Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto to wie dzisiaj? Jakoś kasę zainwestowaną będą musieli sobie zwrócić. Może i tak będzie, może inaczej. Przekonamy się. Ja juz swoje w poprzednim poście wyjaśniłem. Może macie rację, skoro tylu was tak twierdzi, to pewnie tak jest. Ja bym tylko nie chciał widzieć tu na tym forum jakiś narzekań, jak sytuacja w przyszłym sezonie ulegnie pogorszeniu w sensie kosztów dla abonentów jakichkolwiek platform czy kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do piłkarskiej LM i Ekstraklasy są coraz droższe. Jeżeli NC+ będzie chciało je utrzymać, to będzie miało problem, tym bardziej, że Polsat też będzie nimi zainteresowany, nawet bardziej niż np. Serie A. Oczywiście NC+ może kolejny raz wystąpić z partnerem. Problem w tym, że potencjalni partnerzy (TVP i Orange) już oferują swoje kanały w CP, co oznacza, że abonenci CP będą mieli dostęp do transmisji, czego raczej NC+ nie chce. Pozostaje jeszcze Sportklub, ale jego nadawca raczej nie jest gotowy na tak duży wydatek. Dlatego uważam, że obecnie nie ma konkretnego faworyta do wygrania jakiegoś ważnego przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie w HD to na początku sezonu chyba wykupię ipla. Jak z jakością HD na ipli?

Później albo dalej będę wykupował iplę, albo zmienię platformę na CePa

Wracam do tego postu, gdyż zakupiłem ponownie pakiet iplaSPORT, ale tym razem aktywowany w aplikacji na PC i co? - wreszcie nie mam przycinek, do tego PS, PSE, Eurosport, Eurosport 2 i FightBox w HD + FightKlub i co najważniejsze jakość! Podłączyłem kompa do tv 42" FHD i powtórka meczu Śląska z Widzewem na PSE HD w jakości podobnej lub lepszej niż np. Legia - Steaua w TVP1 HD mimo 720p! Naprawdę warto było ponownie ten pakiet kupić za 30,75 zł SMSem i z tą jakością. Jeśli ktoś jak np. connor też ma w planach zakup to jedna rada - nie aktywujcie w aplikacji na TV, bo trzeba mieć bardzo szybki net 10 Mb/s+ i do tego max jakość jest 576p. Sam się na tym przejechałem, ale na komputerze już hula. Mam nadzieję dojdzie też do tego Polsat Sport Weekend i tym sposobem można się obejść bez CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli liczysz, że zobaczysz wiecej meczów LE czy LM to niestety nic z tego.

W Eurosporcie US OPEN a w PS i PSE wkrótce ME w siatkówce kobiet i mężczyzn oraz Eurobasket przy czym mecze Polaków będa w otwartym PSN

A co do szybkości w Smart TV - to są zawyżone zalecenia Samsunga; W Philipsie wymagają tylko 1,5 Mb/s a mi chodzi płynnie przy 1 Mb/s ipla w SD (HD nie sprawdzałem ale wymagane śa min. 4Mb/s)

A płacenie SMSem to najmniej opłacalny interes! Dopłacając 9 zł miałbyś usługę na 3 miesiące a nie 1 miesiąc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem dobrze, że jeśli chodzi o LM to mogę liczyć tylko na pojedyncze mecze w TVP, mecze Legii w LE może też. Ale nie o to chodzi. Dla mnie piłka nie jest tak ważna. Jest MotoGP, jest F1, siatka, kosz i inne. To Polsat a przecież ile sportu w Eurosporcie, że głowa mała i to wszystko w HD! Płatność sms jest zdecydowanie najlepszą opcją, gdy się właściwie nigdzie nie dzwoni jak w moim przypadku oraz telefon jest na kartę z umową na doładowania. Coś czuję, że kupię takich pakietów jeszcze wiele.

WHY?! Dlaczego MotoGP musi lecieć na Polsat Sport Mydło? ;( Niech na PSE leci! :/
Jednak teraz jak mam pakiet to fajnie byłoby widzieć MotoGP znowu w PS HD lub PSE HD. Wadą oglądania na ipli jest brak płynności takiej jak w TV i spore opóźnienie, np. teraz podczas treningów MotoGP ponad minutę różnicy między PSN z ipli a PSN z NTC. No ale lepsze to niż nic, może moja sytuacja finansowa za jakiś czas się poprawi i da radę wziąć CP z pakietem Sport HD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wytłumaczyć to co robi Polsat...Otóż w przyszły weekand mamy EuroBasket i ME Siatkarek...Kosz leci na PS ( spotkanie Polaków ). W tym samym momencie Polki grają w siatkę na ME. I tu moje zdziwienie - mecz na PSExtra...Gdyż na PSN muszą pokazać Memoriał Wagnera ( do którego nic nie mam), ale...mecz Niemcy-Rosja...Polsat główny wogóle nie przewiduje transmisji z siatkówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze naszych siatkarek będą w PS/PSE, ewentualnie jak się dostaną do fazy pucharowej to pewnie pokaże Polsat/PSN. Mecze siatkarzy będę prawdopodobnie wszystkie w kanałach otwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi, że Polsat powinien dać siatkarki i siatkarzy w otwartym kanale pochodzą zapewne od osób, które mają NC+ bądź kablówki bez PS/PSE ( absolutna rzadkość). Kto ma CP obejrzy wszystko, kto nie musi liczyć na litość Polsatu( i tak dużą: np Eurobasket). A nie mówić, ze Polsat coś musi bądź powinien. Patrząc na ruchy NC+ wobec żużla i ręcznej np: PS/PSE powinien również trochę pokodować. Niestety jak wy to mówicie biznes jest biznes. A nie że wszystko za darmo a abo CP nic od NC+. Bądźcie choć trochę obiektywni. Przecież tak chwalicie ofertę sportową NC+. tam nic nie brakuje.

