Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

To teraz wytyczna. Jeśli prawa nie sprzedałyby się w oknie sprzedaży to mogą być sprzedawane indywidualnie przez opcję PPV. Krótko mówiąc : gdyby w Polsce nikt się nie zgłosił to opcja PPV mogłaby wystąpić. U nas do okna sprzedaży doszło.

Czyli nie mogą dać LM w PPV?

Czy tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niektóre osoby mają jakis ból D... Polsat kupił, i zrobi co uważa z tymi prawami, ale wątpie by sie podzielili z NC+. Bo NC+ nie dzieli sie z CP .

Dokładnie tak.

Powinni z nikim się nie dzielić, i mieć LM na wyłączność.

NC+ ma LM jeszcze przez 1,5 roku a niektórzy już nie mogą zaakceptować tego faktu że po tym okresie, będzie ona gdzie indziej.

Edytowane przez Piotrek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 18:50 na Polsacie są "Wydarzenia", więc nie bardzo z tym meczem o 19:00. Polsat może sprzedać pakiet otwarty TVP, bo pewnie TVP będzie chciała ten pakiet, a za ten pakiet może dać dużo pieniędzy.

Jest tez Super Polsat. Polsat jest o tyle w dobrej sytuacji ze sublicencje moze odsprzedac np dopiero za rok, kiedy to bedzie nowy abonament i TVP bedzie mogla zaplacic duza kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to na przykład uważam, że w ogóle Liga Mistrzów (jak i jakiekolwiek większe prawa) nie nadają się do Polsatu :) Ale co ja tam wiem.

 

Taki mecz pewnie byłby tylko na ipli, bez komentarza - jeśli w ogóle by kogokolwiek ruszył tam u Solorza ;)

 

I nie, nie będzie 100 za cały rok, za mało jak na Polsat. 100 ale za miesiąc to jest minimum.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobra informacja? W studiu zobaczymy fatalnych ekspertów,komentatorów i wyjazdy na stadion tylko epizodycznie.

Może reaktywacja Polsat Futbol? xDDD

To informacja, każdy sobie oceni już jaka, ja zwróciłem uwagę,że Polsat Sport wypromoał się na wielkiej piłce- Lidze Mistrzów właśnie, Bundeslidze i Mundialu w Korei Płd. i Japonii. To właśnie dzięki futbolowi złapali ogromną ilość abonentów i teraz to swego rodzaju powrót do korzeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze 100zł za mecz drużyn np.FC Kopenhaga-Club Brugge :wink:

Powtarzasz się, poza tym wątpliwe by w ogóle taki mecz byłby w ramówce, nawet ipli.

 

I te gadki o powrocie do korzeni też sobie darujcie. Polsat Sport za czasów Korei-Japonii, Bundesligi i LM nie był jeszcze takim [beep]ym na kasę [beep] jakim jest teraz. Gdyby dzisiaj mieli takie prawa to by nie było końca lamentom jak to oni traktują widzów i jak drogo sobie liczą za swoje transmisje (coś takiego jak ja teraz tu się pluje, tylko na większą skalę) a z jakością byłoby i tak niezbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkarska też bardzo ciekawa. Jutro startuje Final Four  :popcorn:

Bedzie pokazywany w 107 krajach.

http://www.cev.lu/News.aspx?NewsID=25405&ID=5

Oto rozpiska transmisji poszczegolnych meczow

http://www.cev.lu/NewsImages/25405/Files/TV%20Schedule%202017%20CEV%20Champions%20League%20Final%20Four%20men-2.pdf

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...