Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 meczy live + 4 retransmitowane będą w otwartym Polsacie. Na PS HD także 27 meczy w HD. Na PSE też 27 meczy live + 4 retransmisje. Na PSE także będą wszystkie konferencje, magazyny, komentarze, analizy pomeczowe i relacje z bazy Polaków :P

 

Witam.

 

Jako ,że mam zamiar zakupić sobie CP chciałbym się upewnić czy aby na pewno wszystkie mecze będą transmitowane w HD ...czy można się spodziewać kolejnych niespodzianek ... ? Druga sprawa ,która mnie nurtuje to mianowicie podstawa programowa polsatu hd ? Co dalej po ME ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma 1 wóz transmisyjny HD, co oznacza, że może robić w zasadzie nie więcej niż 1 transmisję HD dziennie. Dotychczas były to przeważnie krajowe rozgrywki ligowe lub pucharowe, które nadawali głównie w weekendy. Do tego dochodzi wszystko to, co kupią z zagranicy w HD. Ale co to będzie i ile tego będzie, to już chyba tylko Bóg raczy wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem źródło na to że wszystkie mecze ME będą w Polsacie otwartym:

Dobre wieści dla tych, którzy nie zdecydowali się jeszcze na umowę z Cyfrowym Polsatem. Złe dla tych, którzy już wyłożyli pieniądze.

 

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że w otwartym Polsacie obejrzymy tylko mecz otwarcia, finał i spotkania Polaków. Reszta spotkań miała znaleźć się w ofercie Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport HD. Teraz zdecydowano, że Polsat pokaże wszystkie 31 meczów.

 

Te mistrzostwa są historyczne z powodu naszego awansu. Właściciel stacji odpowiedział na liczne apele, także ministrów i posłów. Nie stoi za tym żaden biznes. Zrobiliśmy to w imię wyższych celów - wyjaśnia Maciej Stec, członek zarządu Polsatu cytowany przez serwis http://www.press.pl.

 

"Wyższymi celami" zarząd Polsatu mydli oczy tym, którzy specjalnie dla Euro wykupili dekodery Cyfrowego Polsatu. Przecież do tej pory reklamy zapowiadały, że bez dekodera nie da się obejrzeć mistrzostw. Otwarty Polsat nie pokaże czterech spotkań turnieju na żywo (odbywają się równolegle i zostaną retransmitowane).

 

Dyrektor programowy Polsatu do spraw sportu Maciej Kmita przekonuje, że ci którzy już wydali pieniądze na dekodery nie stracą.

 

Dostaną lepszą ofertę niż w otwartym Polsacie, gdzie pokażemy tylko same mecze i krótkie, kilkunastominutowe wstawki ze studia. Natomiast studio sportowe w Polsacie Sport Extra będzie się rozpoczynało o 16 i kończyło o północy. Wysyłamy do Austrii 120 osób, które będą pracować, by dostarczyć ciekawych informacji kibicom - przekonuje Kmita.

 

Trudno jednak spodziewać się, że "nabici w dekoder" kibice będą zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Polsat liczy po prostu na większe wpływy z reklam podczas Euro niż ze sprzedaży dekoderów.

 

Takich decyzji nie podejmuje się z miłości do Polaków - powiedział press.pl Jakub Bierzyński, prezes grupy domów mediowych Omnicom Media Group.

 

Trudno się nie zgodzić.

 

A Wy? Kupiliście już dekoder?

i jeszcze link: http://www.sportfan.pl/artykul/808/pols ... tym-kanale

I co wy nato?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wina Polsatu ze spoleczenstwo jest glupie? "Wszystkie mecze Euro na zywo w Cyfrowym Polsacie w jakosci HD" - taka byla reklama. Gdzie tu nabijanie w butelke? I nie mowcie ze ktos uwierzyl ze tylko niektore mecze beda FTA... bo to ze wszystkie to bylo wiadomo od kwietnia 2007. Wystarczylo wykazac tylko troche checi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ludzie czytali dobrze ulotki to jest tam napisane: UEFA EURO 2008 tylko w Cyfrowym Polsacie a obok malymi literkami na żywo z satelity. wiec nie jest to nabijanie ludzi w butelke bo jest napisane wyraznie ze na żywo z satelity a Polsat tez jest z satelity i nie jest dostępny w n lub C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja już kompletnie zbaraniałem...

Z jednej strony adrian 18 podaje jakies zrodla i cytaty, a z drugiej ja dzisiaj dostaje paczke od CP (gazetka plus pismo jakiegos dyrektora) ze wszystkie mecze tylko w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport HD.

 

Poczekamy jeszcze tydzień. Pojawią się programy w gazetach. Zobaczymy a teraz proponuje zakonczyc watek Euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, ale chciałbym odpowiedzieć koledze kieloo. Ta gazetka robiona była za nim w internecie i prasie ukazała się informacja o Euro 2008 w Polsacie otwartym.

Mam pytanie: Jak wystartuje kanał Polsat Sport HD ( chyba można pisać w tym wątku o tym kanale ) to co będzie pokazywał w HD? Ligę Światową, Puchar Ekstraklasy i co dalej? Z góry dzięki za odpowiedź :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiadając koledze kordian2702

Olimpiady były w ard i zdf ze wzgledu czysto "promocyjnych... Nie przeczę, że było to może troche dziwne posunięcie, bo zapłacili za nie sporo milionów "ojro". Z tego co wiem inaczej ma się sprawa z Mistrzostwami Świata czy Europy w pilce noznej... Rok temu, jak dobrze pamietam mecze były zakodowane (na czas Euro był kanał ZDF Dokument czy jakoś tak)... Oczywiscie chodzi mi tu o Hot Bird. Nie wiem jak to wyglądało na Astrze. Teraz może być identycznie.

 

Laki 13

W HD podejrzewam że będą puszczane także europejskie ligi piłkarskie, turnieje siatkarskie (nietylko Liga światowa), F1 (być może wkrotce), Tenis , piłka ręczna... Zasadniczo nawet do końca nie wiadomo co jeszcze, ale moze doczekamy sie szczegolowej informacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma 3 wozy do transmisji HD , niekupowałby ich gdyby niemiał ludzi do obsługi. Całe EURO 2008 bedzie w HD?? Czy tylko 1 mecz dziennie live?? B Dobre posuniecie Polsatu, ze w otwartym pokaze Euro, 27 meczy live i 4 retransmisje. Zarobi na Euro z nawiazka :brawo: . TVP niechce, to niebedzie miec Euro, a Polsat tylko zarobi na tym. :brawo: Polsat oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...