Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma.

 

Ciekawa jest sytuacja ze szwedzkim żużlem w PS. Przydałaby się jedna z trzech najlepszych lig żużlowych. Sytuacja wygląda tak:

Szwedzki żużel wróci do Polsatu Sport?

Do żużlowej oferty kanałów Polsatu może powróci szwedzka Elitserien. Rozmowy pomiędzy stacją a właścicielami praw do pokazywania tych rozgrywek trwają już od dłuższego czasu, ale niestety bez rezultatu. Jest jednak nadzieja na porozumienie, bo do negocjacji ze skandynawskimi nadawcami przystąpił Andreas Jonsson, żużlowiec Polonii Bydgoszcz.

 

Bydgoska Gazeta Wyborcza podaje również, że powodem impasu w pertraktacjach były pieniądze. Polsat nie chciał się zgodzić na sumę proponowaną przez Szwedów za tzw. przesłanie sygnału do Polski. Natomiast propozycji finansowych słonecznej telewizji nie zaakceptowała strona szwedzka. Zniecierpliwieni dziennikarze Polsatu postanowili poprosić o pomoc Andreasa Jonssona, najlepszego szwedzkiego żużlowca, który jest teraz pośrednikiem w tej sprawie (spotyka się ze stroną szwedzką i jest w kontakcie z polską telewizją) - donosi Gazeta Wyborcza.

 

Rozgrywki Elitserien gościły już na antenach kanałów Polsatu. Zniknęły z oferty w połowie ubiegłego roku, gdy jedna ze szwedzkich stacji zrezygnowała z przygotowywania relacji z powodu niskiej oglądalności (teraz transmisje są ponownie realizowane). Dodajmy, że aktualnie Polsat Sport i Polsat Sport Extra pokazują następujące rozgrywki żużlowe: I ligę polską, angielską Elite League oraz wybrane turnieje.

 

Link do newsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,jestem użytkownikiem opcij familijnej i jak wiadomo nie ma w tej opcij polsatu sport extra.Zbliżają się euro 2008 i podobno wszystkie mecze beda nadawane na psx.W tej sytuacj zdaje się że trzeba dopłacić jakąś sumę ,jaką i kiedy,czy na przekazie pocztowym zaznaczyć na co ta suma jest przeznaczona. :?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprostu wpłaciłem za 3 miesiące z góry pakietu sport i napisałem maila do iCOK. Włączyli pakiet jak tylko dostali kasę. Można wpłacać zwyczajnie tak jak rachunki się płaci lub przelew zrobić. Tytuł przelewu jest nieważny bo i tak piszesz do nich na co chcesz przeznaczyć pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat z 17 kwietnia:

Mistrzostwa EURO 2008 obejrzeć będzie można w najwyższej jakości HD w Polsacie Sport HD (kanał dostępny wyłącznie

na platformie Cyfrowy Polsat), dzięki realizacji zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. 10 dodatkowych kamer

podczas każdego meczu reprezentacji Polski, trzy studia na stadionie, 74 osobowa ekipa realizacyjna, 4 ekipy reporterskie,

dwa wozy transmisyjne i 3 wozy satelitarne – wszystko w technologii Full HD (1080i) – to wszystko przygotowaliśmy

dla widzów Polsatu, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport HD podczas EURO 2008. Dodatkowo ekskluzywne wywiady

z piłkarzami i trenerami po meczu, a także bezpośrednie relacje z konferencji prasowych i treningów. Ekipy Polsatu Sport

Extra będą śledziły każdy krok zarówno naszych kadrowiczów, jak i ich grupowych rywali (Niemiec, Austrii i Chorwacji).

Studio zbudujemy w Bad Waltersdorf – ośrodku treningowym Biało-Czerwonych. Będzie ono wyposażone w najnowsze

technologie telewizyjne (system wspomagający analizy taktyczne - MVP fi rmy ORAD a także 3D Replay – moduł prezentujący

trójwymiarowe, komputerowe odwzorowanie akcji na boisku). Zastosujemy najnowsze rozwiązania scenografi czne -

półprzezroczyste kurtyny VLED, ekrany Mytrix i transparentne płaszczyzny holografi czne Holoscreen.

Wszystkie mecze będą realizowane przez światowej klasy specjalistów z fi rmy UMET (UEFA Media Technologies).

Na każdym stadionie będzie zainstalowanych minimum 27 kamer (w tym 7 kamer Super Slowmotion i jedna kamera

Spidercam). Dźwięk przestrzenny będzie realizowany w technologii Dolby Surround 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja ci odpowiem... Opłać Familijny + Pakiet Sport (37,90zł + 13,90zł = 51,80zł)

Jak tak zrobiłem do okres rozliczeniowy zaczyna sie mi 16 dnia miesiąca i już opłaciłem i 16 maja włączą mi Pakiet Sport (wpłata już zaksięgowana), a przed 16 czerwca znowu opłacę (tyle tylko że ja opłacę 71.80zł bo jeszcze mi dochodzi HBO)

Tym sposobem będę miał całe Euro w tym i w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 będzie bardzo popularne. polsat zainwestował w ten turniej grube pieniądze i zapewni im się wzróci. Jak narazie CP ma najatrakcyjniejszą ofertę ze wszystkich platform.

Pierwszy mecz- 09.06.2008 Szwajcaria-Czechy 18.00 Polsat Sport Ekstra- zapraszać szczególnie nikogo nie muszę. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro 2008 będzie bardzo popularne. polsat zainwestował w ten turniej grube pieniądze i zapewni im się wzróci. Jak narazie CP ma najatrakcyjniejszą ofertę ze wszystkich platform.

Pierwsz y mecz- 09.06.2008 Szwajcaria-Czechy 18.00 Polsat Sport Ekstra- zapraszać szczególnie nikogo nie muszę. :o

a co po euro , nastepne 2 mundiale ma tvp , a kolejne przetargi cp przegrywa bo publiczna strasznie przebija ich oferty/ około 2 miesiace temu w felietonie szefa sportu cp w ps/ . jest to sukces cp te euro ale posiadane ligi piłkaskie są słabe w porównaniu z sportklubem , n sport a do c+ do przepasć . widze ze kolega lubi piłke , dlatego odpowiadam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

james_b

Mecze będą także na Polsacie Sport HD

 

kazbud33

A to nSport ma jakąś weekendową ligę??? :woot:

No tak może słabe ligi są na PS i PSE ( co dla niektórych dla mnie mogą być ), ale przynajmniej są jakieś ligi a niektóre ligi są bardzo ciekawe jak dla mnie np. Rosyjska, Szkocka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych co narzekają, że ciągle siatka lub noga to mam informacje:

Sobota 17.05 Polsat Sport g. 19:10 Taekwondo, Mistrzostwa Europy we Wrocławiu (Na Żywo)

Niedziela 18.05 Polsat Sport Extra g. 9:00 Taekwon-Do, Mistrzostwa Europy we Wrocławiu (powtórka z soboty)

Niedziela 18.05 Polsat Sport Extra g. 16:00 Taekwon-Do, Mistrzostwa Europy we Wrocławiu (Na Żywo)

 

Tak na marginesie Mistrzostwa będą sie odbywać w Hali Orbita.

Link do bilbordu reklamującego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...