie piszę tak bo jestem za PPV, ale skoro przez prawie 15 lat transmitowania przez Polsat Wimbledonu nie doczekaliśmy się porządnych transmisji to może tak byłoby to możliwe.

 

Tak pozostaje się modlić by w końcu Polsat stracił prawa. To moje największe telewizyjne marzenie.

 

A tak, to nie wiem nawet czy warto płacić za miesiąc tv mobilnej 20 zł, za taki tenis dla ubogich i transmisję co 10 meczu.

 

Co do kanałów zagranicznych niestety mój blok stoi w niefortunnej lokalizacji i ledwo mi hotbird łapie, więc odpada. Za mojego życia chyba nigdy nie doczekam się prawdziwego Wimbledonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A co powiesz o walce Adamek-Kliczko? Tamtej gali nie organizował Cyfrowy Polsat, a oferował ją poprzez PPV, natomiast w Niemczech, czyli w kraju organizatora, gala była dostępna FTA poprzez satelitę Astra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking ale wtedy to organizator gali dał tylko i wyłącznie taką możliwość transmisji walki i była też ona dostępna na wszystkich platformach w takiej cenie. Bracia Kliczko mają taką umowę z RTL, i tak też to pokazują. Niestety rynek niemiecki jest inny niż nasz i nie można się z nim porównywać. Tam walki Kliczki ogląda masa ludzi, reklamy są również w przerwach. Zauważcie też jedno. Do dziś nie było żadnej powórki tej gali w TV. Tylko jeszcze w przypadku jednego bokserskiego PPV nie było późniejszej powtórki( była to walka roya Jonesa, tam również sprzedawca praw wymagał takiego rozwiązania) Reszta wydarzeń PPV jest powtarzana już praktycznie na drugi dzień w normalnym PS. Tak samo będzie pewnie w przypadku Włodarczyka. W tym przypadku o PPV decyduje tylko i wyłacznie Polsat, i dlatego są powtórki. A jak już wspomniałem wcześniej takie powtórki to drugi oprócz PPV zarobek stacji za to samo wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@Wiking ale wtedy to organizator gali dał tylko i wyłącznie taką możliwość transmisji walki i była też ona dostępna na wszystkich platformach w takiej cenie.

Jesteś pewien? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to walka Adamek - Kliczko mogła kupić polska telewizja, ale chciano, aż 1,5 miliona Euro i żadna stacja się na to nie zdecydowała i dlatego dali PPV (choć podobno na RTL oglądało ją 1,5 miliona widzów w Polsce). Też nie jestem pewien czy walkę Wach - Kliczko w powtórce na drugi dzień pokazywała jakaś telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Polsat czy inny nadawca wyłożył odpowiednie pieniądze to nie było by PPV, bo wiadomo,że organizator wolałby mieć pewną kasę ,a nie gołębia na dachu. Polsat doszedł dow nwiosku,że prawa są za drogie ,a taka sprzedaż mimo,że w skali całej platformy niewielka to wystarczająca by mieć odpowiedni zysk.

Otwarcie mnie interesuje sport "na żywo" , nie wyobrażam sobie sytuacji by czekać 24 godziny by obejrzeć mecz kadry w Piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Wszyscy, także ja, chcieliby aby sport był na żywo i najlepiej za darmo. Tak się niestety nie da. Oczywiście dwa razy PPV w miesiącu to przesada. Nawet kilka razy w roku, to też przesada. Ale musimy to jakoś przeczekać. Jak kiedyś się przeliczą to wrócą do starych zasad. 40 zł to naprawde dla Polaka spory wydatek, tym bardziej że jest abonament. Ja bym nawet zrozumiał, gdyby cena była zróżnicowana np: im wyższy pakiet TV tym taniej. Bo takim sposobem, to dla fana Boksu najlepiej wziąć pakiet za 9 miesięcznie i co jakiś czas te 40 zł może wydać. I to może im się właśnie później czkawką odbić. A jakby np: dla pakietu premium była tylko 10 mogliby fajnie ludzi do tych wyższych opcji przekonać. No ale ja nie podejmuje takich decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat inaczej niż KSW jest zadowolona z wyników sprzedaży ostatniego KSW23. Raczej bym się nie spodziewał,że Polsat zejdzie z tej ścieżki, bo życie pokazuje ,że zmiany są na gorsze ,a nie na lepsze dla kibiców. Po prostu dla mnie kwota 40 zł to stanowczo za dużo i niestety albo korzystam z innych źródeł ( walka Gołoty-jednorazowy przypadek) lub w ogóle nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa 19 czerwca

20:30 Żużel, Elite League: Birmingham Brummies - Poole Pirates Polsat Sport

 

Piątek 21 czerwca

14:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Rosja - Włochy Polsat Sport

14:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Iran - Serbia Polsat Sport Extra

17:00 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Portugalia - Hiszpania Polsat Sport Extra

18:15 Piłka nożna plażowa, Euro Beach Soccer League: Francja - Szwajcaria Polsat Sport Extra

20:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Francja - Polska Polsat Sport

 

Sobota 22 czerwca

14:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Rosja - Włochy Polsat Sport

16:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Holandia - Portugalia Polsat Sport

17:00 Siatkówka plażowa, World Tour - Rzym, Włochy: Ćwierćfinał Polsat Sport News

19:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Niemcy - Kuba Polsat Sport

19:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Bułgaria - Argentyna Polsat Sport Extra

 

Niedziela 23 czerwca

13:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Holandia - Portugalia Polsat Sport

14:30 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Iran - Serbia Polsat Sport Extra

15:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Rzym, Włochy: 1. Półfinał Polsat Sport News

16:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Rzym, Włochy: 2. Półfinał Polsat Sport News

17:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Niemcy - Kuba Polsat Sport Extra

17:45 Siatkówka plażowa kobiet, World Tour - Rzym, Włochy: o 3. miejsce Polsat Sport News

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Francja - Polska Polsat Sport

18:45 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Rzym, Włochy: o 3. miejsce Polsat Sport News

19:00 Siatkówka mężczyzn, Liga Światowa - faza grupowa: Bułgaria - Argentyna Polsat Sport Extra

20:00 Siatkówka plażowa kobiet, World Tour - Rzym, Włochy: Finał Polsat Sport News

21:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, World Tour - Rzym, Włochy: Finał Polsat Sport News

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...