Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w umowie nie ma nic ze musi byc otwartym kanale całe ME muszą byc pokazane mecze rep danego kraju mecz otwarcia 1/2 finalu i final koniec info z sportfive i uefa.com

 

to ja poproszę link do tych informacji, bo w GW wypowiadał się pan Placzyński, z wiadomo jakiej firmy, który powiedział, że na mocy umowy minimum 19 meczów live w otwartym Polsacie. kto ma wiedzieć lepiej, jak nie Sportfive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciele Polsatu stanęli przed poważnym dylematem, bowiem na 8 czerwca zaplanowany został wyścig o Grand Prix Kanady w Montrealu w Formule 1. O tej samej porze swój pierwszy mecz w historii na mistrzostwach Europy rozegrają polscy piłkarze, a ich rywalem będą Niemcy.

Jak informuje "Przegląd Sportowy", mecz Polska - Niemcy zostanie pokazany w otwartym Polsacie, zaś wyścig o GP Kanady, który przed rokiem dostarczył nam wielkich emocji (ze względu na dramatyczny wypadek Roberta Kubicy), pokaże także otwarta stacja TV 4.

 

W związku z tym właściciel Polsatu i TV 4 poniosą dodatkowe koszty z tytułu pokazania wyścigu w innym kanale niż pozostałe w sezonie (koszt licencji).

 

Co oni chrzanią :?::!: Przecież da się obejrzeć F1 i mecz. F1 zaczyna się o 19:00, a mecz o 20:45. Szkoda tracić kasy na dodatkowe koszty w związku z licencją. Przy tym by jeszcze zarobili dużo kasy z reklam, bo taki maraton sportowy od godz. 18:45 (studio F1) do 22:30 byłby chyba bardzo opłacalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że nie kupili czegoś co jest już na platformie CP z tej prostej przyczyny, że Eurosport w tym roku nie ma już praw do GP2 (i nie mówię tu o serii GP2 Asia, a o głównej). Właścicielowi praw do GP2 bardziej opłaca się sprzedać transmisje do serii iluśtam stacjom lokalnym, takim jak PSE, niż jednej o zasięgu ogólnoeuropejskim. Jak dla mnie jest to więc dobry zakup, bo wyglądało już w pewnym momencie że nici z GP2 w tym roku. :jupi:

--

LeHardi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Telewizyjny Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport HD na Euro '08

1 - 29 czerwca.

 

http://img228.imageshack.us/img228/5533/str1pi0.jpg - strona 1/3

http://img161.imageshack.us/img161/4836/str2sw7.jpg - strona 2/3

http://img228.imageshack.us/img228/3958/str3fb0.jpg - strona 3/3

http://img88.imageshack.us/img88/2447/bonusqb8.jpg - bonus :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to materiały prasowe z konferencji 17 kwietnia. Tam też załączony był program.

 

Mistrzostwa EURO 2008 obejrzeć będzie można w najwyższej jakości HD w Polsacie Sport HD (kanał dostępny wyłącznie

na platformie Cyfrowy Polsat), dzięki realizacji zgodnie z najwyższymi światowymi standardami. 10 dodatkowych kamer

podczas każdego meczu reprezentacji Polski, trzy studia na stadionie, 74 osobowa ekipa realizacyjna, 4 ekipy reporterskie,

dwa wozy transmisyjne i 3 wozy satelitarne – wszystko w technologii Full HD (1080i) – to wszystko przygotowaliśmy

dla widzów Polsatu, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport HD podczas EURO 2008. Dodatkowo ekskluzywne wywiady

z piłkarzami i trenerami po meczu, a także bezpośrednie relacje z konferencji prasowych i treningów. Ekipy Polsatu Sport

Extra będą śledziły każdy krok zarówno naszych kadrowiczów, jak i ich grupowych rywali (Niemiec, Austrii i Chorwacji).

Studio zbudujemy w Bad Waltersdorf – ośrodku treningowym Biało-Czerwonych. Będzie ono wyposażone w najnowsze

technologie telewizyjne (system wspomagający analizy taktyczne - MVP fi rmy ORAD a także 3D Replay – moduł prezentujący

trójwymiarowe, komputerowe odwzorowanie akcji na boisku). Zastosujemy najnowsze rozwiązania scenograficzne -

półprzezroczyste kurtyny VLED, ekrany Mytrix i transparentne płaszczyzny holograficzne Holoscreen.

Wszystkie mecze będą realizowane przez światowej klasy specjalistów z firmy UMET (UEFA Media Technologies).

Na każdym stadionie będzie zainstalowanych minimum 27 kamer (w tym 7 kamer Super Slowmotion i jedna kamera

Spidercam). Dźwięk przestrzenny będzie realizowany w technologii Dolby Surround 5.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Reklamowano Mistrzostwa Europy w HD za darmo. Czemu ja nie mogę oglądać kanału Polsat Sport HD? Gdy włączam go, leci czarny obraz. Nie mam TV z opcją HD, ale podobno nie trzeba takiego posiadać, bo kanały HD też chodzą na zwykłych, ale bez "bajerów, szmerów i efektów". Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...