Zeby było jasne. Ja mam dostęp i do PS i do C+. Ale musi być jakaś równowaga. A nie monopole, czy wymuszenia czegoś bezpłatnie, gdy abo innych platform nic w zamian nie dostają. Jeszcze raz prośba. Patrzcie obiektywnie. Nie można mieć dostęp do wszystkiego ( no w niektórych kablówkach można). Ale czasami trzeba się z jakąś stratą kosztem czegoś pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 3 września

 

Lekkoatletyka, IAAF World Challenge (Zagrzeb, Chorwacja)

Memorijal Borisa Hanžekovića

18:30 Polsat Sport Extra

 

Środa 4 września

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Polska - Gruzja

14:30 Polsat Sport, Polsat Sport News

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Hiszpania - Chorwacja

17:45 Polsat Sport

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Serbia - Litwa

21:00 Polsat Sport

 

Czwartek 5 września

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Chorwacja - Gruzja

14:30 Polsat Sport

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Polska - Czechy

17:45 Polsat Sport, Polsat Sport News

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Słowenia - Hiszpania

21:00 Polsat Sport

 

Piątek 6 września

 

Formuła 1, Gran Premio d'Italia (Monza, Włochy)

1. sesja treningowa

10:00 Polsat Sport Extra

 

Formuła 1, Gran Premio d'Italia (Monza, Włochy)

2. sesja treningowa

14:00 Polsat Sport Extra

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Niemcy - Ukraina

14:30 Polsat Sport

 

Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera (Płock, Polska)

Polska - Holandia

17:00 Polsat Sport

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Serbia - Bułgaria

17:00 Polsat Sport Extra

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Szwajcaria - Włochy

18:00 Polsat Sport News

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Czechy - Polska

20:00 Polsat Sport Extra

 

Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera (Płock, Polska)

Niemcy - Rosja

20:00 Polsat Sport News

 

FIFA World Cup qualification - Strefa UEFA (Warszawa, Polska)

Polska - Czarnogóra

20:40 Polsat Sport

 

Sobota 7 września

 

Formuła 1, Gran Premio d'Italia (Monza, Włochy)

3. Sesja treningowa

10:00 Polsat Sport Extra

 

Formuła 1, Gran Premio d'Italia (Monza, Włochy)

Sesja kwalifikacyjna

14:00 Polsat Sport Extra, Polsat

 

Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera (Płock, Polska)

Rosja - Holandia

14:30 Polsat Sport

 

Rugby piętnastoosobowe, European Nations Cup - Division 1B (Warszawa, Polska)

Polska - Szwecja

14:55 Polsat Sport News

 

Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera (Płock, Polska)

Polska - Niemcy

17:00 Polsat Sport

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Chorwacja - Polska

17:45 Polsat Sport News

 

Boks zawodowy, Walka o mistrzowski pas WBA Intercontinental - Waga średnia (Frederikshavn, Dania)

Patrick Nielsen (DEN) - Przemysław Majewski (POL)

19:00 Polsat Sport Extra

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Hiszpania - Turcja

20:00 Polsat Sport News

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Bułgaria - Polska

20:00 Polsat Sport

 

Niedziela 8 września

 

Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera (Płock, Polska)

Holandia - Niemcy

12:00 Polsat Sport

 

Formuła 1, Gran Premio d'Italia (Monza, Włochy)

Wyścig

14:00 Polsat Sport Extra, Polsat

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Polska - Hiszpania

14:30 Polsat Sport News

 

Siatkówka mężczyzn, Memoriał Huberta Wagnera (Płock, Polska)

Polska - Rosja

14:30 Polsat Sport

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Grecja - Włochy

17:45 Polsat Sport News

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Turcja - Niemcy

18:00 Polsat Sport Extra

 

Siatkówka kobiet, CEV Volleyball European Championship - Faza grupowa (Niemcy i Szwajcaria)

Polska - Serbia

18:00 Polsat Sport

 

Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga mężczyzn - Faza zasadnicza

Kielce - Zabrze

20:30 Polsat Sport News

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Słowenia - Chorwacja

21:00 Polsat Sport

 

Poniedziałek 9 sierpnia

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Gruzja - Hiszpania

14:30 Polsat Sport

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Chorwacja - Czechy

17:45 Polsat Sport News

 

Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga kobiet - Faza zasadnicza

Elbląg - Szczecin

18:00 Polsat Sport

 

Żużel, Sky Sports Elite League - Faza zasadnicza (Wielka Brytania)

Swindon Robins - Lakeside Hammers

20:30 Polsat Sport Extra

 

Koszykówka mężczyzn, FIBA EuroBasket - Pierwsza runda (Słowenia)

Słowenia - Polska

21:00 Polsat Sport, Polsat Sport News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...