Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiać mi się teraz chce z tych rozmów Borka w studiu bokserskim. Najpierw poważnie pyta się Salety czy to już na pewno koniec kariery, czy nie zmienił zdania. A co, Polsat pewnie bardzo żałuje, bo Kmita by chętnie zorganizował następne PPV z walką Saleta - Najman, Saleta - Pudzianowski, lub Saleta- Nastula. Co za głupie dopytywanie emeryta z jedną nerką czy już na pewno skończył, jaki w tym cel? Beka czy plany na przyszłość?

 

Druga sprawa to rozmowa o Fonfarze. Każdy zainteresowany boksem tą walkę pewnie oglądał. Ale nie oni. Oni mają chyba zakaz oglądania TVP i telewizor na kłódkę zamknięty. Bo Borek powiedział tak jakby walki nie widział i spytał się Salety czy mógłby coś powiedzieć, bo akurat ty ją pewnie oglądałeś. Na co Saleta odpowiada, że też nie widział, a oglądał tylko z highlightsów. Co za żenada. To tak przykładowo, jakby się spytali Szpakowskiego czy oglądał mecz Polska - Niemcy, a Szpakowski by powiedział, że nie, a mecz widział tylko w skrótach. No bo przecież nie mógłby przyznać, że oglądał w tv mecz transmitowany przez konkurencję. Groteska.

Edytowane przez widz666
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja nie mam powodu do sztucznego ch[beep]a czy ganienia platform, bo nie jestem abonentem żadnej. Mam programy obu w kablówce, a piszę kiedy mi się coś nie podoba. Nie będę chwalił Polsatu za organizowanie płatnych walk emerytów lub miernych zawodników, nie będę też dawał się nabierać na gładkie słowa prezenterów wciskających kit. Natomiast ty jesteś typowym fanboyem CP, wskoczyłeś na forum niczym Filip z konopi i wypisujesz niestworzone rzeczy. Zachwalasz nawet kodowanie sportu przez tą platformę, żeby tylko inni nie mieli - sam widać jesteś zawistny, więc trudno z tobą poważnie rozmawiać. Był nawet kiedyś taki papież jak Pius XII i też nie była to chlubna postać. Jest też takie coś jak ppp - płatny pachołek Polsatu. Ty niestety jesteś darmowym.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niestety Polsat szuka tylko wśród kolegów. Nie jest tajemnicą, że Borek Sylwestra spędzał kiedyś ze Świerczewskim, Hajto, innymi reprezentantami z tamtych czasów. Kolegują się i piją razem. Stąd potem jako ekspertów zapraszają ich, Dziekanowskiego, Koseckiego, bo z tym pokoleniem się dobrze znają. Razem z wieloma zaprzyjaźnili się też podczas MŚ 2002 w Korei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskowiak był już ekspertem Polsatu. Później powstał zgrzyt podczas EURO 2012 gdy komentował Andrzej Juskowiak mecz inauguracyjny dla TVP, po czym poszedł do studia Polsatu i analizował je jako ekspert. Został za to ukarany odsunięciem od spotkania Polska-Rosja. Musiał wtedy z jakiś powodów zdecydować się na zakończenie współpracy z Polsatem. Teraz mówicie,że wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze też był ekspertem w czasie kiedy Polsat pokazywał Ekstraklasę. Z kolei kiedy się związał z Lechią, przestał się pojawiać w Polsacie. Nawet Borek w Cafe Futbol krytykował jego działalność w Lechii. Jak widać raz się kolegują, potem rozstają i krytykują, a na końcu znów się schodzą. Nic nowego, w końcu np. Borek z Saletą też mieli burzliwe przejścia, a teraz jest jak dawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Dla mnie Juskowiak nie ma nic ciekawego do zaproponowania. Polsat ciągle kręci się wśród tych samych nazwisk. Nie potrafią zaryzykować i spróbować zatrudnić kogoś ze świeżym spojrzeniem...

jw. 

 

Właściwie to nie mam nic więcej do dodania. 

 

Juskowiak = stara bieda komentatorsko-ekspercka. Bieda aż piszczy... i zgrzyta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was kogo powinien Polsat wziąć?? Od razu utrudniam- zakładając,że eksperci pracujący dla innych stacji są nie do wyjęcia. Bo łatwo jest krytykować kolejnych tylko pytanie czy Polsat ma z czego czerpać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie w Polsacie fascynuje. Ktoś powinien o tym napisać pracę magisterską :D O takim tumiwisiźmie, o[beep]wie i nijakości bo jakoś to będzie. Kupują rajdy WRC. Pewnie płacą niemało. Kubica jeździ więc potencjał zbytu jest. Trzeba zapewnić live w czwartek o 18-19 i w niedzielę w południe. W kilku rajdach w piątki i soboty live-y. 2 komentatorów plus czasem jakiś gość plus obsługa techniczna. Jakąś kasę trzeba na to wydać. I oni podsumowanie piątku dają o 0:30 na kanale kodowanym kiedy chwalą się że mają kilkanaście kanałów tematycznych. Powtórka jest o 13:30 na PSE. Podsumowanie soboty o 23:40 na PSE. Podsumowanie całego rajdu w nocy z niedzieli na poniedziałek o 0:10. Powtórka w poniedziałek o 23:30. Oczywiście wszystko na PSE. Jak ten sport ma być wypromowany, jak ma kogoś zachęcić do wykupienia pakietu z PSE skoro dostęp do transmisji mają tylko abonenci PSE? Przecież takie podsumowania powinny lecieć na TV4 czy TV6, tak było jeszcze z dwa lata temu. I to powinny lecieć w prime time. To samo z F1. Niby tak się chwalą że ten spprt to ich wizytówka a jak przychodzą transmisje z USA czy Kanady to nie ma miejsca na live-y. To TVN potrafi wygospodarować miejsce na TVN turbo a CP nie potrafi tego zrobić ot chociażby na Polsat Play? Wnioski o koncesję dla PS 2 i PS 3 złożono z 3 miesiące temu i cisza. To przecież mogliby uruchomić transmisję testową. W nc+ kanał okazjonalny działa i nie ma problemu. Z miejscem na transponderach po 1 października raczej nie powinno być problemu. I tu można zadać pytanie czy w CP nikomu nie zależy, ludzie nie utożsamiają się z firmą czy też ona tak działa? I nie wiem co gorsze :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jak i większość stacji dostaje tzw. przekaz międzynarodowy i pokazują tylko tyle ile zaplanuje sobie FIA z danego rajdu. Obszerniej jest to robione w specjalnej aplikacji WRC+(50E na rok), ale tam też nie ma wszystkich odcinków na żywo, dostępne są jedynie chyba wszystkie onboardy po pewnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...